מחזור 22:: ברצלונה פוגשת את הקבוצה מקורנילה-לה פראט

מחר ב17:15 יוצאים למשחק חוץ קשה מול הקבוצה המאוסה והשנואה אספניול. הראש של הקבוצה בולנסיה אבל המשחק מחר מנקודת מבט אישית שלי חשוב יותר מיום חמישי. השנה יש לנו אפשרות ממשית להוריד את המאוסים האלו ליגה.

אספניול במקום ה15 עם שישה נקודות מעל הקו האדום. ואלוורדה מסר במסיבת עיתונאים אחרי ולנסיה שהיו רוטציות. כך שאינייסטה כמעט בטוח לא יפתח בהרכב מחר.

הסגל:

החיסורים הרגילים גומש ורמלאן ודמלבה

ויסקה בארסה!

נ.ב אספניול זה לא ברצלונה :wink:

מסי נח, אבל אינייסטה פותח בהרכב… לא מבין את ההגיון.

מעלה…

זה פשוט, עכשיו בוודאות יש לנו את הספסל הכי טוב בעולם.

מחצית לא רעה, ואפילו אספניול לא מרביצים. אבל בסוף המחצית פיקה במופע אימים מנסה בכח “להתנצל” ולשים את את אספניול במפה… הביטחון שלו ירד וטוב שיש את המחצית. אני חולם על ניצחון אבל קונה גם נקודה…

נב… אך הרומן של שחקני ברצלונה עם הקורה מתסכל כל כך…

אין שום דבר לנתח או להסיק ממשחק בתנאים כאלו, חוץ מזה שאנדרס אינייסטה יודע כנראה ללכת גם על המים.

נחמד שפיקה השתיק את הזבלים האלה, מזל שזה לא באמת משחק חשוב.

הלאה למסטאייה.

טוב זה לא המשיך הרבה, מכל הקבוצות בעולם החלאות מקורנילה-לה פראט הם הכי נוראים. נקודה מספקת אותי בהחלט.

אני באמת מקווה שהם ירדו ליגה.

לאאא! חייבים לכפכף אותם. אחת מנקודות ההנאה החשובות בעונה אחרי לבעוט במדריד זה להכות (ספורטיבית) את התוכים המאוסים. שישארו וילחמו על הירידה כל עונה.

לא מבין איך קורה מצב שמשחקים כדור מים במגרש שנחנך ב2010 בסך הכל

אם היו שואלים אותי לפני המשחק מה אני מעדיף שער ניצחון של מסי או שער שיוויון של פיקה על הפרצוף של התוכים…
http://tessgrway.tumblr.com/post/170501986516/gerard-pique-celebrates-after-scoring-against
:grin:

פריקוס מאוסיקוס כוסאימאימקוס ועל המגרש הסירחון שלכם.

אפשר הסבר קצר על הסיפור של פיקה עם אספניול?

ובנוסף, שאלה (אמיתית) אליכם: מה גורם לאוהד הישראלי של ברצלונה לחוש איבה שכזו כלפי קבוצה עלובה כל כך? באופן אישי, אני מסוגל לחוש איבה רק כלפי יריבות ספורטיביות אמיתיות (ברצלונה תמיד, אתלטיקו של לפני 3 שנים ואפילו ליון שבתקופה חשוכה לפני עשור הייתה בועטת בנו באלופות)

אבל נניח עד שאתלטי נעשתה קבוצה אמיתית, לפני 4 שנים, מאוד לא היה אכפת לי ממנה. אפילו הייתי נהנה לצפות בה בתקופת אגוארו (משחקים מעניינים עם התקפה טובה והגנה זוועתית).

מניח שהעניין שונה מאשר יריבות עירוניות כלגאנס וחטאפה (מבחינה ספורטיבית לא, אספניול מושפלת על ידיכם כמעט תמיד) בגלל עניין פוליטי. אבל אוהד זר בוחר בברצלונה בגלל הכדורגל (או החיבה לשילוב הצבעים הקרקסי או שטות אנקדוטלית אחרת שגורמת לילד להידבק לקבוצה)
אז האם באמת מזיז לכם או שאתם זורמים עם העגה פשוט?

עד עידן סימאונה, אתלטיקו היו מתבזים מולכם בצורה נינוחה מאוד יותר מעשור בכל מגרש ובכל מפעל, כאשר אותנו הם היו דופקים לפחות פעם בשנה. למה שתשנא אותם?

אספניול בצורה עקבית מאז שאני זוכר את עצמי אוהד ברצלונה משחקת מולנו בצורה הכי אלימה ודוחה שאפשר, אין קבוצה שמוציאה אותנו יותר מהכלים מאשר הקבוצה הזו (ועל זה צריך לפרגן להם). התחושה היא שכאשר זה חשוב הם יפתחו מולכם רגליים ואותנו הם ינסו לדפוק בכל נפשם, זוהי מהות הקיום של המועדון הזה. יש גם את הקטע הזניח מ2007.

חטאפה היא חצי קבוצת בית שלכם, המושאלים שלכם עוברים לשם אוטומטית והנשיא שלהם מעריץ אתכם, ולכן גם אותה אוהדי בארסה לא מחבבים מדי. אין מה להשוות.

זהו בגדול.