ת'רד היכרות - הציגו את עצמכם :)

ברוך הבא אפי.
אנצל את הבמה לענפי ספורט משונים: מישהו כאן מתעניין ב WWE או היאבקות בכלל? :slight_smile:

WWE זה הגילטי פלז’ר שלי חח
בתור ילד כמובן שצפיתי (והתאכזבתי נורא בלבנון השנייה כשהם ביטלו את ההגעה שלהם לארץ)
והיום אני צופה כי זה בעיקר כיף

יש כל כך הרבה… מאיפה להתחיל?! חח

+1 (כי בועטים שם בדברים :slight_smile:)

הרבה זמן לא צפיתי באופן רציף אבל מקפיד להשאר מעודכן. כתבתי על האבקות לא מעט בפורום הקודם האמת.

אני. מת על זה. אבל לא רק על WWE, גם על ארגוני הרסלינג האחרים (NJPW, PWG, ROH, AAW, WXW, EVOLVE).

פתחתי דיון לנושא, שהכותרת שלו היא אמנם WWE אבל זה סתם כי שמתי את האשכול תחת ‘ספורט אמריקאי’ ולא רציתי ש-NJPW יעלבו. הם הרי עוקבים באדיקות אחרי הפורום שלנו.
מוזמן לפרט שם מה פשר האותיות שרשמת, חוץ מ-NJPW ו-ROH שאני מכיר :smile:

ושכחתי כמובן את פרוגרס הענקיים.
אבל בגלל שבאינדיז אין חוזים קבועים אז אותם מתאבקים שיש בAAW סביר להניח שנראה אותם גם בROH (אז עניין הפירוט פחות רלוונטי) לגבי נגפו… יש כ"כ הרבה, מאיפה להתחיל?

האמת שלפוקר לא התחברתי מעולם. תמיד הרגשתי שזה יותר מדיי תלוי במזל

שלום לכולם.
אני שחר, בן (עוד מעט) 17, עולה לי"ב.
התחלתי לאהוב כדורגל בגמר הגביע 2008, שאליו הלכתי עם אבי. המשחק עצמו לא היה משהו, ונגמר בפנדלים. אבל חווית המשחק גמרה לי להתאהב. מאז יחסי עם כדורגל עברו עליות מורדות, ובשנים האחרונות התחלתי להתעניין גם בתחומי ספורט אחרים. אוהב מאוד פוטבול אמריקאי (?!Who Dat), למרות שאני עוד לא לגמרי מבין כל מה שקורא שם. כך גם כדורסל, בייסבול ועוד…

אהלן שחר.

אם אתה אוהד פוטבול אתה לגמרי מהזן הנכון. להבין - הכל עניין של רובדים המעמיקים עם הזמן. אגף שלם נפתח לספורט האמריקאי לא לפני הרבה זמן. יותר ממוזמן להציץ ולהשתתף.

מתי אתה מארגן לנו פורום של קולינריית ספורט אמריקאי? יש לי הרבה מה לכתוב על נאצ’וס, טאקוס, בוריטוס, טורטיות, קסאדיות, פופקורן מלוח, פופקורן מתוק, צ’יפס, פרייס, הוט דוגס, סוסג’ס, בורגרס, כוסות שתייה עצומות ובדווייזר לייט שהם מכנים בטעות בירה.

בזכות אגף הספורט האמריקאי הצטרפתי לפה. לא רציתי לפספס אף פוסט.

תמיד תשאל אם אתה לא מבין משהו בפוטבול וביסבול, אשמח לעזור

פיייי, עזור לי.

מרחבה אנשים טובים
איתמר, גר בתל אביב וגויס על ידי תת אלוף דן לצבא בשביל לשפר את איכות הענפים האחרים בת’רדים השונים.
אוהב ספורט, הומור, ומסוגל לצפות בכל הענפים, שמח לתרום ולעזור לפורום ולפתח אותו.
בינתיים אני כותב פה על אופניים, וזורם גם על רסלינג. אשמח לכתוב בכל ת’רד עתידי שיהיה כאן גם על ענפים אחרים. תודה ובשורות טובות.

הבעיטה שלי בפורום החלה עוד לפני כמה חודשים, גם אז, גויסתי ע"י דן שאז היה עוד רב סרן מתקדם.
אבל הפורום הזה היה הפורום הישן.
אומנם יש הרבה חוקים בפורום הזה, אבל אחד הראשיים בו הוא שלא אומרים את השם של הפורום הקודם… כמה חודשים אחרי זה קרה מה שקרה, ומאז היסטוריה.
וכמו שאמרתי, תודה ובשורות טובות. שבועאש.

@Aimarito מוזמן לשתף

הוא כבר שיתף…

טוב נדב באמת יצאת חמור :slight_smile:

לזכותי ייאמר שעשיתי את זה כשהפורום נפתח ומזה שנתיים אך אחד לא העיר את הדיון למרות שהגיעו חדשים :sweat_smile:

ממה שאני רואה, וכצפוי כמובן, הרוב אוהדי בארסה/ריאל

יצאו מהכלל אוהד אתלטי ואוהד סיטי…

אבן לא מפתיע שבארץ אנחנו נוטים ללכת אחרי הגדולות, שגם השידורים בטלוויזיה מכוונות אותנו לשם.

יש פה מישהו או יצא לכם להכיר אוהדים שהם לא של הקבוצות הגדולות? אשמח לשמוע סיפורים אישיים או של אנשים שאתם מכירים של אוהדים שלא אוהדים את הגדולות ואיל התחילו לאהוד אותם, בניגוד מוחלט לזרם