אקסים ומושאלים :: החלמה מהירה לסר אלכס

עליי הוא השחקן האהוב ביותר ( חולצה שלו למזכרת מהביקור במנצ’סטר ) , למרות הסאגה המתמשכת עם שמועות על מעבר לצ’לסי בסופו של דבר זוכרים את השחקן שהיה ואיזה ווינר הוא היה . תמיד היה מגיע לתת 150 אחוז בכל משחק ,נכנס לתאקלים ועושה עבודת הגנה .
חבל שאחרי שרונאלדו עזב לא בנו פה קבוצה מספיק טובה - נכנס הרבה כסף ולא השקיעו אותו בקבוצה.
יש לו מקום בצוות האימון אצלנו אם ירצה בעתיד , יכול לתרום המון.

לוקאקו וזלאטן כמעט הולכים מכות בדרבי של מילאנו. מסתבר שלא שררה הרבה אהבה בין השניים כשהתאמנו יחד בקרינגטון בערך שנה, ושיחקו יחד באולד טראפורד בערך 10 שניות.

טאונזבה מסיים את ההשאלה בוילה ועובר לנאפולי בהשאלה .
האיטלקים ישלמו חצי מיליון יורו בלי סעיף קנייה .

Done deal and confirmed. Napoli have reached a verbal agreement with Man United for Axel Tuanzebe: loan until June, €500k loan fee. Here we go soon! 🔴🤝 #Napoli

Tuanzebe leaves #AVFC. The agreement will not include any buy option, as @DiMarzio reports - it’s simple loan. https://t.co/yhhea9YzYP

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) January 1, 2022

התבזבז כמה עונות ( עבר כמה פציעות ) , נראה כמה זמן משחק יקבל בנאפולי - אם ירשים אני אשמח שיחליף את באיי כבלם הרביעי בסגל.

הנדרסון עם עצירת פנדל גדולה ועוד מול פנדליסט מעולה כמו קיין , חבל שרצו להשאיל אותו - היה צריך להיות השוער הראשון שלנו העונה.
רק שלא ימכרו אותו המטומטמים .

עוד נתון חיובי להנדרסון , דה חאה מסיים חוזה בסוף העונה וזו תהיה ההזדמנות שלו להשתלט על אפודת השוער הראשון .
היתרון עבורנו הוא שהוא מכיר את הפיזיות של הליגה ולא יזדקק לזמן הסתגלות , השאלה אם טן האח יראה בו מועמד לגיטימי או שירצה להביא את השחקן שלו ?

אני מקווה מאוד שטן האח מקבל דיווח אחרי המשחק של הנדרסון היום , נתן לפורסט במו ידיו את הניצחון .

למה אתה לוקח את הקרדיט משחקני ליברפול ? עבדו קשה על ההפסד הזה…

Paul Pogba will miss the Qatar 2022 World Cup due to new injury, confirmed by his agent Rafaela Pimenta. 🚨🇫🇷 #Pogba

Pogba has not played one single official game with Juventus since he signed the contract last July. pic.twitter.com/nn13g6xGIX

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) October 31, 2022

הדבר הכי טוב שקרה לנו הוא סיום החוזה שלו , שימשיך כך ביובנטוס :slightly_smiling_face:

פלורנטינו גם היה מוציא מהם 100 מיליון על זה.
קשה לי לשמוח לאיד כשמדובר בפציעה, אבל אני בהחלט שמח שנפטרנו ממנו - גם אם היה משחק העונה. ההבדל בין אריקסן לפוגבה זהה להבדל בין קאסמירו לראביו.

בובו וסאביצר חוזרים למועדונים שלהם , סאביצר היה רכש די טוב וסגר לנו פינה עם הפציעה של אריקסן.
בובו לעומתו הראה למה הוא חלוץ בברנלי ולא בקבוצה שמתמודדת בצמרת .

https://twitter.com/UtdPlug/status/1685196985953923073?t=PDkIxLOfqGk8QE7PVJx6jw&s=19

אחד המרשימים בקדם עונה אבל חוסר מזל ורוב הסיכויים שהעונה הזו הלכה מבחינתו.