דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

למזלנו השחקן רוצה רק ליונייטד , די מארציו מדווח שפריז מציעים משכורת יותר גבוהה אבל השחקן רוצה אלינו .
מאמין שזה יסגר באמצע אולי 55 +10 אולי 50 ועוד קצת יותר בבונוסים.

למה אתם רודפים אחריו אז?
קחו עוד וורגהורסט ב 3 מיליון כדי לסמן V.
או תגדלו שחקן צעיר שלא חשוד באונס

סליחה שככה מקפיץ את הדיון, אבל מישהו יודע להגיד למה אוננה עזב את אינטר אחרי עונה? לא מצאתי שום איזכור לזה בשום מקום.

יש לו את כל התכונות להפוך לחלוץ שלם - מהירות מסחררת , גובה ופיזיות שמתאימה לפריימרליג.
כמו שריאל זורקים כספים על פוטנציאלים ברזילאיים גם אצלנו החליטו כנראה שיקר מדי לקנות קיין /אוסימן וצריך להמר עם שחקן שיש לו אפסייד גבוה.

לא חושב שזה משהו אישי , אינטר היו זקוקים לכסף -אפילו אחר גמר ליגת האלופות מצבם הפיננסי לא משהו .
אוננה תמיד אהב את טן האח ואני מאמין שלשחק בליגה הטובה בעולם גם קסם לו .

פריז לא יודעים מה זה משא ומתן , מציעים 50 על הוילנד.
הלוואי והם יתייאשו אחרי ההצעה הזו , כך לאטלנטה יהיה פחות מנוף לחץ עלינו.

https://twitter.com/UtdPlug/status/1684503735223947265?t=nHDpz0zLC-65z6b_sEw3xA&s=19

https://twitter.com/UtdPlug/status/1684924165923438592?t=GICNYZNZ5TH4ALWZoylMjA&s=19

נצטרך לחכות לפבריציו אבל אני די בטוח שזה יסגר בשבוע הבא .

https://twitter.com/UtdPlug/status/1684972343771156480?t=1OgUaHBhX76zBwDe177sxQ&s=19

הצעה מעליבה , הם חושבים כנראה ששכחו שרייס הלך ב-100 מיליון פאונד !!
אם הם מתחילים בסכום כזה אז אני מאמין שמגוויר ישאר אצלנו בלם רביעי עונה הבאה .

מה הקשר בין כמה שהם קיבלו על רייס לבין מי שהם רוצים לקנות?
צריך להסתכל פר שחקן, ו-20 מיליון לשחקן הכי מושמץ בשנתיים האחרונות בעולם הכדורגל זאת הצעה סופר נדיבה. למרות שלדעתי רק פראייר היה בכלל משלם שקל. מספיק קבוצה שמוכנה לשלם לו את השכר ושהוא מסכים לשחק אצלה. לכו תשאלו את אוהדי בארסה מה הם היו מוכנים לתת בשביל להיפטר מאומטיטי.

הקשר הוא שאם הם סחטו את ארסנל בשביל סכום כזה אז ברור ליונייטד שכסף יש להם והם בטח שלא ימכרו תמורת רבע ממה שהביאו אותו .
זו ממש לא הצעה נדיבה ועם כמה שמגוויר מושמץ היו לו גם משחקים טובים ביונייטד ובלמים אנגליים בינונים הרבה יותר עפים בסכומים הרבה יותר גבוהים מזה .
אין שום נקודת דמיון בינו לבין אומטיטי שלא הצליח לשחק בכלל כדורגל בגלל פציעות.

הם גם משלמים לכם כסף וגם לוקחים את מגוואייר ואתם מתלוננים?

אנחנו האוהדים לא אוהבים אותו כי הוא איטי מאוד ויש לו פאשלות שלפעמים אפילו לא באשמתו ( כמו הגול נגד סביליה שפגע לו בראש והלך לרשת ) אבל הוא עדיין בלם נבחרת אנגליה שמקבל קרדיט מהמאמן וקבוצה כמו ווסטהאם תשמח לקבל אותו .
כשאני מסתכל על סכומים שמתעופפים באוויר על בלמים באנגליה ; אין לי ספק שהוא שווה בין 35 ל-40 מיליון .

אבל ווסטהם לא חייבים לקנות רק את בלמי נבחרת אנגליה. יש מספיק בלמים בעולם שעולים פחות ותורמים יותר.

תציעו את מגוויר לצ’לסי ב 40 מיליון, אולי תקבלו 60.

לא יודע אם שמת לב אבל יש העדפה לקבוצות אנגליות לפעמים לקנות בלמים שיש להם ניסיון בפריימרליג , כנראה עניין ההתרגלות לפיזיות ולקשיחות של הליגה .
אני חי בשלום עם השארה של מגוויר כבלם רביעי , השאלה אם הוא יקבל זאת .

האמת שלא שמתי לב לזה. אולי כי הקבוצה הטובה ביותר בפרמיירליג היום לא עושה את זה.

לנגלה עם ניסיון בליגה האנגלית, עולה פחות, לא יותר גרוע ממגוויר, ובארסה לא מקבלת עליו הצעות. משהו בהסבר שלך לא מסתדר.
לדעתי אתם מתעקשים על סכום גבוה על מגוויר כי קניתם אותו בסכום גבוה. אולי זה קשור לאיך העיסקה נראית בספרים.

לנגלה הרבה יותר חלש ממגוויר , למגוויר על כל מגרעותיו יש משחק ראש טוב מאוד ופיזית יש לו נוכחות .
הוא לא מתאים בכלל לשיטה של טן האח שרוצה ללחוץ עם קו הגנה גבוה בגלל האיטיות שלו , יש מספיק קבוצות באנגליה שיכולות להשתמש בו כראוי.
אני אישית חושב שמה שעוצר קבוצות להציע סכומים ראויים זה המשכורת שלו , אנחנו ידועים בהפרזה במשכורות במועדון .

בדיוק, למרות שעשו ממנו בדיחה בשנים האחרונות מדובר בבלם חזק מאוד עם משחק ראש מצויין, מתאים בקלות להרכב הפותח בלפחות 70% מקבוצות הליגה, הבעיה כנראה שהוא חתום על חוזה בסגנון היונייטד.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1685353672748781569?t=V174QGvkzwQh4VMD-8ISXQ&s=19

שיהיה לו בהצלחה , תג מחיר בשמיים ומופרז לחלוטין.
עונה ראשונה בפריימרליג זה קשה אבל הוא יקבל הרבה הזדמנויות ויש לו אחלה של מבשלים בקבוצה.
אם הוא ינצל את ההזדמנויות שהיו לבובו לכיבוש אנחנו נהיה מסודרים .

שלושה שחקנים מרכזיים לפני שהתחיל אוגוסט, הספק מאוד מכובד. אפשר להגיע כבר למחזור הראשון יחסית מוכנים שלא כמו בעונה שעברה.
יש עכשיו חודש שלם למכור כל מיני שחקנים מיותרים ונראה כמה המועדון השתפר גם בגזרה הזאת.
עם הפציעה של מאיינו והמכירה הצפויה של פרד ומקטומיני חייבים עוד קשר, ונראה שטן האח רוצה את אמרבאט מפיורנטינה ומקווה שגם זה ייסגר מהר.
בנוגע להוילנד, מחיר גבוה על פוטנציאל גבוה, אבל בכלל לא בטוח שהוא יתממש כבר בעונה הנוכחית. אם קיין היה מגיע היינו יודעים שהגיע עוד שחקן של 20+ שערים בעונה. עם הוילנד בכלל לא בטוח שזה יקרה כל כך מהר ונצטרך להתאזר בסבלנות. יכול להיות גם שנראה את טן האח בשלב הזה שם את ראשפורד באמצע ואת הוילנד מנסה באגף או מאחורי החלוץ לפני שאנחנו בטוחים שהוא מוכן כחלוץ מטרה קלאסי.

יש להוילנד פרופיל של מפלצת , הוא כמו מיני האלנד.
ההבדל בינו לבין הנורבגי הוא שהאלאנד בגילו כבר הפציץ ללא הכרה וידעו כבר לפני שהגיע לדורטמונד שזה יהיה משהו מיוחד .
העונה שהייתה לו באטלנטה לא מרשימה מספרית אבל אצלנו יהיו לו שחקנים שיסדרו לו מצבים בכמות הרבה יותר גדולה ויהיה לו מאמן שכבר הוכיח שהוא יכול להפוך שחקן למפלצת ( ראשפורד כדוגמא ).

אני מבסוט לפחות שמרסיאל יהפוך להיות חלוץ שלישי כי מבחינת כשירות זה מה שהוא יכול לתת.