דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

ברשותך תיקנתי

הוא מוכן לשלם ליונייטד כדי שצ’לסי ייקחו את גאבי? :grinning:

אני קראתי את זה. מנסה כמה שפחות להיכנס לקליק ביט של טראש ישראלי.

Liverpool have cooled their interest in Jude Bellingham — as reported by UK media tonight. No bid as Liverpool will no longer work on this deal at current conditions. 🚨🔴🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

Package worth more than £130m now considered too expensive.#LFC will sign 2/3 midfielders in any case. pic.twitter.com/Ek7DvSevlx

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) April 11, 2023

🚨💰 NEW: Manchester United have entered the race to sign Bellingham this summer. @TeleFootball #MUFC pic.twitter.com/lQHllkRLPd

— UtdPlug (@UtdPlug) April 11, 2023

ליברפול יורדת מבלינגהאם בגלל הדרישות המופרזות של דורטמונד ( 130 מיליון פאונד ) , אנחנו בינתיים נכנסים למירוץ למרות שאין סיכוי שנוכל להחתים אותו.
אני בספק שתהיה קבוצה שתשים עליו סכום כזה , רק סיטי מסוגלת.

https://twitter.com/David_Ornstein/status/1650413204030275585?s=20

דייוו אמין באנגליה שאנחנו מגששים בכיוון של מייסון מאונט שעוד שנה מסיים חוזה בצ’לסי.
בהנחה ומכירת החיסול בצ’לסי הקיץ תוריד את המחיר זו אופציה לא רעה בכלל לעיבוי הקישור ההתקפי. בטח אם ניפרד לשלום מואן דר ביק.
בכל מקרה זה בגדר הזדמנות, בסדר העדיפויות זה הרבה מתחת לחלוץ, קשר אמצע ובלם.

לא רוצה לשמוע על שום דבר שלא נוגע לסדר העדיפויות של חלוץ , קשר אמצע , בלם (בסדר הזה).
כל עוד אין לנו בעלים קטארי עודפי מזומנים לא יהיו פה ולפי הבנתי אנחנו במצב לא משהו פיננסי לקיץ.

עוד סיבה לא לפשל במאבק על הטופ 4 , אני די בטוח שזה בינינו לביניהם בגזרת מקאליסטר.
בנוגע לשחקן , אנחנו באמת צריכים 50-50 שיתן לנו רוטציה לאריקסן אבל השאלה אם הארגנטיני זה מה שטן האח רוצה ?

🚨💰 NEW:

Alexis Mac Allister wants Champions League football if he leaves Brighton this summer.

Liverpool and Manchester United are understood to be among the clubs interested in signing Mac Allister this summer. @TheAthleticFC #MUFC 🇦🇷 pic.twitter.com/LtgwxvpdBA

— UtdPlug (@UtdPlug) May 15, 2023

מנצסטר תעשה בכלל עסקאות לפני המכירה?, איפה זה באמת עומד?

אף אחד לא יודע מתי תגיע המכירה אז יש אי ודאות , אני לא מאמין שיהיה וטו על רכישות אבל סכומים גדולים לא יעופו לפני שהגלייזרים יקבלו את הכסף שלהם.

🚨 Kim Min-jae has decided to join #MUFC. It’s now only a ‘matter of details’. @mattinodinapoli @Sport_Witness 🔴 pic.twitter.com/i8MALZn3PF

— UtdPlug (@UtdPlug) May 15, 2023

לפי התקשורת האיטלקית , בלם נאפולי קים מין ג’ה החליט שהוא רוצה להגיע אלינו.
כזכור יש לו סעיף שחרור בחודש יולי של 50 מיליון יורו.
מישהו מכיר ועקב אחריו ?

בלם אלמוני עד לא מזמן, שלקח אליפות סנסציונית עם קבוצה שמשחקת בכחול בחסות עונה גרועה במיוחד של הגדולות המסורתיות באותה הליגה, במחיר מופקע… מה כבר יכול להשתבש? שנה שנתיים הוא קפטן.

הבלם הכי טוב באיטליה בעונה האחרונה, חזק, חכם, רגוע ושקט כמו קוריאנים…נראה לי שאחרי הניסיון שלכם עם פארק קוריאנים טובים לכם.

במחיר כזה יחסית זול קחו אותו ותחזיקו חזק.
אגב הבנתי שגם תשלישו לו את השכר והוא יקבל 9 מיליון יורו אצלכם.

הייתי בטוח האמת שטן האח ילך על טימבר אחרי שבקיץ הקודם הוא היה קרוב אלינו .
בכל מקרה , אם יגיע זה אומר שמגוויר הולך וזה כבר טוב - צריכים להציל מה שאפשר מהשווי שלו .

חשוב מאוד שנמכור שחקנים הקיץ , ג’ונס וטאונזבה יעזבו בחינם ויש לנו עדיין בספרים את באיי וטלס .
הנדרסון , מרסיאל , מגוויר ואלנגה יכולים להכניס לנו תקציב חיוני אם לשם שינוי ינסו למכור אותם.

אתם חיים בבועת הפריימרליג והוא בלם נבחרת אנגליה.
אתם מוכרים אותו לאיזה ווסטהאם או לסטר ב-80 מיליון בקלות

הקבוצה שתספוג אותו תצטרך לשלם לו משכורת נכבדת (בטוח יצטרך לקצץ ) מה שבוודאות יוריד את סכום ההעברה , נוסיף לכך שיונייטד מומחית בלמכור שחקנים במחירי הפסד ונקבל במקרה הטוב 30 מיליון עליו.

ברצלונה הייתה מקבלת עליו הצעת השאלה, עם אופציית רכישה ב4.5 מיליון יורו, ומשלמת 60% משכרו.
תתנחם.

🚨🇰🇷 #MUFC are the ‘big favourites’ to sign Kim Min Jae by paying his release clause, but United have not made any concrete steps yet because it depends on the new owners. The clause is valid from the first days of July and is slightly less than €50 million. @FabrizioRomanopic.twitter.com/50FZ1zjIa4

— UtdPlug (@UtdPlug) May 18, 2023

פבריציו מאשר לגבי הבלם של נאפולי , המכשול היחידי הוא מכירת הקבוצה ואישור מהבעלים החדש לרכישה .

אני מקווה מאוד שאלה שטויות של העיתונים בצרפת .

🚨🇧🇷 BREAKING: Active negotiations are being taken place between #mufc and PSG for Neymar. [@lequipe]

— UtdPlug (@UtdPlug) May 22, 2023

✅ PSG prefers to sell Neymar but could be open to a loan with or without an option to buy with a club helping pay his salary [@lequipe]

— UtdPlug (@UtdPlug) May 22, 2023

https://twitter.com/david_ornstein/status/1661437017165627399?s=46&t=x8DT2oajX15wk7hw4V5azQ
סיפור מייסון מאונט מתחמם עם שלל דיווחים על זה שטן האח דוחף לעסקה כשכרגע הדבר היחיד שבולם אותה הוא תג מחיר הזוי של 80 מיליון פאונד שצ’לסי הציבה לשחקן שמסיים חוזה בקיץ הבא.
השאלה אם זה ייגמר ב40 מיליון (סביר) או 70 מיליון (טירוף).
בנוסף לא ברור איפה בדיוק מאונט מיועד לשחק במערך של טן האח, האם כ8 אנרגטי במקום אריקסן? הוא תופקד בצ’לסי בשלל מקומות בקישור ההתקפי אבל דווקא ספציפית שם לא יודע כמה ניסיון יש לו.
לזכותו יאמר שמדובר בשחקן מגוון מאוד שהיה שחקן פותח קבוע גם תחת למפארד גם תחת טוכל וגם תחת פוטר. ככה שיכול מאוד להיות שטן האח מאמין שמאונט יוכל לעשות את ההתאמות הנדרשות.

בעיניי גם 40 מיליון עליו זה יותר מדי , שחקן אנגלי אוברייטד שאף פעם לא הבנתי למה פותח במדי אנגליה.
אם יגיע זה די ברור שזה לרוטציה עם אריקסן , אף אחד לא יזיז את ברונו מה-10 ואריקסן לא ממש עמד בקצב של הליגה השנה.

אני אגיד את זה שוב , ברונו גיימרש זה השחקן שאנחנו צריכים וכבר ידוע שניוקאסל מעוניינת מאוד במקטומיניי אז טרייד יכול להיות מעניין מאוד.