קניות - טיפים להמונים

אני צריך טלפון נייד

חשוב מבחינתי: מקום סביר לאפליקציות ולתמונות, GPS מתפקד, לא iphone

איפה קונים ומה המשמעות של יבואן רשמי אם בכלל?

תקציב?
האם חשוב זמינות מיידית או שאפשר גם מחו״ל?

אני לא מחפש להתכלב, חשוב לי שהטלפון יהיה אמין ויענה על הדרישות הנ"ל.

אפשר גם מחו"ל עקרונית, אבל אם משהו נדפק אני מעדיף שתהיה לי כתובת לפנות אליה

Value for money הכי טוב שאני מכיר, בהנחה שגודל הוא לא בעיה מבחינתך - Oneplus 5T.

מצד שני הדרישות שלך די בסיסיות ואפשר למלא אותן בכיף גם אם משהו בסגנון השיאומי A1. קניתי לחברה שלי בסביבות ה900 ש"ח מסין, אחלה טלפון שבעולם וגם יש נציגות בארץ (יכול להיות שרלוונטית רק אם קונים פה, אני לא סגור על זה).

אם הדרישות שלך הן בסיסיות לך תקנה את אחד הסינים של מייזו או שיומי. המחירים נעים בין 800-1200 בערך וזה אחלה תמורה לכסף. לאמא שלי ולכמה חברים שלי יש מכשירים כאלו והם עושים אחלה עבודה.
העניין המרכזי הוא שבעוד שאתה קונה מכשיר ב3 אל’'ש ונניח המסך שלו נשבר - התיקון עולה כמו מכשיר חדש שציינתי למעלה. עזוב את העניין שהשוק כל פעם מתחדש ומוציאים אינספור דגמים כל הזמן, אז לקנות פלאפון בהרבה כסף זה מיותר לדעתי.
בבאג לצורך העניין נותנים אחריות על המכשירים האלה. יש למי לפנות בעת צרה.

אם אתה מתעקש להשקיע יותר, אז הייתי ממליץ על הLG V20, אחלה מכשיר עם מסך גדול ומצלמה מעולה. אבל הוא גדול, זה כבר תלוי אם זה נוח לך או לא.

בפלאפון שלא כמו במחשב נייח (יש גם אתרים בודדים למחשבים ניידים) בו אתה בוחר את הרכיבים, אתה מקבל מכשיר שלם. אך אין באמת מכשיר מושלם יש קרוב לזה.

לי אישית יש את השיאומי mi5 דגם הפרימיום עם 128 ג’יגה (ללא חריץ הרחבה. לך תמלא…) עם 4 ג’יגה ראם. עלה לי לפני שנה וחצי ממש כשיצא 2400 שקלים והוא שווה כל זוז. אממה, יש לו את הבעיות שלו. מצלמת לילה לא משהו (דפוקה) בניגוד למצלמה ביום שהיא פרפקט, GPS לוקח לו זמן כחצי דקה אבל פסדר בתוצאה סופית.

מהיר כמו גלקסי 7 ויש מבחנים בהם הוא עוקף אותו גם.

אגב חברים, אם אתם רוצים לקנות מחשב נייח או נייד, מסכים ועוד מהסגנון הלזה אשמח לסייע. (לא עובד או משהו כזה בחברה מסוימת. סתם תחביב שלי כל הטכנולוגיה מהסוג הזה)

היה לי טלפון סיני (xiaomi), לא ממליץ. כל אחד מהם והמחלות שלו. כאילו טלפון טוב, אבל המצלמה גרועה, לא רואים טוב ביום, בעיות תאימות, חיישן טביעת אצבע גרוע וכו׳.
הייתי הולך עם אפל או עם הפיקסל (השתמשתי כשנתיים וחצי בנקסוס 5, ואין מה להשוות את זה בחוויית השימוש לשאר מכשירי אנדרואיד עם גרסאות מוזרות של מערכת ההפעלה). כרגע יש לי סמסונג והוא בסדר, חייב לציין שהכי בא לי לחזור שוב לאייפון.

רציני? על איזה דגם אתה מדבר? המצלמה שלו מעולה ביום בדגם הפרימיום קרי ה mi5 וה mi6, וחיישן טביעת האצבע שלהם - הקשב טוב - מהיר מאייפון ומסמסונג. אלו לא ביקורות שלי, ביקורות ברשת.

xiaomi redmi note 4

החיישן שלהם גרוע (למעשה אני לא יודע אם זו התוכנה או החומרה), כל שבועיים הייתי צריך לכייל אותו מחדש. בנוסף, לפעמים צריך לנגב את אזור המגע כדי שזה יעבוד. באייפון של חברה שלי הגדרתי את טביעת האצבע לפני בערך שנה, ומאז זה עובד מושלם כל הזמן. הסמסונג איפשהו באמצע.

אההה החיישן של סדרת ה mi ולא של ה redmi שהוא מכשיר ביניים זול יותר, הוא ברמה הגבוהה ביותר. מניסיון.

אבל אין מכשיר מושלם, נפח סוללה קצת קטן, מאידך מכשיר יפה מאוד, קל מאוד ודק.

אמנם חלף זמן מאז הייתי גיק של טלפונים סלולרים אבל למרות זאת אחלוק עליך. אני כרגע עם המכשיר הזה, והוא איטי, המצלמה מאכזבת, ובכללי הוא מרגיש בדיוק כמו הv10 רק יותר דק. למרות השדרוג במעבד לsd820.
אני לא מתחרט שקניתי אותו כי באותה התקופה הוא היה היחיד עם מסך qhd ביחס 16:9 וזה בערך הדבר היחיד שהיה ממש חשוב לי. אחרת, לא נראה לי שיש סיבה לקנות אותו.

XBOX VS PS4?

לייק זה נחמד, אבל אשמח לתשובות

זה לייק של מצטרף לשאלה. בדיוק התלבטתי בזה בעצמי

שתיהן לקראת סוף מחזור החיים שלהן ככל הנראה, אז קח בחשבון שאתה קונה קונסולה די זקנה.

ההבדלים זניחים ובעיקר קשורים למשחקים בלעדיים לכל אחת מהקונסולות, שם עד כמה שידוע לי באופן כללי PS4 מוצלחת יותר - אבל זה מאד מאד תלוי בטעם האישי שלך. באיזה סוג של משחקים אתה מתעניין?

כמו כן, אם אתם חולים על גרפיקה - PC אמור להיות הפתרון הנכון. הכל לפי הדרישות.

אקסלוסיביים/גרפיקה

זה לא בשבילי. לי יש כבר אקסבוקס אבל לא באמת חשבתי יותר מדי על ההחלטה וקניתי כי זה היה יותר זול. אני לא חושב שיש יותר מדי הבדלים בין שתי הקונסולות, אם כבר, החיסרון היחידי הוא שלרוב האנשים שבדקתי (לפחות החברים שלי) יש PS4, אז יצא שלא ממש יכולתי לשחק עם החברים. אבל זה לא באמת חיסרון.

אמרת אקסלוסיביים לא?
אז PS4 הכניסו K.O מהסרטים לPC ולאקסבוקס אחרי ספיידרמן החדש…

אותי מעניינים משחקים מאוד ספציפיים, ובעיקר רק ל PC. יריבות אקסלוסיביים של Xbox vs Ps לא באמת מעניינת אותי. האסלוסיבי היחיד שאני זוכר שיצאו לי העיניים זה אנצ’רטד…

אתה לא רוצה להישאר מאחור, משער שאת קונסולות הדור הבא! כבר תרכוש.