דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

ואראן לא יעבור לפה בחיים בדיוק כמו שראמוס לא עבר, סתם אסטרטגיית מו"מ שלו מול ריאל.
אני מניח שעל כל בלם שחווה עונת פריצה באחת הליגות הגדולות נשמע מתישהו איזו שמועה שתקשר אותו ליונייטד אבל בתכלס הייתי מחכה בסבלנות עד לסוף אוגוסט שבו נשמע מהמועדון שפיל ג’ונס חזר מפציעה וזה ממש כמו להחתים בלם.

יונייטד - המקושרת הרשמית לבלמי ריאל בעיתות משא ומתן.

עכשיו אני מבין למה פלורנטינו רוצה לקחת לכם כל 7 אפשרי

נראה שקבאני לא הולך להמשיך במדינו בעונה הבאה , מה שיחריף את הצורך בחלוץ שגם ככה היה גבוה.

Luis Cavani [Edinson Cavani’s father]: “By the middle of the year he will return to South America. My son's idea is not to continue there [Manchester United], he wants to return.” #MUFC [@TyCSports]

— mufcmpb (@mufcMPB) March 9, 2021

Luis Cavani [Edinson Cavani’s father]: “My son does not feel comfortable in England and wants to be close to the family again.” #MUFC [@TyCSports]

— mufcmpb (@mufcMPB) March 9, 2021

שם אחד שיורד מהפרק בהקשרנו : קונאטה מלייפציג קרוב לחתימה בליברפול.
שחקן מוכשר מאוד אבל כזה שעבר הרבה פציעות והדבר האחרון שאנחנו צריכים זה שחקן פציע.

🚨 Exclusive: Liverpool working to finalise deal for Ibrahima Konate from RB Leipzig. Not done but significant progress made + #LFC pursuit of 21yo French centre-back now advanced. Likely his ~€40m release clause will need paying @TheAthleticUK #RBLeipzig https://t.co/GIdqf6yMXN

— David Ornstein (@David_Ornstein) March 29, 2021

שם חדש שמוזכר בהקשרנו : רובן נבס מוולבס , שמעוניינת למכור ותסכים לשחרר אותו תמורת 30 מיליון פאונד .
שחקן שאני אישית מאוד אוהב , אנדרייטד שמשלב פיזיות עם ניהול משחק וכבר מכיר את הליגה האנגלית.
הוא רק בן 24 .

לחטוף

עוד צעד טיפשי של המועדון , מאריך חוזה לבאיי שנפצע כל שני וחמישי ( בטח עם העלאת משכורת מכובדת ) .
בהנחה ויגיע בלם בקיץ אני לא מבין למה צריך אותו - יש את לינדלוף וטאונזבה כגיבוי ( ומנגי השחקן לעתיד ) ויכולנו להרוויח ממכירה שלו 20 מיליון יורו.

Official: Eric Bailly has signed a new contract at Manchester United that will run until June 2024.🇨🇮 #MUFC

— mufcmpb (@mufcMPB) April 26, 2021

פיל וג’ונס ובאיי מקבלים הארכות חוזה אוטומטיות על תרומתם הקומית למנצ’סטר יונייטד. ג’ונס עם הפרצופים שלו במשחק היחיד בשנה שהוא משחק, ובאיי עם רגעים הזויים על המגרש ומחוצה לו

תוצאות המהלך הזה כבר מתחילות, פתאום כבר בלם לא בעדיפות דחופה :scream:

Manchester United were in the market for a centre-back this summer but Eric Bailly’s new contract means they can concentrate on signing a forward and have a clear run at competing for Erling Haaland. #MUFC [@mcgrathmike]

— mufcmpb (@mufcMPB) April 27, 2021

מיותר לציין שלהשיג את האלאנד אין לנו סיכוי ( סכום העברה מפלצתי + מערכת יחסים עכורה עם ראיולה )

אני מתחיל לראות את הדרך של כריסטיאנו חזרה אלינו נסללת. נראה שהולכים ומתמעטים הסיכויים שהוא ישאר ביובה, למרות שסביר להניח שהם ישחקו באלופות בכל זאת. מקום רביעי, שוב הדחה מוקדמת באלופות, מאמן גרוע, וקבוצה בה השחקן ההתקפי הטוב ביותר חוץ ממנו הוא פדריקו קייזה שעם כל הכבוד לו, לא היה פותח אפילו בהרכב שלנו.

1. אם רונאלדו אכן עוזב, האופציות הסבירות שלו הן יונייטד וריאל. לא רואה את פריז מביאה אותו לצד ניימאר ואמבפה, ולא רואה אותו הולך לשחק בליגה הצרפתית. סיטי (וכל קבוצה אנגלית אחרת) ובארסה לא אופציה, ובאיירן לא עושה כאלו רכישות ויש לה את לבנדובסקי.
  2. מבחינת שכר, קשה לראות קבוצה שתשלם לו את מה שהוא מקבל כרגע. לא ריאל, לא יונייטד ולא אף אחת אחרת. העונות שלו ביובה די הראו שהוא לא שווה את זה, גם אם לא באשמתו. לכן, סביר להניח שהוא יאלץ להתפשר מעט (או לא כל כך מעט) במשכורת כדי לעבור קבוצה, מה שמחזק את האפשרות שיעבור לקבוצה אליה הוא קשור רגשית בצורה כזו או אחרת.
  3. מבין יוניטד וריאל, נראה שריאל די מסתדרת בלעדיו. אמנם כדורגל לא מזהיר, אבל חצי גמר אלופות, מאבק על אליפות מקומית גם בעונה מנומנמת. לא פוסל את הצורך המקצועי של ריאל ברונאלדו, ולא את האתגר המקצועי של רונאלדו בחזרה לריאל, אבל ייתכן שהוא לא מאוד נחוץ במדריד כרגע.
  4. ביונייטד הצורך המקצועי מעט יותר ברור. קבאני הולך לעזוב על פי הדיווחים, ואנחנו חייבים חלוץ אחרת אפשר לוותר מראש על העונה הבאה, כי מרסיאל לא הולך להחזיק עונה שלמה לבד. לא מבחינת כשירות ולא מבחינת יכולת. הנסיון עם קבאני היה מוצלח מאוד, ואין סיבה שעם רונאלדו יהיה פחות מוצלח.
  5. גורם ספקולטיבי יכול להיות הנסיון של הגלייזרים עם טום בריידי. הייתה להם קבוצה טובה קודם, אבל בריידי, כוכב ‘מזדקן’, הפך אותה לקבוצה אלופה. ההרגשה ביונייטד היא שאנחנו במדרגה האחרונה לפני זו של סיטי, ורונאלדו עשוי לעשות את ההבדל. אני אישית לא מאמין בזה, אבל ייתכן שזה יסייע לגלייזרים לפתוח את הכיס קצת ולממן משכורת משוגעת.

ההימור שלי: הלאנד לאחת, רונאלדו לשניה.

האמת, חושב שחזרה של רונאלדו ליונייטד יכולה להצליח.
יונייטד קבוצה מאוד חזקה עם מספר חורים קטנים:
בלם שני, מגנים שלטעמי לא מספיק טובים (אם כי גם לא רעים), חלוץ וקשר אחורי.
כמובן שאם האלאנד רלוונטי אז כל מה שאגיד נפסל.
רונאלדו ווינר, הוא יכול להביא ליונייטד את מה שחסר לה, הגרוש הזה ללירה, הגעה לרגעי האמת.
רונאלדו מנגד חייב ללמוד להיות חלוץ בצורה טובה יותר. ללמוד לשחק עם הגב לשער.
בכל אופן, לצד ראשפורד וגרינווד/סאנצ׳ו יהיה לו הרבה יותר שטח להצליח מאשר לייד קייזה.
עם ברונו מאחוריו קל יותר להבקיע מאשר עם ארתור.

כמובן הכל תלוי בסכום ההעברה המדובר.
אם המחיר נמוך והמשכורת הגיונית ליכולת? אז בטח.
אם מדובר ב50+ מיליון לצד משכורת של 25+ אז לא.
יש לי הרגשה שכדי להשאר רלוונטי לרמות הגבוהות רונאלדו יהיה מוכן לקצץ משכרו. כרגע מהמצב הנוכחי לא הוא, לא יובה ולא יונייטד ירוויחו.

https://twitter.com/UnitedsUpdate/status/1386691068809392128?s=20

ליונייטד יש את המגן ההתקפי הכי טוב בליגה (שואו), ואת המגן ההגנתי הכי טוב בליגה (וואן-ביסאקה). שתי העמדות היו נקודות תורפה ביונייטד המון שנים, אבל העניין הזה נפתר טפו טפו טפו. עונה מדהימה של שניהם.

האמת מקבל. קצת נוטה לזלזל בשואו עקב עונות קודמות מרובות פציעות

לא רק אתה. מה שעובר עליו העונה זה לא פחות מפלא, ואף אחד לא ראה את זה בא. אני מניח שאפילו הוא לא האמין בתקופה של מוריניו שזה מה שיהיה ממנו. רק שיהיה בריא.

https://twitter.com/utdreport/status/1388085523000987651?s=20

דיווחים מאורוגוואי שקבאני נשמע לתחנונים והחליט להישאר גם לעונה הבאה. חדשות מצויינות.

בהחלט לא האמנתי בתחילת העונה שהוא ייראה ככה והייתי בטוח שבשלב הזה אנחנו נתחנן אליו שיעוף כבר. שמח מאוד לטעות.

חדשות מעולות .
המשך חניכה לגרינווד שצבר ניסיון העונה וצריך להמשיך את השיפור , קבאני חלוץ שלם מאוד שנותן 100 אחוז כל משחק.
לפי דעתי המהלך הזה יוריד את הפוקוס מהאלאנד ונלך חזק על סאנצ’ו כדי לסתום את החור בעמדת הקיצוני הימני .
מעניין איך זה ישפיע על עסקה בתאוריה של רונאלדו.

הייתם רוצים שרונאלדו יגיע לא בתור חלוץ 9? כלומר על העמדה של ראשפורד?
אולי שהוא וראשפורד יחליפו תפקידים, אבל לא חושב שיש לכם בו צורך אם קבאני נשאר

לא חושב שרונאלדו יכול לשחק כבר את עמדת הקיצוני בטח בפריימרליג , בכל מקרה המקום של ראשפורד די מובטח בעמדה הנוכחית ואין לו משחק עם הגב לשער .
אני האמת שנגד הבאה של רונאלדו, דמי העברה + משכורת מפוצצת שבטוח יגרמו לויתור על חיזוק בעמדות הכרחיות.
לפי הרבה דיווחים המטרה לקיץ היא החתמה גדולה אחת מבחינה כספית ( בלם / קיצוני ימני ) והתפשרות על השחקן השני , מעבר לאלו כל השאר תלוי במכירות אם יקרו.
אהיה שמח אם נסיים את הקיץ הזה עם סאנצ’ו ופאו טורס, נראה די ריאלי.

אם קבאני נשאר אין רונאלדו, די פשוט. וטוב שכך למען האמת. קבאני תותח על, בחור סימפטי, נותן את הנשמה, מפרגן לחברים והצליח להשתלב יפה מבלי שנצטרך לבנות קבוצה סביבו.
קיצוני ימני ובלם, ואם אפשר קשר אחורי סביר ואנחנו בסדר לקראת העונה הבאה.

דורטמונד עם עוד דדליין למכירה של סאנצ’ו - לפני תחילת היורו.
הגרמנים דורשים 85-90 מיליון יורו בשביל לשחרר ( קיץ קודם זה היה 120 ) , נשמע לי קצת מוגזם ותלוי לחלוטין אם יעפילו לליגת האלופות . אם לא יהיה סיכוי טוב להשיג אותו בהנחה קלה.
מעניין אם לינגארד יהיה מעוניין לעבור לשמה, ליגה בלי הגנות שמתאימה לסגנון שלו והשווי שלו רק עולה מיום ליום.

Borussia Dortmund bosses have agreed internally on a fee of €85m to €90m for Jadon Sancho this summer and he will be allowed to leave if these conditions are met. #MUFC [@berger_pj, @SPORT1]

— mufcmpb (@mufcMPB) May 3, 2021

Borussia Dortmund have set a deadline of before the Euros to sell Jadon Sancho. They are planning for Sancho’s exit and in recent weeks they made an offer for a Premier League winger which was rejected, but with a view for him to replace Sancho. #MUFC [@LeahSmith_]

— mufcmpb (@mufcMPB) May 3, 2021