ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

image

איזה יופי. ניגוד עניינים ובעיות עם דקו עוד לפני שהוא מונה.

ממה שזכור לי ניגודי עניינים מעולם לא טרדו את מנוחתו של לאפורטה

בהודעה רשמית, בארסה מכריזה על משחק ראווה נגד ויסל קובה ביפן ב 6 ליוני, ישר אחרי המשחק האחרון בליגה.
בקבוצה היפנית משחקים האקסים אינייסטה וסאמפר.

פרשנות שלי - בארסה צריכה כסף כבר ביוני כדי להניח דוחות כספיים טובים בפני טבאס . אני לא פוסל עוד משחק או שתיים ביוני שמניב הרבה כסף, אולי במפרץ.

בוסקטס (משחק אחרון במדי ברסה) ככל הנראה ישחק נגד איניסטה שצאבי מאמן. זה יהיה משחק מאוד מרגש.

יהיה מדהים אם צ’אבי יתלבש, אינייסטה יעבור צד והם יתנו 30 דקות אחרונות.

במהלך החקירה הקשורה לקייס נגריירה, מצאו אי סדרים נוספים שלא קשורים ישירות לקייס הזה.
האי סדרים קשורים לפיצוים לאלקס סונג וארדה טוראן, טיסות שכר פרטיות, מכוניות יוקרה, וכו’.
בארסה קיבלה קנס לא קטן של 15.7M יורו מרשויות המס.
הכתבה במארקה

מן הסתם בארסה תערער ותגרור רגליים כדי שזה לא ייכנס לעונה הזאת.

עריכה:
הודעה רשמית של בארסה בנושא
בארסה מכחישה את הידיעה. טוענת שהקנס היה בנושא אחר לגמרי, חלקו כבר בוטל, ועל החלק שנשאר הוגש עירעור.

בארסה שלחה את התוכנית הכלכלית שלה ל"הבראה" והיא אמורה לקבל את זה ב19 לחודש. הוא נשמע מאוד אופיטמי. ההימור שלי תשובה שלילית

הוא גם אומר שאם התוכנית תתקבל , קודם כל השחקנים הקימים צריכים להירשם ואז בשביל להחתים שחקנים חדשים חייב להיות עזיבות

דימטרי צדק . ראפיניה ופאטי לדעתי.

https://twitter.com/barcacentre/status/1656703349046099968

נ.ב מישהו יודע אם העזיבה של בוסקטס תשפיע על ffp?

ניחוש שלי - החוזה של בוסקטס בדיוק נגמר אז זה יהיה רשום כ-0 בספרים, ואם לוקחים בחשבון את הקיצוץ שלו בשכר בזמן הקורונה, אז לפי טבס זה יירשם בעצם כ-15- מיליון בספרים, ותצטרכו למכור את אחות של אראוחו כדי לחפות על זה.

לדעתי לא תשפיע , כי הוא סיים חוזה.
אם היה מחדש בשכר נמוך, זה כמו להביא שחקן אחר עם אותה משכורת.
אבל אם יביאו אחד יקר כמו זובימנדי, אז זה בעצם לרעה.

זה שרומיאו אופטימי, לא אומר כלום. הוא חייב להיות אופטימי בתקשורת, ואנחנו לא יודעים איך הוא מרגיש בפנים.

בארסה קיבלה אישור רשמי מ UEFA להישתתף בליגת האלופות בשנה הבאה.
כלומר אם יהיה עונש כלשהו בגלל קייס נגריירה , זה לא יקרה בשנה הבאה.

giphy (9)

רישמי גם גורדי עוזב . דקו ומנדש כרגע מקבלים כח. זה מתחיל יותר יותר להזכיר התנהלות של זמן ברתומאו

https://twitter.com/ESPNFC/status/1658467440051777538

זה מאוד מדאיג
אין לדקו שום ניסיון ניהולי וההקשר שלו כסוכן שחקנים חזק בשוק הפורטוגלי והברזילאי יוצר אצלי פחד שנראה עוד עסקאות שחורות על ילדים ברזילאים ודוגלאסים למנייהם בקרוב.

קייריסון והנריקה 2.0 בדרך.

אמור להגיע בכל זאת מנהל מקצועי מנוסה יותר שיעבוד לצד דקו. ג’ורדי קרויף היה אמור להיות, ולמזלנו אולי יגיע מישהו טוב יותר. מלכתחילה המטרה של לאפורטה הוא שילוב כוחות, ולטעמי זה נשמע יותר טוב ממה שרבים חוששים ממנו. דקו לא יעבוד לבד.

אם הרעיון הוא שיהיה מנג’ר במקום אלמאן שיקבע את המדיניות וירחיק את צ’אבי מרכש וכו’, ודקו יהיה אחראי על קשר עם הסוכנים ועל יישום ההחתמות אז זה יכול להתבצע לא רע, כי ג’ורדי באמת היה meh…

שילוב כוחות של מה? מישהו הבין איזה יתרון דקו מביא איתו לתפקיד הכל כך חשוב הזה? אני באמת לא מצליח להבין. אפילו בתור סוכן הוא בינוני לפי מה שנראה מרשימת השחקנים שהוא מייצג. מינוי מסריח בטירוף.

נראה שלאפורטה חושב שהוא יצליח להבריק עם דקו כמו שהוא הצליח להבריק עם ציקי ברגסטיין בזמנו שגם היה חסר ניסיון.

הבעיה היא שיכול לצאת לו צאבי ולא פפ.

בום!

מה ברצלונה יכולה להציע לאלמאן כדי לשכנע אותו להישאר? כי כנראה שזה לא כסף.

הדבר היחיד שעולה לי לראש כרגע זה שסרג’י רוברטו מצא קלטות גם עליו. זה באמת היה רק עניין של זמן.