דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

בהצלחה -

https://twitter.com/DaniPorath/status/1563860605005602818

יהיה מעניין זה בטוח , ראשפורד לא ישמור לעצמו מקום בהרכב עם היכולת הנוכחית .
סאנצ’ו יעבור שמאלה ואנתוני ישחק את הקיצוני הימני , יכול להיות שראשפורד ישחק חלוץ מרכזי בטח כשרונאלדו לא בכושר ומרסיאל פצוע .

הזאר משלים את הצד השני של הסטטיסטיקה הזאת - השחקן היחידי שנמכר ב-100 מיליון, שלא השלים אחרי זה עונה אחת של 10 שערים או 10 בישולים (או 10 משחקים).

קוטיניו גם יכל להתאים למה שכתבת מאז המעבר לבארסה, אבל הייתה לו עונה אחת שהוא הבקיע 11 שערים.
תודה לבארסה שעזרה לו בקטע הזה ונתתה להם לכבוש מולם צמד.

חניבעל הולך להשאלה בבירמינגהאם , יחתום על חוזה חדש לפני ההשאלה .
מעבר מצוין מבחינתו , לחוש את הפיזיות של אנגליה ברמת בוגרים .
הוא אחד הפרוספקטים הכי מבטיחים של האקדמיה , מקווה שבשנה הבאה כבר יכלל בסגל .

Hannibal Mejbri, prepared to leave Man United on loan now approved by Erik ten Hag. He’s gonna sign a new contract with Man Utd before loan move. 🚨🔴 #MUFC

Hannibal will join Birmingham City until June 2023 - first call, @RichFay. pic.twitter.com/MxfByODhvV

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 29, 2022

רכש ככל הנראה אחרון לחלון , שוער ניוקאסל יבוא להתחרות עם דה חאה על ההרכב .

השאלה + אופציית רכישה של 5 מיליון פאונד .

Excl: Manchester United have now reached an agreement in principle to sign Martin Dúbravka. Newcastle are ready to accept loan with buy option clause worth £5m. 🚨🔴 #MUFC

Final details are being discussed as personal terms are already agreed — here we go expected soon. pic.twitter.com/MCcl5aI6EA

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 29, 2022

🚨 JUST IN:

Man Utd have received approaches for Aaron Wan-Bissaka from Crystal Palace & West Ham. Both rebuffed as #MUFC don’t plan to sell or loan him. @David_Ornstein

— UtdPlug (@UtdPlug) August 29, 2022

✅ If Aaron Wan-Bisssaka was to depart #MUFC, a replacement would be required and there is little expectation of that happening at this late stage in the window. [@David_Ornstein] 🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) August 29, 2022

הייתי בטוח שביסאקה ימכר , יותר טוב שהוא נשאר - היינו מקבלים במקומו פח כמו דסט או משהו בסגנון .
לא מבין עד עכשיו למה הוא לא רואה דקות אצלנו .

נראה שאפשר לסכם את החלון. עזבו מאטה, מאטיץ’, פוגבה, לינגארד, פריירה, קבאני. על אף אחד מהם לא הזלנו דמעה. אולי דמעות של אושר.
הגיעו מלאסיה, מרטינז, אריקסן, קאסמירו, אנתוני ודוברובקה. 5 שחקנים ושוער, יותר ממה שציפינו. על קאסמירו אף אחד לא האמין. מלאסיה ומרטינז נראים טוב בינתיים (גם דרמיאן נראה טוב בהתחלה אז אני לא מתרגש). אריקסן יופי של תוספת לקישור. אנתוני במחיר מוגזם אבל שחקן בפרופיל שהיינו צריכים כבר שנים, אם נתעלם מהתקופה שגרינווד עוד התרוצץ לנו על המגרש.
כל ההעברות היו צריכות להתרחש ביוני. קאסמירו כתחליף לראביו זו הזיה שלא הייתה כדוגמתה ובכלל לא היה מגיע אלמלא התבוסה לברנטפורד. ארנאוטביץ’ זו הזיה שאולי כן הייתה כדוגמתה.

אבל למרות ההתנהלות המחפירה אפשר לומר שטן האח קיבל כלים טובים והחלון היה מוצלח בסך הכל. חבל שאין הכנה לכל הקבוצה הזו ונראה קבוצה אמיתית רק בשנה הבאה, אבל בסדר.

An agreement has been reached for the transfer of @Antony00 🤝🔴#MUFC

— Manchester United (@ManUtd) August 30, 2022

רשמי אנטוני .

לא יספיק להיות רשום למשחק נגד לסטר , אמור להיות לארסנל .

🚨🇧🇷 Antony will not be available for #MUFC against Leicester, but could be available against Arsenal if his transfer is completed imminently [@JamieJackson___] 🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) August 30, 2022

גארנר יעבור לאברטון , מקווה שהמועדון מספיק חכם להכניס סעיף buy-back בסכום סביר ( 30-40 מיליון יורו ) .
היה אמור להיכלל השנה בסגל אחרי השאלה מצוינת , חבל שזורקים ככה שחקן בית עם פוטנציאל ואופי טוב.

Everton are winning the race to sign James Garner, now feeling close to complete the agreement with Man United on permanent deal. 🚨🔵 #EFC

Been told Everton are pushing to get it done — three other clubs have bid but EFC now favourites. pic.twitter.com/5XkZxB23eU

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 31, 2022

✅ Ten Hag: "I think for this window [Antony and Martin Dúbravka] would be the end, but when there is great opportunity you always have to be alert at this top club." #MUFC 🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) August 31, 2022

🚨 Ten Hag: "Of course, Aaron [Wan-Bissaka] will stay in. So this squad, we will go from September to minimum January, but we will play with this squad this season." #MUFC ✅🔴

טן האח מאשר שביסאקה ישאר , לא רואה את ההנהלה מאשרת את דסט בסנריו הזה.
ההולנדי גם חזר על כך שרונאלדו ישאר .

✅ Dest has been informed by Erik Ten Hag that it is not possible to sign him during this transfer window, because Aaron Wan-Bissaka is staying at Manchester United. @JonathanShrager #MUFC 🇺🇸🔴

מצוין שישאר שם.

🚨 Everton are set to sign James Garner, 𝐡𝐞𝐫𝐞 𝐰𝐞 𝐠𝐨 and confirmed.

Garner will cost around £15m with add-ons included — Man United will also have 𝐁𝐔𝐘 𝐁𝐀𝐂𝐊 clause in the deal. #MUFC @FabrizioRomano ✅💰

יופי שיקשיבו לי יותר :slightly_smiling_face:

סוף סוף מכירה ראויה. אם הוא יכול לקבל דקות בפרמייר ליג זה עדיף בהרבה על פני דקות בליגה האירופית. אם יהיה טוב - יחזור. אם לא - חסכנו לעצמנו ג’סי לינגארד.

בחצר בית הכלא של ה-100 מיליון פלוס:

“אז מה, על מה אתה בפנים?”

כריסטיאנו, מגחך: “אני חף מפשע”

כולם מצחקקים

פוגבה, קורץ: “כולנו חפים מפשע פה”

כריסטיאנו: “לא, סתם. לקחתי ליגת האלופות 5 פעמים, זכיתי 4 פעמים בכדור הזהב, ואני מלך השערים של כל הזמנים של הקבוצה המעוטרת ביותר”.

אסירים אחרים מתרחקים קצת, בפחד

“וואלה רוצח זה, לא רואה בעיניים…”

“ועל מה אתה?”

ניימאר: “אני לקחתי טראבל, 2 אליפויות ספרד, והייתי חלק משלישיית ההתקפה הכי טובה בכל הזמנים”

פרגונים הדדיים וכיפים בין האסירים בחצר

“חבר’ה קשוחים יש כאן, לא כולנו פה עד כדי כך”

בייל: “הובלתי קבוצה בינונית לרבע גמר ליגת האלופות וזכיתי פעמיים בשחקן השנה של הפרמיירליג”
אמבפה: “לקחתי מונדיאל לפני גיל 20 ואליפות צרפת מול קבוצת המיליארדים של פריז”
פוגבה: “הייתי בקבוצת השנה של אופא”
קוטיניו: “הובלתי קבוצה לצמרת הפרמיירליג וכמעט לזכיה בה אחרי 30 שנה”
דמבלה: “הייתי השחקן הצעיר הכי טוב בבונדסליגה”

האסירים מכפכפים ומסתלבטים על אחד האסירים

“ואתה, יא טאמבל?”

גריליש: “נו בסדר, לא אשמתי שתפסו אותי… אבל בכל זאת הספקתי לשים כמעט דאבל-דאבל בפרמיירליג עם קבוצה בינונית”

האסירים עוזבים אותו ומסתובבים אל אסיר אחד חדש ומבויש, שעומד בשקט בצד

“נו, ואתה?”

אנתוני: “אה, אני? אני חף מפשע”

עוד עזיבה לקראת סוף החלון : צ’ונג עובר לבירמינגהאם , סכום העברה לא פורסם בינתיים .

Tahith Chong to Birmingham City is done and completed. Permanent move from Manchester Utd with big pay cut for Tahith. 🚨🔵 #BCFC #MUFC #DeadlineDay

Plan confirmed — medical booked. https://t.co/gqSXkafvI3

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) September 1, 2022

צ’ונג לא הרשים בשום מקום בו שיחק, ואפילו בקדם העונה לא עשה רושם של שחקן פרמייר ליג, שלא לדבר על שחקן יונייטד. מקווה שיצליח בבירמינגהאם ושמח שלא נתקענו עם עוד שחקן לנצח רק כי הוא שחקן בית.
כל הדור הזה קיים הרבה פחות משהבטיח. אנג’ל גומז תקוע בהשד יודע איפה אחרי שבנו עליו הרים וגבעות, צ’ונג לא משהו, שורטירה נראה בדרך הבטוחה להיות גומז 2, וגרינווד…

דעה אולי לא פופולרית בהקשר הזה: גם גארנר הוא לא התקווה הגדולה של הקישור שלנו. שחקן חביב לרמת צ’מפיונשיפ, אולי יעשה איזה שדרוג ויהיה שחקן סגל לגיטימי בקבוצת פרמיירליג, אבל לחשוב שהנה בוא נזרוק אותו במקום מקטומיניי/פרד ונראה ישועות זו הגזמה פראית.
בעונה הקודמת בצ’מפיונשיפ היה חלש דווקא בדברים שהכי חסרים כרגע לקישור ביונייטד: הנעה יעילה של הכדור קדימה ויכולת לחצות קווי הגנה עם מסירות טובות.
אפשר אולי להתווכח על סכום ההעברה אבל עצם ההחלטה לגיטימית ואף רצויה.
https://twitter.com/HenshawAnalysis/status/1545006000184369153

פרטי ההשאלה של דוברובקה : השאלה תמורת 2 מיליון פאונד וחובת רכישה של 6 מיליון פאונד במקרה שיגיע למספר משחקים מסוים .

Two loan deal details… ✅👀 #DeadlineDay

▫️ Justin Kluivert extends contract with Roma until 2025 and buy option for Valencia will be €15m.

▫️ Martin Dubravka deal for Man Utd: £2m loan fee; £6m obligation to buy if he starts a certain number of Premier League games.

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) September 1, 2022

לפי דעתי לא יראה הרבה דקות ואין פה איזה שדרוג גדול על היטון.

קצת סטטיסטיקות:

גולים בקריירה נגד מכבי חיפה:
אדריאן ראביו - 2
ארלינג הלאנד - 0

גולים בליגת האלופות:
אדריאן ראביו בעונת 22/23 - 2
פלה ב-20 שנות קריירה - 0

הפסדים 6-3 לסיטי בקריירה:
ראביו - 0
קאסמירו - 1

חבר של כריסטיאנו רונאלדו:
ראביו - 0