פציעות, השעיות והרחקות

הת’רד שכולם שונאים

Nemanja Matic injury update
Nemanja Matic is believed to have been carrying an injury for the last six weeks, which possibly explains his recent slump.
Matic is understood to have barely trained during the warm weather training in Dubai and despite efforts to rest him in the cup games, he is still hampered by an unspecified injury.

מאטיץ

אולי הסיבה שהיכולת של מאטיץ’ כל כך חלשה , אני במקום מוריניו הייתי מת מפחד עם האופציות בעמדה הזו.

זה נשמע כמו התנהלות חובבנית למועדון ברמה של יונייטד.
השחקן פצוע? שינוח עד שיחלים לגמרי ויוכל לתת 100% על המגרש. אם בגלל שאין לו מחליפים הוא חייב לשחק פצוע אז זה כישלון נוראי של מוריניו בבניית הסגל.

באיי במירוץ לחזור למשחק נגד סביליה, מקווה שיהיה כשיר כי הוא הבלם היחידי שאני סומך עליו ושמזכיר לי בלם ברמה מספקת מהעבר.

גם אם יהיה כשיר, לא רואה את באיי פותח במשחק בשבוע הבא. אחרי כל כך הרבה זמן בחוץ, לזרוק אותו לשמינית גמר ליגת האלופות כמשחק ראשון (הרי בשבת הוא לא ישחק בכל מקרה) זה חוסר אחריות. האמת שגם לשחק עם סמולינג לאחרונה זה חוסר אחריות, אבל נראה לי שזה עדיף.

באיי בלי רגל עדיף על סמולינג

זה לא אחראי לא רק כלפי הקבוצה, אלא כלפי השחקן שנדרש לשחק ב-100 אחוז אינטנסיביות, במשחק הכי גדול העונה, אחרי שלא שיחק שלושה חודשים.

אני באמת מעדיף את בלינד וג׳ונס על פני סמולינג וג׳ונס למשחק הראשון בסביליה. לא יכול לסבול יותר את משחק הרגל וההססנות של סמולינג.

בלינד? אלגנטי והכל אבל אני לא יכול עם האיטיות שלו. לינדלוף עדיף, ואפילו, רחמנא ליצלן, רוחו. חבל שזרקנו את טואנזבה בשביל חבורת חנטרישים.

גם ג’ונס זאת זוועה בפני עצמה, בחלון הבא חייבים דגש על ההגנה לצד קשר נוסף. אנחנו משחקים עם חבורת ליצנים בקו האחורי

באיי מתאמן עם הקבוצה והחלטה על שיתופו תגיע קרוב יותר למועד המשחק.
https://twitter.com/utds_updates/status/964122518222229505

https://twitter.com/10JoseAlvarez/status/964084169470103552

אחרי פתיחת עונה מדהימה, לוק שואו נפצע שוב. במשחק הידידות של אנגליה מול ספרד, שואו נגח ב / קיבל נגיחה מקרבאחל, שכב כ-10 דקות על הדשא ופונה באלונקה.
נקווה שיבריא מהר. נראית פציעה די מפחידה.

דיווחים שהכל בסדר

נקווה לא לראות אפקט קריוס.
אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל הוא הפך לאחד השחקנים החשובים בקבוצה.

לחלוטין. ראיתי סטטיסטיקה לפיה חלה עלייה של בערך 200 אחוז במספר המצבים שיצרנו במשחקים מול טוטנהאם ובארנלי, לעומת בשני המשחקים הראשונים. ללוק שואו יש חלק גדול בכך לדעתי, כי הוא בעצמו בועט, כובש, מסדר מצבים, והכי חשוב - חותך למרכז או נכנס לרחבה בעקביות, שני דברים שולנסיה ויאנג לא עושים כמעט אף פעם.

כששיחקנו מול ריאל לפני שנה, ראיתי עד כמה חשובים המגנים למשחק ההתקפה. קרבאחל ומרסלו הם שני ווינגרים בתחפושת, והם מהווים חלק בלתי נפרד מהעוצמה ההתקפית במדריד, יחד עם השליטה המוחלטת שמקנה הקישור. הלוואי שנתקרב לזה.

ג’סי ומרסיאל בחוץ ל-3 שבועות ויפספסו את המשחק מחר מול צ’לסי, ואת המשחק מול שודדי הטסות בראשון הבא.

נראה את מי סולשיאר יציב בימין - לוקאקו/ראשפורד או חואן מאטה. אלכסיס יקבל הזדמנות (אחרונה בעיניי) להוכיח שהוא עדיין שחקן כדורגל ולא פסנתרן. שני משחקי עונה עבורנו, וזה הולך להיות קשה מאוד.

אולה ציין שגם גומז וצ’ונג בתמונת הסגל, אני בספק שנראה אחד מהם בהרכב.
סולשיאר כבר אמר שיתן הזדמנויות לצעירים אבל שזה יקרה כשההזדמנות תהיה מתאימה ומשחק בגשר המקולל לא נשמע כזה.
בכל מקרה העיקר שמאטה לא יפתח.

אפשר להגיד שאלכסיס פחות או יותר סיים את העונה.
https://twitter.com/MaksCardenas/status/1102531192673501189

ואת הקריירה ביונייטד (?).

גם היא בספק גדול, הוא יושב על משכורת של מסי אם לא יותר ( הדיווחים האמינים מדברים על 350k לשבוע ) ומרסיאל שמשחק בעמדה הנוחה לו הוא העתיד וההווה של יונייטד.
אני בדעה שהיינו צריכים לתת לו הרצה באגף ימין עם ראפורד ומרסיאל אבל גם פציעות לעיתים מנעו את השילוב הזה.
לא ברור איזה קבוצה תסכים לקחת חוזה כזה אם ישקלו להיפטר ממנו.

הוא יצטרך להחליט אם הוא רוצה את הכסף ולהיות הבדיחה של הליגה באנגליה או לקצץ במשכורת ואולי לשקם את הקריירה במדינה אחרת.