דיון המושאלים ואקס המדרידיסטאס :: אנדריק מככב בברזיל

נכון מול אייאקס היה לאודגארד הרבה יותר קשה והם לא באמת נתנו לוויטסה לזוז (מזכיר לי משחק כלשהו מהברנבאו).
בכל מקרה מרטין היה הבולט בקבוצתו וניסה לעזור לוויטסה במשחק שנגמר ב4-2, תוכלו לראות כמה דריבלים וכמה מסירות יפות בתקציר האירועים.

פיפה מתרגל לחיים בלונדון, ומתחפש לאלביס ביומולדת של דוד לואיז

סיכום מושאלים שבועי

כמו שחקני הסגל שלנו כך גם המושאלים לא עשו הרבה השבוע.
לכן תסלחו לי אבל נדלג על המדור, נקווה שיהיה על מה לדבר עד סוף העונה ואם לא נחכה לסוף העונה לסיכום המקיף.

ראוי לציון:

מיליטאו- משחק טוב מול ריו אבה של קונטראו (שלא שיחק) שנגמר ב 2-2. מילטאו פתח כמגן ימני וקיבל את פרס מצטיין המשחק מה שלא ישמח אותו יותר מדי אחרי שפורטו הובילו כבר 2-0 וספגו 2 שערים ומכה קשה לשאיפות האליפות.

הערב ברצלונה נגד ליברפול, זמן טוב להיזכר אולי במשחק הגדול ביותר בקריירה של אלבארו ארבלואה: היום בו שיתק את ליאו מסי בקאמפ נואו. הטריק של ארבלואה כמגן שמאלי עם רגל הפוכה שימנע את החיתוך של מסי לאמצע התברר כמוצלח. זה קרה בשמינית גמר ליגת האלופות 2006/07 וליברפול הפכה פיגור לניצחון 1:2 בקאמפ נואו. ארבלואה עצמו הצטרף לליברפול רק 21 ימים לפניכן מדפורטיבו לה קורוניה. בגמר נגד מילאן באותה עונה הוא עלה מהספסל בדקה ה-88.

איקר קסיאס חטף התקף לב באימון פורטו. יצא מכלל סכנה

תרגיש טוב סמל

המועדון בהודעה רשמית:

"ריאל מדריד שולחת את מלוא התמיכה לקפטן האהוב שלנו, איקר קסיאס.

איקר לימד אותנו לאורך הקריירה שלו להתעלות על האתגרים הכי גדולים, כדי לפאר עוד יותר את התהילה של המועדון שלנו. הוא לימד אותנו שהרמת ידיים לא מתאימה לפילוסופויית החיים שלנו והוכיח לנו אינספור פעמים שהדרך היחידה להשיג הצלחה היא להיות חזק יותר ככל שהאתגר קשה יותר.

ריאל מדריד והמדרידיסטאס כולם מייחלים לראות את הקפטן הנצחי שלנו מתאושש כמה שיותר מהר, ושולחים לו את כל האהבה שבעולם".

איקר מעדכן שהוא בסדר
https://twitter.com/IkerCasillas/status/1123664609641103360?s=19

מוריניו כנראה ניסה לכשף אותו

קריירת המשחק של איקר קסיאס הסתיימה, הוא לא יכול לשחק כדורגל"

:tired_face:

ההודעה הזו שאיקר קסיאס קיבל התקף לב , מעבר לשוק הטוטאלי באותו רגע, ההודעה המרגשת של ריאל מדריד (“הקפטן הנצחי”) וההירתמות של כל עולם הכדורגל (אני בטוח שהתמונה שהעלה בופון הכי ריגשה את איקר), זה פתאום מזכיר לך כמה אהבת את השחקן הזה שגדלת עליו, היום העצוב בו נפרד מריאל מדריד - גם אם זה היה צעד נכון, ונותן לך בום: זהו-זה, אוטוטו הקריירה המפוארת הזו נגמרת. איקר כבר לא אותו ילד ויש קמטים על הפנים. לא מאמין שהוא ישוב לשחק, אבל אסור לשכוח: אנחנו חשבנו אחרי עונת הבכורה בפורטו שהרומן יסתיים, ואז איקר ניצח כמו תמיד. זה בעיקר גורם לי לחשוב על פוסט פרישה ואני רוצה שזה יהיה משהו גדול ועצום. תיזכרו רגע, איך הקריירה של איקר הייתה יכולה להיראות אחרת. בלי הפציעה של סזאר סאנצ’ס בגמר למשל, או הפציעה ההזויה של סנטאיגו קניזארס ובקבוק האפטרשייב שסללה את דרכו של איקר לנבחרת. לצד הצלות המדהימות לאורך כל הדרך, איקר תמיד היה איש הדמעות: “לה אוקטובה”, “לה נובנה”, “לה דסימה”, אליפות 2007 וגם המונדיאל

קסיאס עד היום הוא אחד השחקנים שהכי אהבתי במדריד, גם כשטענתי שהוא מעבר לשיא וחייב לעזוב זה נעשה בטון שבור
אבל הידיעה הזאת לא הפתיעה אותי ממש. בתור שחקן שהיה מזלזל באימוני כושר על בסיס קבוע והתבטא לא פעם בנושא אני חושב שגם הוא לא בשוק מזה.

גם אם הוא לא כריסטיאנו רונאלדו זה לא אומר שהתקף לב בגיל 37 זו ציפיה לגיטימית.
אני מזלזל באימוני כושר על בסיס קבוע וכנראה שמנהל אורח חיים בריא הרבה פחות מקסיאס. אני גם אמור לצפות להתקף לב לפני גיל 40?

מוריניו קצת הגזים לגביו ולדעתי הירידה ביכולת החלה רק באותה עונה ארורה ולא קודם לכן. גם ההצלות הגדולות שלו בפורטו לא מתקרבות בכלל לאיקר והרפלקסים בשיאו ועזבו דל מוראל או דייגו פרוטי אלא בכלל. היה יכול לעזוב יחסית בשיא עם הדסימה והעונה האחרונה הייתה חלשה וסבלנו, אבל: 1) מבין את הרצון להמשיך 2) ארור כל אוהד ששרק לו בוז. עד היום הצורה בה עזב היא כתם עבורי.

הסוכן של סאן איקר קסיאס האגדי: "הניתוח עבר בהצלחה. איקר צריך לעבור תקופת שיקום של מנוחה ונטילת תרופות.

העונה למגרשים הוא בטוח לא יחזור, אך הוא לא מוכן לוותר עדיין על הכדורגל.

השמועות על כך שהוא לא יוכל לשחק כדורגל אינם נכונות.
אחרי תקופת השיקום הוא יבדק על ידי רופא מומחה ואז נחליט ביחד.
הוא יעשה הכל על מנת לחזור לשחק כדורגל כבר בעונה הבאה".

ברכות חמות למרטין אודגור, שזכה בפרס שחקן חודש אפריל בליגה ההולנדית!

המספרים שלו במהלך החודש:
3 בישולים
1 שערים
58 דריבלים מוצלחים (הכי הרבה בליגה)
18 יצירות מצבי הבקעה (הכי הרבה בליגה)

מצחיק אבל וואלה שאלה באמת לגיטימית!

גנטיקה.
איש אחד יכול לקיים אורח חיים X ולא לקבל התקף לב, ואיש אחר יכול לנהל אורח חיים X וכן לקבל התקף לב.

התקפי לב תלויים בהרבה דברים, עישון, כושר, גנטיקה,יתר לחץ דם, כולסטרול וסכרת.בעיקרון הסיכון למחלות לב עולה עם הגיל ובגברים זה עולה בצורה משמעותית מעל גיל 50, אז לא בגיל 40 אתה לא אמור לדאוג לגבי מחלות לב,אבל ברפואה הכל אפשרי.

אני חושב שהעיסוק היומיומי שלו בספורט (גם פעילות גופנית עם הרבה הפעלה של הלב, וגם הלחץ שיש מין הסתם במשחקים) גם משפיע ולכן הוא בקבוצת סיכון.
ההתקף גם קרה אחרי אימון.

גם אליניב ברדה סיפור דומה.

כולכם עניתם לי, לא התכוונתי שאני דואג ממשהו.
סך הכל עניתי לבחור שאמר שהוא ראה את זה בא כי קסיאס לא שמר על אורח חיים בריא.
טענתי שאני בטוח שהוא שמר על אורח חיים בריא משל כולנו ואז מה אם הוא לא היה רונאלדו בפריקיות שלו כלפי הגוף.
אבל