פציעות, השעיות והרחקות

אלכסיס איבד את הדבר העיקרי במשחק שלו, וזה את הצעד הראשון החזק, כשזה נגמר הוא גמר את הסוס ברמות הגבוהות.

אני נוטה להאמין שבגיל מבוגר יותר הזארד יסבול בדיוק מאותה דעיכה מהירה

אולה נותן קצת חדשות טובות היום:

eric’s fine. Anthony will be available and hopefully we’ll have Nemanja and/or Ander ready as well, so looking better for it. they just need to have another couple of days training with the team, they’ve done their recovery work.

אין ספק שאנחנו באים עם רוח גבית לקראת ארסנל, והם כרגיל מביישים את האנגליות עם הפסד 3-1 לראן.
אם נדע לנצל את ההגנה השברירית שלהם ( לוקאקו כבר מחכך ידיים בהנאה ) זה יגמר בניצחון שלנו.

הסכנה לקראת ארסנל טמונה בשאננות. הרי ניצחנו את פריז בחוץ עם הרכב ילדים, מי אלה כבר ארסנל? אבל, ההתקפה של ארסנל עדיין יכולה להיות קטלנית, ואם לא נבוא מרוכזים וצנועים אנחנו עלולים לחזור עם כמה חתיכות יפות ברשת.

עוד לא התחילה הפגרה וכבר פצוע אחד יש לנו.
“Anthony Martial is suffering from recurring problems in the right knee. He again felt severe pain in his right knee after Saturday’s match against Wolverhampton.”

זה דווקא טוב, יש לו זמן לנוח עכשיו מעדיף אתזה מפציעה נוספת בנבחרת

פציעות בברך זה אף פעם לא טוב… נקווה שזה לא רציני.
בכל אופן יש את פוגבה שיפצע בנבחרת הכל טוב, וירוס פיפא יתפשט כרגיל.

כמו זבובים הם נופלים.

גם לוקאקו , ראשפורד ומאטיץ’ עם פציעות - לפחות הן מדווחות כקלות.
https://twitter.com/DiscoMirror/status/1108282206080983040

״פציעות״ …

לוקאקו כנראה בחוץ לעוד שבועיים ויחמיץ את ווטפורד וולבס.
לא טוב בכלל לאור הכושר של ראשפורד לאחרונה.

https://twitter.com/sistoney67/status/1172435172978905089?s=20

פוגבה, מרסיאל ושואו לא כשירים מול לסטר, ואן ביסאקה ולינגארד בספק.
מפחיד האמת

במקרה של לינגארד זה רווח לקבוצה, שחקן שפשוט תופס מקום בסגל וחוסם את הצעירים מלקבל הזדמנות.
בהגנה החיסורים שלנו קריטיים , דאלוט פצוע כבר נצח וכנראה שנראה את יאנג ורוחו באגפים שזו כבר בדיחה שמתאימה לקבוצת תחתית.
אני מקווה שאולה לא מתכוון להשתמש בפריירה כקיצוני , הגיע הזמן שגרינווד יקבל הזדמנות.

אנחנו הולכים לאבד נקודות מול לסטר. זה יהיה לגמרי על הראש של סולשאר אם הוא לא יבצע חילוף בדקות הקרובות. מחצית שנייה צורחת לחילוף כבר 20 דק

יתגדל ויתקדש

לפחות מרסיאל ו-וואן ביסאקה עשויים לחזור. בלי פוגבה אין לנו מה להציע בהתקפה מלבד מרסיאל, ואם שניהם נעדרים זו תהיה תבוסה יפה. אולי אנטוני יעשה להם שידור חוזר מהופעת הבכורה שלו.

דה חאה הוא לגמרי לא מה שמטריד אותי ופוגבה שאוהב לכדרר נגד הלחץ של ליברפול זה מתכון לאסון, לכן כל זה לא מעניין.

מכיוון שאין לנו התקפה חשוב מאוד שנוכל להגן כדי למזער את ההפסד, לכן ואן ביסאקה סופר קריטי למשחק הזה. אם נצליח לקבל את מרסיאל בחזרה אולי גם נצליח לכבוש באיזה פוקס

מה המצב הרשמי של פוגבה? הוא פצוע או מחוץ לסגל מסיבות אחרות?

עריכה: קראתי שהוא חזר לסגל לקראת צ’לסי.

לפוגבה יש קרע בגיד המוטיבציה. הקרע צפוי להתאחות במהלך הקיץ לאחר פגישה במדריד אצל מומחה צרפתי.

מקווה שיהיה טיפול זוגי עם צרפתי נוסף, שאני חושב שגם מראה סימנים של מתיחה באותו גיד

אם ריאל תיקח מפה את פוגבה היא תעשה לנו טובה ענקית. לא חושב שהיה שחקן במועדון שלא סבלתי כמו פוגבה. טוב יש את לינגארד כי הוא אותו ז׳אנר של כוכב רשת לילדים רק חסר כישרון לחלוטין.

למה לא מכרו את פוגבה בקיץ ? כי הוא מגיש טוב בערוץ הילדים. הוא נטו תוכן שיווקי כי יש לו אינסטגרם כמו של נטע אלחמיסטר הייתי אומר נועה קירל אבל היא אשכרה טובה במה שהיא עושה.

פוגבה הוא האמא והאבא של כל החלומות הרטובים של אד וודוורד - הוא מיתוג חזק , היכולת במגרש לא רלוונטית כאן.

תעיפו את הפרימדונה הזאת מפה ושאיזה כמה אוהדים חמומי מוח יסבירו לוודוורד למה כדאי לשנות גישה.

אגב אם אתם ממש רוצים לקבל חוזה ביונייטד תתחילו לעבוד על ערוץ יוטיוב ואינסטגרם משם השמיים הם הגבול. גם לא צריך משהו איכותי, סרטונים שלכם רוקדים כמו אידיוטים בלבוש מביך וקצת פתטיות ואתם על הגל.