דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

אם זה נכון אז אופמקנו יצטרך לבחור בין מקצועי לכספי, כי מקצועית בליברפול הוא יהיה בקבוצה הטובה בליגה ומיד יוביל קבוצה שתאבק על האליפות והצ’מפיונס ובעונה הבאה ישחק ליד ואן-דייק ויוכל ללמוד ממנו ולהחליף אותו בעוד כמה שנים, ביונייטד תהיה לו הזכות לשחק לצד מגוויר…
אבל מצד שני יונייטד לבטח יציעו לו משכורת הרבה יותר גבוהה, השאלה היחידה היא כמה יותר גבוהה מההצעה של ליברפול.

בשתי הקבוצות תהיה לו clear path להרכב , בליברפול הוא יכול להרכיב עם ואן דייק את מרכז ההגנה הטוב
בעולם ( בעונה הבאה ).
אצל יונייטד התמתנו עם עניין המשכורות ( מאז שנשרפו עם אלכסיס וכל עניין הקורונה שמשתוללת ) אבל לא תהיה בעיה להציע משהו בסביבות ה-200k בשבוע . לא חושב שאמורה להיות גם לליברפול בעיה להציע סכום כזה - הם זכו בתארים והתקדמו עד לשלבים האחרונים בליגת האלופות אז הכנסות היו והוצאות על שחקנים לא היו יותר מדי.

מצד שני, הרבה יותר כיף להגיע ולתקן קבוצה שתכלס נמצאת לא במרחק כזה רב מהטופ מאשר להגיע לליברפול שם כל מטרתו כמעט תהיה לא להרוס ולהיות כינור שני.
היות שמגוואייר לא הצליח להיות הואן דייק של יונייטד אולי אופמקנו יצליח. בליברפול גם אם יהיה טוב יותר מואן דייק הוא עדיין יהיה הפפה של ראמוס, האחד שאוהבים אבל לא כמו את השני, האחד שיכירו אותו בצור לוברן/מאטיפ משודרגים.

סך הכל ליונייטד התקפה קטלנית, ולטעמי הם במרחק של בלם וקשר אחורי מהטופ כדי להיות מועמדת רצינית לאליפות (מבחינת סגל).

בינייטד הוא יכול להפוך לאגדה, בליברפול לא.

הכוונה במקצועית הייתה כמובן לשחק בקבוצה יותר טובה שנאבקת על האליפות וכמובן קלופ, גם עופרי ארד יקבל הרכב בליברפול, פשוט אין בלמים.
אני לא חושב שליברפול ישלמו 200K , רק ואן-דייק, סלאח ומאנה(בחוזה החדש) מקבלים סכומים כאלה בליברפול, ארנולד ורוברטסון מקבלים רבע מזה(כמובן שישדרגו להם, אבל לא ל 200), לא מאמין שיביאו שחקן בן 21 ויתנו לו סכום כזה.
אני מניח שליברפול תציע בסביבות ה 120K

2 טעויות יש לך, קודם כל כן יותר כייף להגיע לליברפול שמשחקת כדורגל מצויין ומאמן אותה המאמן הכי טוב בעולם, קלופ לא רק מאמן מצויין אלה מאמן ששחקנים מאוד רוצים לשחק בשבילו, ואן-דייק, טיאגו לדוגמא לא היו מגיעים אם קלופ לא היה, גם טימו וורנר שחתם בסוף בצ’לסי רצה להגיע לליברפול.
הטעות השנייה זה שהיונייטד לא נמצאת במרחק רב מהטופ, הטופ באנגליה כרגע זה ליברפול וסיטי, ויונייטד מאוד רחוקה משם.

אם אופמקנו טוב כפי שחושבים שהוא אז ההגנה של ליברפול שהייתה הכי טובה בעולם עונה שעברה תהפוך לאגדית איתו ועם ואן-דייק(וכמובן ארנוד ורוברטסון ואליסון), למשך 5 שנים הם ישלטו בליגה ואז כשאופמקנו יהיה בן 27 בשיא הקריירה ואן דייק יפנה לו את המקום שלו כמנהיג ההגנה, אגדה הוא יהיה, בלמים כמו הנצ’וז הם אגדה אצלנו, אז אין לצרפתי מה לדאוג.

שמע, גם אני הייתי בוחר בליברפול (הם פשוט אמרו לי לא).

באתי להגיד שכן יש סיבה לבחור ביונייטד, שזה לא מצב של 100-0 אלא יותר 70-30.
בליברפול הוא יוביל הגנה עוד 5 שנים, ביונייטד עכשיו.

עולם הכדורגל משתנה מהר, לפני 5 שנים אף אנגליה לא הייתה קרובה לטופ שנשלט לגמרי על ידי ספרדיות עם 3 קבוצות שכל אחת טובה יותר מכל קבוצה אנגלית.
אם עוד 5 שנים הוא ירצה לחפש מקום חדש יותר קל לעשות זאת אחרי שהובלת קבוצה ולא שהיית כינור שני.

יונייטד לא כזו רחוקה מהטופ.
מבחינת התקפה, יש לה יופי של התקפה, בטח ובטח אם בסוף סאנצ׳ו גם ינחת שם. נכון שאולי הם לא סאלח, מאנה ופירמינו, אך הם לא נהיים צעירים יותר.
בקישור, סלח לי אבל אני חושב שהקשר היחיד שטוב מברונו פרננדס בליגה הוא דה בריינה. יש לה בעיה עם 2 העמדות האחרות, אבל קשר אחורי טוב והיא תהיה בהחלט ברמה (בטח ובטח אם פוגבה יראה מה הוא שווה או אם ואם דה ביק יצליח לשחק לצד ברונו).

חוזר ואומר, ליברפול החלטה כנראה טובה יותר, אך יש גם היגיון בלבחור במנצ׳סטר.
אם תרצה קצת כמו ההבדל בין לבחור בליברפול או בסיטי לפני 4 שנים. לא חושב שיש שחקן שמצטער שבחר בליברפול וראה שם פוטנציאל.
העניין העיקרי הוא קלופ, אך השמועות ביונייטד מדברות על פוצ׳טינו שהוא גם מאמן מעולה (גם אם לא קלופ)

אני לא אמרתי שהיונייטד בחירה גרועה, אני רק טוען שאם הבחירה של אופמקאנו כרגע היא בין ליברפול ויונייטד הסיבה היחידה להעדפת היונייטד היא רק כספית, כי מקצועית עדיף לו בליברפול, יונייטד היא אופציה טובה מאוד, אבל לא כשיש לך הצעה גם מליברפול במיוחד לתפקיד הבלם, הוא מיד יקבל הרכב ועונה הבאה יתחרה מול גומז על תפקיד הבלם ליד ואן-דייק שזאת לא תחרות ממש קשה.

הכדורגל משתנה מהר מאוד, אבל שחקני ההרכב של ליברפול בגיל 26 עד 29, כך שכולם נמצאים בשיא הקריירה ויכולים למשוך בקלות עוד 5 שנים כאשר כל עונה ההנהלה וקלופ עושים עבודה מצויינת בלחזק את הסגל בדיוק איפה שצריך בלי לפגוע בקיים, במיוחד לא במרקם החברתי.

יונייטד יכולה לחזור להיאבק, אבל זה תהליך שצריך להתחיל ולא נראה שהם התחילו אותו, יש להם כישרון, אבל אם תחזור להודעה שלך יש יותר מדי “אם”, אם סאנצ’ו יחתום, אם יביאו קשר אחורי טופ, אם פוגבה יחזור לעצמו, אם יביאו בלם ובעיקר אם יביאו מאמן מתאים, בליברפול אין שום “אם”, הכל פה ועכשיו.

אס מדווחים על עניין בקאמבינגה.

marca מצטרפים וטוענים שמדריד היעד הצפוי, אבל גם פריז ויונייטד במאבק.
רן רוצה 70 מיליון יורו.

The ongoing campaign could be his last season at Rennes, even though he may publicly not acknowledge it The ‘most likely’ possibility is that Real Madrid, #mufc or Paris Saint-Germain will work to close an agreement with Rennes for the teenager’s transfer. #muzone [Marca]

— United Zone (@ManUnitedZone_) November 19, 2020

Rennes are asking €70m for the player #muzone [Marca] #MUFC

— United Zone (@ManUnitedZone_) November 19, 2020

הרבה אם ואם, אבל ״אם״ים אפשריים, במיוחד שאחד ה״אם״ים הוא תלוי באופצקנו עצמו.
על סאנצו נאבקו כל הקיץ, העונה כשהוא יהיה זול יותר זה יהיה שונה.
כלום לא בטוח כמובן, אבל יכול להיות שהוא רואה כיוון כללי שם.

כסף זה גם שיקול🤷‍♂️ הוא לא יהיה הראשון ולא האחרון שלא יבחר בליברפול

זה השיקול הכי חשוב, במיוחד לשחקן צעיר שעדיין לא הרוויח מספיק ורוצה להבטיח את עתידו הכלכלי כבר עכשיו, בגלל זה אני טוען שיש ליונייטד סיכוי, כי מקצועית אין לו סיבה אחת לא לבחור בליברפול.

אכן, אבל…יונייטד כבר לא במצב שהיא יכולה למשוך את הכוכבים הכי גדולים, כלומר אם היא נאבקת על כוכב עם ריאל או סיטי או ליברפול היא רוב הסיכויים תפסיד את השחקן, בחירת שחקנים מאוד גרועה במשך השנים של אחרי פרגוסון הביאה אותה למצב הזה, היא החליטה להמר על הכוכבים הלא נכונים כשהיא עוד יכלה להביא כוכבים.
במצב כזה כפי שנעשה בליברפול השיטה היא להביא מאמן מתאים ולהתחיל לבנות, להביא שחקנים עם פוטנציאל במחיר נמוך ולשדרג אותם, ואז אחרי ההצלחה הכוכבים גם ירצו להגיע ואז חוזרים למירוץ, היונייטד לא עושים זאת, מחליפים מאמנים כמו גרביים אין דרך ו/או שיטה, הם גם לא מתפרעים ומחתימים כל מה שזז כמו הסיטי בתחילת דרכה.
אם סאנצ’ו יחתום, אם יגיע קמאבינגה, אם יביאו בלם על ואם יחתימו מאמן תותח אז הם יאבקו על האליפות(על פוגבה אני אפילו לא אכתוב “אם” כי זה כבר מיותר), אבל אפשר להגיד זאת גם על ווסטהאם.
כל עוד אני לא רואה דרך ביונייטד אני כאוהד ליברפול נשאר רגוע, מי כמונו אוהדי ליברפול מומחים בלזהות מועדון שלא הולך כרגע לשום מקום.

קצת חדשות טובות ליום ראשון :
כריסטיאן פולק טוען שיונייטד צפויה להחתים את אופמקנו .

https://www.instagram.com/p/CH0l8nGHnx_/?utm_source=ig_web_copy_link

אופמקנו הכניס את האוהדים לטירוף כשעשה לייק באינסטגרם.

So Upamecano liked this on Insta... pic.twitter.com/47adGDBfR3

— Mark Goldbridge (@markgoldbridge) November 21, 2020

הדיווחים על הקאן ממילאן צוברים תאוצה:
פולק טוען שהשחקן רוצה לעבור ליונייטד ושההעברה צפויה מאוד לקרות.
הוא משחק בעיקר 10 ( אז אם יגיע יהיה מחליף בספסל לפרננדס ) ובעונה שעברה ב- 35 משחקים כבש 9 שערים ובישל 9 שערים. נחשב לבועט חופשיות מצוין.

Hakan Calhanoglu wants a move to Manchester United #muzone [@cfbayern] pic.twitter.com/px7206BXjR

— United Zone (@ManUnitedZone_) November 26, 2020

Christian Falk: “I think this move will happen. There was already talks with his agents last summer. He is a free agent so I think this transfer will be very likely. He’s a very good player when everything around him is working.” #muzone [@cfbayern via @StretfordPaddck] https://t.co/qz5m8ctZA7

— United Zone (@ManUnitedZone_) November 26, 2020

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1335970068002430979

מינו ראיולה אומר שזה הסוף של פוגבה ביוניטד. הוא גם אמר שהוא רוצה למחוק את פיפא. שהיה לו בהצלחה עם זה…

הפעם נראה שזה סופי.

#mufc have long wanted to get rid of Paul Pogba, so the feeling is mutual #mulive [@FAFiltvedt]

— utdreport (@utdreport) December 7, 2020

Fabrizio Romano: "He [Pogba] can't stay too long at #mufc, in my opinion, after his [Mino Raiola's] sentences. I expect him to try to sell Pogba in January." #mulive [@podcastherewego]

From February to April, Paul Pogba was trying to change his mind about #mufc and be happy at the club, but then something was destroyed. Pogba will not accept any offer from United to extend his contract by four to five years #mulive [@FabrizioRomano, @podcastherewego]

Paul Pogba's dream is to play for Real Madrid, but no one at Real Madrid is moving to sign Pogba. They never contacted Mino Raiola #mulive [@FabrizioRomano, @podcastherewego]

בינואר הוא לא ילך , זה פתאומי מדי ויהיה קשה למצוא מחליף. האופציה הריאלית היא פריז בקיץ, יש להם את הכסף והם ישמחו לעוד רכש גלקטיקוס.
אם נצליח להכניס עליו 70 מיליון זה יהיה טוב , יספיק בדיוק בשביל קאמבינגה.

לא מבין את חוסר התגובה של המועדון שלכם לשחקן.

תסתכלו מה פפ עשה ליא יא טורה שהסוכן שלו פתח פה עליו. ואני מת על יא יא טורה.

מי

אם פוגבה עכשיו יקלוט שכדי למצוא מועדון שיסכים לקבל אותו עם השכר שהוא דורש הוא צריך לחזור לתפקד על המגרש יש מצב שזה הסיטואציה האידיאלית מבחינת המועדון שגם ככה התכוון להיפרד ממנו בקיץ.
האם הוא יכול לעשות את זה? זה אני כבר לא בטוח.

בדרך כלל אני לא מסכים עם קאראגר אבל פה הוא right on the money :

קארגר על פוגבה.

“תיפטרו ממנו! אני אומר את זה כבר 12 חודשים. הוא השחקן הכי אוברייטד שראיתי בחיים שלי.
אני חושב שהוא וראיולה הם בזיון. כולם יסתכלו על הסוכן עכשיו וישאלו מה פוגבה חושב. אבל הסוכנים היום, הם לא רק סוכנים, הם הורים, חברים, יועציים פיננסים, הם אפילו יוצאים לחופשות ביחד.
הוא וראיולה הם כמו שני אפונים בתרמיל, ראיולה הוא החברה הכי טוב שלו, אז פוגבה יודע מה עומד לצאת מהפה שלו. ואם הוא לא ידע, הוא צריך היה לפטר אותו היום.
זה מאוד פשוט, זה כל מה שצריך לקרות. הבעיה שאני לא יודע לאן הוא יעזוב, מי ירצה אותו? אני לא מבין את זה.
יונייטד מחפשים להיפטר ממנו, סולשיאר משחק עם מקטומניי ופרד לפניו. הסיבה היחידה שהוא פתח נגד ווסטהאם זה כי שחקנים נחו.
אני זוכר לפני כמה שנים, כולם ידעו שרונאלדו עוזב לריאל, יונייטד היו צריכים לסבול את ההתנהגות שלו כי הוא היה שווה את זה. פוגבה לא שווה את מה שהוא מביא איתו. תיפטרו ממנו!
יש רק שני מועדונים עם משיכה רבה יותר מיונייטד, והם ברצלונה וריאל. כששחקן עוזב לשם אתה יכול להבין. אין סיכוי שאחד משניהם יקנה אותו. אני אהיה המום אם הוא יגיע לשחק באחת מהספרדיות”.

פוגבה יודע רק להאשים ( גם זה שומעים דרך הסוכן, אם הוא ידבר בריאיון יגיד שהוא team player ) והשרץ לא יסתכל פעם אחת לראות מה הוא עשה לא נכון - ב-4 שנים וחצי בקבוצה הוא לא למד לשחרר פס בנגיעה או לסגור הגנתית כמו שצריך.

האס מדווח על קאמבינגה ועל פוגבה למדריד .

📝 | #MUFC intend to sign Eduardo Camavinga from Rennes [AS] pic.twitter.com/MaV9Y6sNZg

— UtdXclusive 🔴 (@UtdXclusive) December 8, 2020

📝 | Zinedine Zidane prefers Real Madrid to sign Paul Pogba over Eduardo Camavinga, but the problem is his salary and not the transfer fee. Pogba would not go to Madrid for anything less than around €15m per year #MUFC [AS] pic.twitter.com/cA0zrjgzUh

— UtdXclusive 🔴 (@UtdXclusive) December 8, 2020

בסוף זה יהיה פוגבה לפסז’ בכסף מצחיק ומשכורת גבוהה וקמאבינגה למדריד.

החידוש לעוד עונה שהיונייטד עשו לחוזה של פוגבה במקום למכור אותו בקיץ יתנקם בהם, בגלל החוזה הגבוה סכום ההעברה שלו יהיה נמוך. גם ספגו משכורת גבוהה סתם וגם מחיר ההעברה יהיה יותר נמוך ממה שהיו מקבלים גם בקיץ של הקורונה לדעתי.

ובלי קשר אני לא מאמין שזידאן מעדיף כרגע את פוגבה על פני קמאבינגה, לפני שנתיים זה היה פוגבה, היום לא.

לא הייתה באמת אפשרות ריאלית למכור בקיץ , אחרי הקורונה מעטות הקבוצות שיכלו להוציא סכום כסף רציני בשביל שחקן בקליבר כזה . החוזה הגבוה נשאר מה שהיה תמיד ( עוד שנה לחוזה ) וגם ככה לפריס אין בעיה עם משכורות עתק .

העיתונאי האיטלקי האמין tancerdi palmeri מדווח שיונייטד תקבל הצעה מיובנטוס בינואר לעסקת חליפין - פוגבה תמורת דיבאלה.

#mufc will receive in January a swap offer for Pogba from Juventus, giving Dybala #muzone [@tancredipalmeri]

— United Zone (@ManUnitedZone_) December 8, 2020