טיסה למנצ'סטר:: חוויות , המלצות ושאלות

שלום לכולם,

ראיתי שעדיין לא פתחו את הת’רד אז הוספתי אותו, היות ואני מעוניין לעזור לחבר לפרסם זוג כרטיסים למשחק של היונייטד מול צ’לסי.
הכרטיסים הם למקומות טובים במרכז המגרש.
המשחק ב24 לפברואר.

מי שמעוניין יכול ליצור איתי קשר בפרטי ואני אקשר בינכם.

שיהיה בהצלחה :slight_smile:

הוא מוכר במחיר עלות?
אני לא נותן יד לספסרות בשום מקרה, וכך גם מנצ’סטר יונייטד. אם המכירה אינה במחיר עלות התרד ימחק.

אני חושב שכן,
לא ברור לי כמה זה מחיר עלות - אני מבין שמדובר בבחור עם מנוי שרוצה לכסות הוצאות למשחקים שאליהם הוא לא הולך :slight_smile:

לאידע אם זה המקום אבל מה ההגיון נגד מחירי ספסרות?
נגיד גמר המונדיאל או משחק מבוקש אחר (אפילו דרבי תל אביבי) זה הכל עניין של היצע וביקוש, אם יש הרבה ביקוש, מה הבעיה לעלות מחיר?

למשחקי מנצ’סטר יונייטד יש דרכים הוגנות להשיג כרטיסים. אין סיבה שאף אחד ישלם 200 פאונד לכרטיס כפי שמציעות חברות הספסרות למיניהן. אני קניתי זוג כרטיסים לדרבי האחרון ב37 פאונד לכרטיס. מכיר משחק יותר מבוקש מזה בליגה האנגלית השנה?
עזרתי בעבר ואני מוכן לעזור לכל אוהד יונייטד להשיג כרטיסים במחירים האלו, כמעט לכל משחק.

מנצ’סטר יונייטד שוללת מנויים מאוהדים שמספסרים בהם. ספסרות כרטיסים אסורה בהחלט על פי חוקי המועדון, ואדם שנתפס נכנס למשחק עם כרטיס שאינו שלו צפוי להרחקה, ולא רק מהמשחק הזה. לכן, בנוסף לרמאות במחיר, אין סיבה שאוהדים יקחו את הסיכון הקטן להיתפס עם הכרטיס מהספסר כך שלא יוכלו להיכנס למשחק.

בקיצור, מי שרוצה לדפוק קופה על אוהדים תמימים ולמכור להם כרטיסים בפי 5 או 6 מהמחיר הנקוב, שיחפש מקום אחר לעשות את זה. אני מאחל לו מכל הלב שישללו לו את המנוי ויעבירו אותו לאדם שבאמת רוצה לראות כדורגל.

הי. אני מחפש 3 כרטיסים למשחק ב 30/03 נגד ווטפורד. אשמח לעזרה.