לב שבור הוא לב שלם - יומן מסע מהקלאסיקו

[את הגרוש הטקטי שלי לגבי המשחק אכתוב בהמשך אבל בינתיים - יומן המסע, והערה חשובה: כשהעלתי את הרעיון ליומן מסע לא האמנתי שנפסיד ובטח שנובס. כתבתי אותו בלחץ של זמן בלי טיוטה תוך שעה וחצי
כשהפרטנר למסע מנדנד. וכמובן שמשום שמדובר ב-‘וואלה’ ולא באתר שלנו - הגירסה מצונזרת].

לבן בחלום שחור: הקלאסיקו העצוב של אוהד ריאל מדריד
“חג מולד לבן”, קרא השלט שהציגו האולטראסור של ריאל מדריד בברנבאו. אבל גם הם לא ציפו לכזה מפח נפש. הסיור המרגש בברנבאו והתמונה עם הצעצועים החדשים בארון - גביעי אירופה שהצטרפו מאז הפעם האחרונה, הטירוף התקשורתי, לייב פייסבוק מהיציע, ההקנטות למסי ופיקה והטירוף ברחובות עם האולטראסור לפני המשחק, ואיך הפך בנזמה למושמץ ברמה היסטורית? דור רומנו, אוהד ריאל בקלאסיקו הראשון שלו, מסכם טיול שהשתבש. הכתבה המלאה ב-‘וואלה ספורט’ - לחצו כאן

שאלה קצרה, אולי לא הבנתי נכון, אבל זה לא הקלאסיקו הראשון שלך. או שכן?

בפורום הקודם היה ת’רד ספיציפי, לא מצאתי כזה כאן לכן אשאל במה שנראה לי איכשהו הכי רלוונטי.
רציתי המלצה לגבי חברה זולה ואמינה לקנות כרטיסים למשחק ליגה נגד אתלטי בברנבאו(30.9), ולא בהכרח,למען באמת בעדיפות,לא ישראלית. בגדול, גם E-TICKETS מבחינתי עדיף על רגילים. אשמח להמלצות מאנשים שהיו ולא היו להם בעיות.
בנוסף אם מישהו מכיר את האתר (הזה, footballticketnet.com , הוא כרגע הזול ביותר שמצאתי.
שבת שלום ותודה מראש!

madrid tickets, קניתי מהם כרטיסים לשני משחקים שהייתי שם, הגיע למלון ולא הייתה שום בעיה.

ישנו אתר שעובד על מכירת מנויים. המחירים שלו תמיד זולים משמעותית ואני אחרי שני קניות מוצלחות עוד לא נפלתי ( סביליה וחצי גמר ליגת האלופות לפני 7 שנים , הסופר קליסקו השנה בברנבאו)
האתר נקרא Tengoentradas וזאת הכתובת:
https://www.tengoentradas.com/mobile/Entradas-Real-Madrid.html

האתר שולח את הכרטיס למלון או לכתובת המבוקשת כמה ימים לפני המשחק ובפעמים שאני הזמנתי קיבלתי מנוי שאיתו נכנסתי. לאחר המשחק מגיע שליח ואוסף את המנוי.

מנוי עשוי להיות קצת מסוכן לא?