דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

🚨💰 NEW: Mason Mount to earn £250,000 a week potentially with bonuses to £300,000 per week at Man United. He will sign a 5 + 1 year deal. @Matt_Law_DT #MUFC

— UtdPlug (@UtdPlug) June 29, 2023

אני לא יודע מה להגיד על זה , משכורת מופרעת .

לא יודע אם עסקת מאונט היא דיל העשור אבל לפחות נסגרה מוקדם. הוא יספיק להתאמן עם הקבוצה בקדם עונה וללמוד בדיוק מה טן האח רוצה ממנו.
זה רכש של טן האח, לא משהו שהונחת מלמעלה, ואני מקווה שהוא יצליח לתת את מה שטן האח צריך.

אני מקווה מאוד שטן האח יודע מה הוא עושה פה ; אני די פסימי לגבי ההעברה הזו . הגנתית אני לא יודע כמה תחזיק שלישייה של קאסמירו-מאונט-ברונו מול קבוצות טופ .
התקפתית הייתה למאונט עונה מחורבנת השנה אבל לפני כן הוא נתן מספרים טובים.
החיובי הוא שאריקסן ירד לספסל ויוכל לתת הרבה ערך מוסף משם ולא ישפוך לאגר כמו העונה.
מאמין שאחד מבין פרד / מקטומיניי ימכרו וגם לואן דר ביק כבר אין מה לחפש פה.

מקורות אמינים מצטרפים לדי מרציו על כך שהולכים חזק על אוננה , הוא הבא בתור .

לכאורה, אם אכן נלך על קאסמירו-מאונט-ברונו, זו תהיה התקדמות רצינית ב-80 אחוז ממשחקי הליגה. הבעיה שלנו העונה הייתה יצירת מצבים כשברגע שאריקסן גמר את העונה ברונו הפך ליחיד שעושה משהו. במשחקים מול יריבות ממקום 5 ומטה הקישור הזה יספיק הגנתית, והתקפית מאונט אמור לעזור לברונו ביצירה וגם להוסיף כיבושים קצת יותר מפרד. מול הגדולות זה באמת לא יחזיק, אבל גם ככה מולן צריך להתנהל בכל משחק עם טקטיקה מיוחדת שנתפרה עבורו.
בכל אופן, בלי חלוץ רציני שום דבר לא יעזור.

image

מדברים על 50 מיליון.
הוא הגיע בחינם רק לפני שנה לאינטר. מטורף.

אם אני לא טועה הייתה לו איזה פרשה לפני המעבר לאינטר , משהו עם הימורים .
טן האח מאוד רוצה אותו בגלל ההתאמה לשיטה שלו , משחק רגל איכותי זה אב אצל ההולנדי שלנו.
לגבי כדורי גובה לא יודע כמה הוא שולט ברחבה והוא יחטוף הלם גם ככה באנגליה.

כתבים אמינים באיטליה מדברים על כך שנציע 45 ועוד 5 במשתנים , אינטר מנגד רוצה 50 עם בונוסים קלים להשגה - פער לא גדול מדי בין הצדדים.

הסתבך עם חומרים אסורים והושעה לתשעה חודשים משהו כזה. ביחס לסטייל ההסתבכויות הפלילי ששחקני יונייטד מאמצים לאחרונה זה ממש בקטנה. מקווה שבאמת מדובר באיזו טעות תמימה והוא לא יעשה עוד כאלה שטויות. אבל אין ספק שבאמת מדובר בכוכבית ביחס לשחקן והלוואי שביונייטד יודעים מה הם עושים.

🚨🚨 Manchester United are ready to present an offer for André Onana but do not want to pay more than €40M. #Inter want €60M, and hope the clubs can meet halfway at €50M. #Inter will not allow the goalkeeper to leave for less than €50M. 🇨🇲

[@SkySport via @MatteoBarzaghi 🌕] pic.twitter.com/2hYTeaO1pn

— Inter Xtra (@Inter_Xtra) July 3, 2023

לא זוכר מתי עשינו משא ומתן על שחקן ברצינות , לרוב אנחנו סתם זורקים כסף כמו מטומטמים ( ראה ערך אנתוני ).
50 מיליון לא אמור להוות בכלל בעיה לשלם אבל בהתחשב ברכישה ובגלייזרים זה הופך לקשה מאוד.

אחד הטובים שלהם לאחרונה.

היית צריך להשלים עם ההרכב החדש שהם בנו ליונייטד.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1676510212310679552?t=XYFgNwlXfyGXXixiooS_Pw&s=09

אינטר בטח ירצו עוד 5 וזה יספיק להם , חבל שלא משתמשים בשחקנים בעסקה הזו - גם להוריד עלות וגם לחסוך בשכר .

ממוחזר, עושים כזה כל עונה לאיזו קבוצה אנגלית רנדומלית.

הם יכלו לכתוב Abso Lute Lee No Wan Bisaka. זה שם. חבל.

באיטליה מפרסמים שהגענו לסיכום תנאים אישיים עם אמרבאט אבל טרם הגשנו הצעה לפיורנטינה. מדברים על 25 מיליון.
יכול להיות שיחוק רציני. קשוח ברמות בניגוד לקפטן המהולל שלנו, מצוין עם הכדור ועושה כאן קפיצת מדרגה רצינית כך שמשחקים על הספסל פה ושם כשוראן כשיר לא מאוד יפריעו. גם המחיר מצוין, אני מתפלא שהוא עדיין בפיורנטינה בכלל.

לא הבנתי את ההקשר לוראן ; הוא משחק קשר מרכזי יותר לכיוון של להחליף את פרד .
בכל מקרה הוא נמוך יותר בסדר העדיפויות וגם כך אין לנו כסף מיותר הקיץ אז אם ישאר כסף אחרי אוננה סביר שישקיעו אותו בחלוץ .
אם אמברט יגיע זה אומר שהצלחנו למכור את פרד וקשר נוסף מבין מקטומיניי / ואן דר ביק - מה שבוודאות לא יקרה .

זכרתי שבמונדיאל שיחק בלם. כנראה התבלבלתי או שמרוקו עשתה בונקר יותר מדי עמוק.

https://twitter.com/UtdPlug/status/1676801178112348160?t=rGyB92hdNWqGho1on0jjlw&s=09

זה אמור לסגור את העסק , חייבים לסגור את הסיפור מהר ולהמשיך לעמדת החלוץ .

https://twitter.com/MelissaReddy_/status/1676905731931484160?t=d7G1P6Bbptk1xVbSs6n_bQ&s=09

יופי , לפחות עם אינטר קל להתמודד.

אתם צריכים להרגיש פראיירים.
אוננה עלה לאינטר 0 רק לפני שנה. יכלתם להביא אותו בחינם אז, וגם אולי לעשות קצת כסף על דה חאה.

כל עוד יהיה לנו שוער טוב בשער שיתאים לשיטה של טן האח המחיר פחות מפריע לי , בטח אם הקטארים יקנו את הקבוצה :slightly_smiling_face:.
דה חאה באמת היה צריך ללכת בקיץ הקודם כבר.