דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

כתבה נחמדה שמסכמת את התרומה של הררה ליונייטד וסוקרת מועמדים שיכולים להחליף אותו.

הנשיא של ליון מאשר שיש התעניינות מצד יונייטד וסיטי בנדומבלה, גם פריז ויובנטוס בעניין.
טוב לראות שיש רצון להנחית פה קשר אחורי טוב, השאלה אם הדבילים בהנהלה יעשו מה שצריך כדי להביא אותו ( זול זה לא יהיה )
אין ספק שאם יגיע הוא מגיע ישר להרכב ( בניגוד לסיטי ופריז ) - למאטיץ’ אין מה למכור ברמות הללו ומקטומיניי רק בשלבי התפתחות.

שלא נדע, די מארציו מדווח על התעניינות בטריפייר.

הידיעה שפתחה את היום, פרדיננד בין המועמדים לקבל את משרת המנהל המקצועי.

גם ריאל בעניין, היו דיבורים על מפגשים בין שתי הקבוצות לגביו.

קיץ בעייתי מאוד עבורנו. יותר מידי קבוצות מחפשות להתחזק ומעט מאוד שחקנים טובים פנויים לעבור.

אני לא רואה איך איזשהו שחקן יעדיף מעבר ליונייטד על ריאל מדריד או כל מועדון כדורגל שמתנהל כמו מועדון כדורגל, ולא כמו פלטפורמת פרסום.

היתרון היחיד שיש לנו על גבי שאר המועדונים הוא ברור - כרטיס כניסה וי איי פי להרכב והשארות בהרכב ללא כל קשר לביצועים + אם אתה מחפש לקדם את העסק שלך (קו אופנה, מוצרי טיפוח וכדומה) זה המקום היחיד שיאפשר לך להשקיע מספיק זמן בניהול עסק מהצד.

נוסיף לכל העובדה שאפילו בחוזים של שחקנים שכבר אצלנו וודוורד לא יודע לטפל (חוץ מיאנג סמולינג וגונס - שאותם גם הפועל חיפה לא תרצה בהעברה חופשית) ונקבל קיץ שכנראה יהיה זוועה כמו העונה האחרונה.

דה ליכט כצפוי לא יגיע אלינו, דחה חוזה של 250k לשבוע.
מבין את ההחלטה לא להגיע למועדון שלא יודע לאן הוא צועד, חבל מבחינתנו כי הוא צעיר מאוד והיה נכנס להרכב בשנייה.
מצד שני אנחנו צריכים מנהיג להגנה העלובה שיש פה וקוליבאלי / אלדרווילד יתאימו יותר.

לא הייתי רץ להסיק מסקנות מדיווחים של המירור, אין להם ממש ערך עיתונאי, על אף שהם מאוד הגיוניים במקרה הזה. דה ליכט יעשה טעות אם יבוא אלינו עכשיו ותכלס אנחנו גם נעשה טעות אם ננחית אצלנו בלם בן 19 סהכ עם שכר כזה גבוה וכל כך הרבה ציפיות. מבנה השכר שלנו גם ככה עקום כולו וזה עולה לשחקנים לראש.

מישהו מכיר את הכתב הזה?

United ‘agree fee with Juventus for Dybala’

Former football journalist Ian McGarry has told The Transfer Window Podcast that United have agreed a fee in principle with Juventus for Paulo Dybala.

“There have been some reports In Italy that Manchester United have declared an interest in Dybala,” McGarry said.

“However, our sources are telling us and the information we have is that in fact United have agreed in principle to pay the 100m euros (£86m) buyout clause that it would take to get Dybala out of Juventus.”

לא מכיר, אבל דיבאלה זו טעות חמורה מאוד מאוד. עוד פעם ללכת על שם בלי שום התאמה טקטית או פיזית לקבוצה ולליגה האנגלית. שחקנים במימדים שלו יכולים להצליח באנגליה רק אצל פפ, או אם קוראים להם מסי. מוכשר מאוד אבל אין לו מה לחפש אצלנו, וגם בשבילו עדיף שיחפש מקום אחר אם הוא לא שמח ביובה.

נראה כמו ההחתמה הראשונה של סולשיאר אצלנו, דניאל ג’יימס מסוונזי - 15 מיליון פאונד.
קיצוני בן 19 אם אני לא טועה,מהיר מאוד.

לא יודע מי זה, סרטונים לא אומרים כלום, אבל אני מתפעל שהצלחנו להביא שחקן בריטי צעיר ב-15 מיליון פאונד בלבד. זה לא פחות מסנסציה. הדרכון לבדו שווה 30 בימינו.

בהנחה והדיווחים נכונים, ולאור ההודעה עכשיו שמייק פילאן הצטרף באופן קבוע לצוות האימון, מקווה שזה מבשר על צוות מקצועי עם משנה סדורה שיודע להביא שחקנים בהתאם לצרכים ספורטיביים ולא איך הם יראו בפרסומת החדשה ליצרנית הצמיגים שעושה לנו ספונסורינג.
מנהל מקצועי שיוביל את כל המועדון בכיוון שנקבע הוא הדבר הנחוץ הקרוב ואז לסגור כמה שיותר העברות זריז ולא להיות עם הלשון בחוץ בסוף אוגוסט.

ביי ביי אנדר הררה.
שחקן עם לב ענק וכישרון מוגבל, הגיע בתקופה קשה ועזב בתקופה קשה יותר, שחקן שבקבוצה עם סדר יכול להיות הרבה יותר טוב.

עם וודוורד בטח נביא שחקן הרבה פחות טוב בחוזה עתק וסכום של 130 מיליון כי יש לו אחלה דף אינסטוש…

תודה אנדר. אתה עוזב 3-4 שנים מאוחר. בהצלחה בהמשך!

קצת חדשות העברות להחייאת הפורום ולאור התעוררות מסוימת מצד יונייטד בשוק ההעברות אחרי חודש שומם מאד.

1. דניאל ג’יימס מסוואנזי עבר כמעט סופית כולל הודעה רשמית של המועדון על סיכום עקרוני שכנראה יהפוך לסופי עם פתיחת חלון ההעברות הבינלאומי מחר (מסתבר שכיוון שהוא וולשי זה נחשב העברה בינלאומית).
  2. דיווחים על מגעים עם קריסטל פאלאס לרכישת ארון ואן-ביסאקה המגן הימני שחווה עונת פריצה מרשימה, כאשר הצפי הוא לעסקה שתיסגר בשבועות הקרובים סביב ה50 מיליון ליש"ט.
  3. דיווחים ממקור לא צפוי, עיתונאים המקורבים מאוד דווקא למילאן, על עסקה כמעט סגורה בין יונייטד לספורטינג ליסבון על רכישת ברונו פרננדס, שכזכור לכאורה היה סגור בסיטי אך התברר שהשמועות על המעבר היו עורבא פרח. מסתבר שאביו של פרננדס עבד בעבר כסקאוט במילאן כך שיתכן שיש ממש בדברים.
  4. הסאגה הגדולה של הקיץ כנראה, סוגיית מעברו של מתיאס דה ליכט, לא נראית קרובה לסיום, וככל שזה תלוי בסוכן החמדן שלו מינו ראיולה זה גם לא יקרה כל עוד כל אריות אירופה לא יתגלגלו בזפת ונוצות בשביל הבלם המבטיח. חוץ מברצלונה הפייבוריטית על הנייר, הקבוצות שעלו כמתחרות הן יונייטד, באיירן, פסז’ ויובנטוס. דה ליכט עצמו אמר שיודיע על ההחלטה לכשיחזור מהחופש שהוא יצא אליו עכשיו לאחר סיום ליגת האומות, נחיה ונראה.
  5. ברשימת היוצאים, מאטה מסיים חוזה בסוף החודש, וכעת מנהל מגעים להאריך בעונה נוספת. חוץ ממנו דה חאה כנראה יעזוב כשפסז’ היא המועמדת הראשית, אבל כל הסיפור עדיין די בחיתוליו. אינטר רוצה את לוקאקו, אבל הפער בין מה שאנחנו לדורשים למה שהם מציעים נראה די גבוה וגם הסיפור הזה עדיין בשלבים מוקדמים מאוד.

טוב לראות שמישהו מפריח את השממה, כרגיל כמו כל קיץ מקושרים אלינו המון שחקנים ( רובם לא בכיוון להגיע ).
ג’יימס נראה כמו רכש טוב, מהיר מאוד עם טכניקה טובה ועם תג מחיר סביר. הבעיה שנראה שהוא מגיע לעמדת הקיצוני הימני שם אנחנו זקוקים לשחקן מוכח שיתן מספרים ולא רק פוטנציאל לכך.
ואן ביסאקה כנראה גם יסגר בקרוב, גם אם פאלאס יערימו קשיים עם עוד 10 מיליון ושחקן ( בבקשה שיקחו את רוחו/ג’ונס ) זה יגמר מהר. לפי דעתי , מדובר במגן הימני הטוב בפריימרליג העונה- משלב הגנה והתקפה ברמה מצויינת.
לגבי ברונו פרננדס, לא ראיתי כלום ממנו בפורטוגל ( אבל יש לו יחס שערים ובישולים מעולה ) ואם יגיע כנראה זה התחליף להררה.
מקווה שמכינים גיבוי מיידי לדה ליכט כי זה די ברור שאלינו הוא לא יגיע , גם קוליבאלי נראה רחוק מאוד אז הגיע הזמן שמישהו יפעיל את סעיף השחרור של אלדרווילד.

אני שמח שאנחנו עושים עסקאות כמו דניאל ג׳יימס. נמאס לי מכל השמות המפוצצים. תראו למשל את דה ליכט, ילדון שפשוט סוחט קבוצות ענק כאילו הוא מינימום מסי. לברוח מהבלוף הזה, אלו בדיוק השחקנים שמהם צריך לברוח.

כשסיטי קנתה את מנדי וקייל ווקר ב-50 מיליון כל אחד, הרמנו גבה. עכשיו אנחנו מציעים על מגן הרבה פחות מוכח 40 מיליון לפאקינג קריסטל פאלאס והיא בכלל לא יורקת לכיוון שלנו. מה קורה לעולם?

אני שמח שעד כה אנחנו לא מקושרים ברצינות לאיזה ‘תותח’ התקפי, בדגש על גריזמן ובייל. יש שמועות על השאלה של בייל, אבל לא ממקור רציני במיוחד. אנחנו צריכים לשים כסף, והרבה, על הקישור ובמיוחד על ההגנה שנמצאת במצב מביך באופן מוגזם. חייבים קשר לצד ימין, ואחרי שראינו את בקהאם במשחק הצדקה, חסרון האיום שלנו מצד ימין כל כך צורם. כמגן אני מאמין בדאלוט ולא רואה צורך כל כך דחוף לשבור קופות על מגן ימני. בלם, ואפילו שניים, קשר אמצע התקפי וקשר גרזן, חשובים יותר כרגע.

קשר ימני. אני רוצה קשר ימני, אני לא יכול לראות את יונייטד משחקת כל צד שמאל עונה נוספת. זה עושה עוול לכל ההתקפה שלנו, זה הופך אותנו לשקופים ואולי לאחת הקבוצות שהכי קל לשחק מולה.

אני רק חושב על מרחב הפעולות שיתפנה לנו עם אגף ימין מתפקד, ואני כבר מתרגש. צריך להקים ועדת חקירה רצינית שתברר איך פאקינג 6 שנים (וסופרים) אנחנו משחקים בלי קשר ימני, איזה ניהול כושל איזה מחדל , להקיא על כל הסמרטוטים שמנהלים את יונייטד.

דניאל ג׳יימס חתם ל5 שנים עם אפשרות לעונה נוספת.
לוקאקו עם רגל וחצי בחוץ, זה צעד טוב רק בהנחה שאנחנו מביאים תחליף, אני רק מדמיין את ראשפורד כחלוץ המוביל שלנו ובא לי שהפגרה תימשך.

לי בינתיים נוח עם הפגרה. לא רוצה אפילו את המשחקי זבל בארה"ב / סין / אנאערף.

לוקאקו אומר שמצפה לו קיץ עמוס. חבל לי שיעזוב כי הוא משקיע את כל כולו, ועם קבוצה שאשכרה יודעת לתקוף הוא נכס גדול. יש לו חסרונות, אבל יש לו גם יתרונות, והם ניכרים בבירור במשחקים בבלגיה, כשהוא משחק עם שחקנים ששווים משהו ולא נאלץ לחכות להרמות של אשלי יאנג.

אם הוא עוזב, צריך להוסיף גם חלוץ לרשימת הקניות. אבל יש לנו מספיק מה לשפר שעדיף לא לעשות הכל בקיץ אחד. חבל.