מחזור 26 :: מפסידים לאספניול בתוספת הזמן

ממשיכים להעביר את הזמן בכיף עד פס"ז, בביקור אצל הגייס החמישי של ברצלונה. מרסלו, קרוס ולוקה עדיין פצועים ויישמרו לפריס, וגם כריסטיאנו נכנס לזמן הזה בשנה שהוא לא יוצא ממדריד אלא אם כן יש אירוע ממש חשוב. הסגל יפורסם בקרוב וייתכן שזידאן ייתן מנוחה לשחקנים נוספים (קאסמירו? קרבחאל?).

לעומת זאת סרחיו ראמוס חוזר מהשעית צהובים ואסנסיו התגבר על שן הבינה שלו.

אספניול בתקופה נוראית, לא ניצחה חודשיים בליגה (7 משחקים) ותלויה כמעט לחלוטין בג’רארד מורנו. מצד שני היא ניצחה העונה בקורנייה את אתלטיקו בליגה ואת בארסה בגביע וכמעט גם בליגה.

לקראת אספניול

ואכן אין כריסטיאנו:

עריכה: וגם אין קאסמירו. אוסקר מקסטיליה נוסע במקומו.

אנחנו גם ככה בלי קישור,בלי רונאלדו,וזידאן מחליט לעלות עם נאצו וחכימי כמגנים?למה לסרס את שני האגפים יחד? למה תיאו נח?בשביל מה?
אני מאוד אוהב את נאצו,אבל כמגן הוא פשוט מסריח התקפית,אגף שמאל שלנו מת.

זידאן וויתר על הליגה. אין הסבר אחר לגישה, להרכב ולסגל בכללי.

לא מבין, יש סיבה שלא היה צריך לוותר?

חבל שהגענו לפער הזה מלכתיחלה, אבל ברגע שאנחנו כבר בפער כזה, (ואפילו בלי קשר למשחק בפריז בעוד שבוע) זה בסדר גמור. דקות לצעירים צריכות להגיע מתישהו.

that being said, מאוד מאוכזב מבייל ואיסקו שהיו צריכים להיות המבוגרים האחראיים.

5 לייקים

מה שאני לוקח מהמשחק הזה, שוב, זה את איסקו שנראה רע ואת האסטרטגיה ההזויה של הקבוצה לנצח בכל מחיר בדקות האחרונות. להעלות הילוך לקראת הסוף ולהסתכן קצת בשביל להבקיע זה דבר אחד, סרחיו ראמוס שעולה לשחק חלוץ בזמן שאנחנו לחלוטין לא שולטים במשחק זה דבר אחר.

הופעה טובה של יורנטה, סבירה פלוס של אסנסיו, וכל השאר רעים מאוד.

2 לייקים

הרבה זוועתונים הקבוצה הזאת העבירה אותנו, אבל זה כנראה המיותר והמשעמם מביניהם. אדישות מוחלטת להפסד בדקה ה-93, החל מהשחקנים ועד הפורום הזה. לאספניול אולי לא הגיע לכבוש, אבל לנו הגיע לספוג. אם הגענו למצב שאפילו ה-second unit עולה באנרגיות כאלה…

באופן עקרוני, אני נגד רוטציות מוגזמות והרכבים לא מחוברים, אבל כנראה שאין סיטואציה לגיטימית יותר להרכב כזה בהתחשב בפער שנפתח ממקום 5, בפציעות, בלו"ז הצפוף ובמשחק שמחכה לנו עוד שבוע. כמות הפעמים ששחקנים דרכו אחד על השני ושמסירות פשוטות התעופפו ליציע הייתה מגוחכת. בייל לא יכול לעשות כלום בלי שטחים, איסקו נוראי כרגע ואסנסיו לא הופיע. מה שנשאר זה להעלות את ראמוס להציל את המולדת ולשלם על זה. חוץ מזה, מה הקטע של הקשרים שלנו לרדת עם שחקן ואז לעזוב אותו ברגע שהוא נכנס לרחבה?

הריאיון של זידאן עיצבן אותי הרבה יותר מההפסד הזה. הליגה גם ככה גמורה וזאת כנראה הפעם הראשונה והאחרונה שההרכב הזה ישחק, אז next.

2 לייקים

נניח ואני מנסה לבטל את חאמס ומוראטה שהם שני גולרים ללא ספק - היה על מה לשחק וזה השוני הגדול מריאל מדריד ב’ שטוחנת את היריבות שלה אשתקד לעומת המשח’ נגד אספניול. וגם איסקו בכושר הטוב בקריירה שלו. זה היה משחק מביש אבל התרגלתי בעונה הזו. מקום שני אולי בחלומות. זידאן פשוט עשה סלט בהרכב ואין מקום וזמן וטעם למנות את כל הטעויות, אבל בלי קשר הגישה לא מקובלת. יורנטה בסדר, בייל אבוד ורק לוקאס ניסה לקחת על עצמו. זו הפעם הראשונה העונה שהרגשתי שבאנו להפסיד מראש.

אני יודע שהרעיון שלי - לנצח בכל משחק או לתת הכל - לא יכול לקרות וזה רק קלישאה. אבל לדעתי זידאן או שוחק - נניח נאצ’ו, או מגזים עם האובר-מנוחות. מקבל את זה שכריסטיאנו לא בסגל, נניח, אם כי אני מאמין שגם חצי שעה שלו הייתה עוזרת בכושר הזה. במשחקים שגרמנו במחצית אחת - לא ראינו חילופים אמיתיים. לא תיאו, לא סבאיוס, לא יורנטה, אלה תמיד אותם 14-15.

בנוסף אחת הבעיות הכי גדולות היא שקשה לנו לראות ולשפוט נכון את המחליפים. הרי במשחק הזה כשכל הקבוצה שיחקה נורא ולא התאמצה אפשר באמת לקבל תמונה לגבי היכולת של השחקנים שלנו?
אם לא בשביל האוהדים או האליפות לפחות תשקיעו בשביל שאר השחקנים שזקוקים לדקות האלה

ההחלטה למי, מתי וכמה מנוחה לתת היא חצי מדע. נאצ’ו לא נשחק יותר מאחרים בעונה הזאת וגם אם כן זה עניין פרסונלי - נאצ’ו לא נפצע כל הקריירה (באמת) וקרבחאל למשל הוא שחקן פציע שאופי המשחק שלו שונה.

אפשר לומר שרוטציות באופן כללי הן מיותרות כמו שניר קלינגר אומר ו-ואלורדה דיי מיישם השנה, ה-Best Practice שמיושם על ידי רוב הקבוצות בעולם הוא שחלוקת דקות תורמת. דוגמאות להצלחות וכשלונות יש לשתי הגישות. בכל אופן, הרכב ב’ שלנו הצליח לא רע גם העונה ולפחות בריאל מדריד הזו השיטה עובדת. אם זידאן עשה את זה בעונה שעברה כשלמשחקים אשכרה הייתה משמעות, אין סיבה שהוא לא יעשה את זה עכשיו כשאנחנו משחקים על כלום ואוטוטו פס"ז.

אגב לגבי כריסטיאנו אני חושב שהעניין הוא לחסוך ממנו את הטיסה וכל המסביב, פחות העניין של הדקות. אם אני לא טועה את כל המנוחות שלו הוא מקבל במשחקי חוץ.

2 לייקים

הליגה אבודה עוד מזמן, אין לי בעיה עם הרוטציות ויש לנו שחקני 13-14-15-16 לא רעים בכלל. אני חושב שאצל זידאן לרוב אין באמצע. או שהוא לא נותן מנוחה בכלל - מסיימים משחקים מול סוסיאדד וסביליה במחצית אחת והכוכבים לרוב נשארים על המגרש(קרבחאל משלים 90 דק’ לדוגמא ואשרף שהיה בפורמה לא טובה - יכול היה להיכנס כמחליף נגד סוסיאדד) לרוב הדקות או שאלה העולים מהספסל הם המחליפים הקבועים ולא סבאיוס ושות’ - או שבאים למשחק חוץ ועולים בהרכב די מגוחך. אני חושב שההצבה של בייל כחלוץ הייתה נוראית ולא היה קורה כלום אם בורחה מאיורל היה משחק או קארים שלא משחק רציף.

בפועל ההרכב היה מוגזם. לא היה מגן תוקף ראוי, לא היה חלוץ אמיתי ובכושר של איסקו הנוכחי קשה לסמוך עליו. לא נעים, לא נורא. לגבי כריסטיאנו - לגמריי, אתה צודק.