צ'לסקי בקאמפ נואו - משוכה גבוהה בדרך לגביע עם האזניים הארוכות

אנחנו מגיעים עם מוגבלות מסוימת מבחינת היכולת ההתקפית שלנו, בטח מול סגנון בונקריסטי אנגלי טיפוסי. היתרונות שלנו הם הניסיון האירופי, העובדה שמשחקים בבית וכמובן, הפרעוש. כשמסתכלים על קבוצות אחרות במפעל, היתרון היחסי שלנו הוא שביום נתון, אין לנו חולשה באף חלק של המגרש, כלומר יש חולשות יחסיות, אבל האיכות של השחקנים והעובדה שיש לנו שיטה סדורה פחות או יותר כבר עשור, משמשת לנו כיתרון. הקבוצה של ואלורדה ביום טוב היא ממושמעת מאד, טקטית, לוחצת היטב, ונהנית ממספר שחקנים היסטוריים.
אנחנו אמורים לעבור את המשוכה הזו, גם אם נצא עם שריטות.

האמת שקבוצות אנגליות לא ידועות בבונקריהן המבוצרים, אלא סתם בלבעוט כדור לשמיים ולרוץ אחריו.
אתם מתמודדים עם בונקר איטלקי טיפוסי, שזה הרבה יותר קשה מבונקר אנגלי, עם כל הכבוד למלחמת החפירות של 1914-17.

פאוליניו נשאר על הספסל. הלם טוטאלי.

הרכב מאוד התקפי של ואלורדה. אני מאוד אוהב את זה. היום לראקי יהיה חשיבות עליונה בלכסות שטחים ולעזור להגנה.

טוב מאוד ואלורדה. קנית אותי!!!

יו התנינים הורגים לי את הבטן…

דמבלה פותח! מרענן במשחק שמספיק 0-0 לנו. וואלוורדה שיחק אותה… :rofl:

גירו במקום פדרו וזה בעיה, האזארד מוצמד לרוברטו.

צ’לסי במחצית טובה, אבל קורטואה ומסי גומרים את הסיפור, אלא אם יקרה פה משהו סנסציוני. כבר מזמן נגמרו המילים על הפרעוש.

אחרי יובנטוס שום דבר לא גמור. אני מקווה שואלורדה מעביר לשחקנים את המסר הזה.

מסי משכיב לקבורה באופן סופי את הבולשיט של האנגלופובים (או איך שמכנים אותם) שמסי מפחד מהאנגליות ולא מתפקד נגדם.
אינייסטה מצוין. במיוחד העזרה ההגנתית שלו. חבל שבסוף רוברטו בצמד טעויות כמעט מחזיר אותם למשחק. אבל אין לי תלונות, לא למאמן ולא לקבוצה.

הבעיטה חופשית של אלונסו כלכך התעצבנה אותי, זאת לא הייתה כזאת בעיטה מושלמת כמו רשלנות של החומה שפשוט נפתחה, ראקיטיץ’ התכופף כאילו הוא פחד מהכדור. לפי ההילוך החוזר הכדור הזה היה נבלם בחומה אם היא הייתה עומדת כמו שצריך.

בוסקטס עד עכשיו מאוד מתקשה, כנ"ל סרג’י רוברטו לא מצליחים להסתדר עם המהירות של צ’לסי.
היציאה מהמקום של וויליאן פשוט מדהימה.

ברסה פשוט הוכיחה שהיא גדולה יותר. בין אם מדובר בניסיון רו פשוט במסי.
צלסי לא נפלה מברסה לאורך המשחק ואפילו עלתה עליה אך לא הייתה מדויקת מקדימה, ברסה במשהו כמו 5 בעיטות כבשה 3 פעמים. זו דוגמה לקבוצה גדולה

מוזר להגיד את זה אבל החילוף של בוסקטס מאוד עזר לברצלונה, לדעתי אם בוקסטס על המגרש היה סיכוי די טוב שבארסה מודחת היום, הוא לא הצליח להסתדר עם האתלטיות והמהירות של שחקני צ’לסי.
הכניסה של פאוליניו וגומש חיזקה את ההגנה של בארסה אבל כמה שבארסה צריכה עוד קשר טכני שבא לקבל כדור, יודע להחזיק כדור ולהשתחרר מלחץ, אי אפשר לברוח מזה שבארסה במחצית שנייה שיחקה בונקר בבית שלה.

כולי תקווה שסמדו ימצא כבר את התיאום עם משחק ההתקפה וסרג’י רוברטו יעבור לקישור.

פברגאס ממשיך להיות השחקן ה12 הכי טוב שלנו, ולחשוב שרציתי שהוא ישאר בברצלונה. תודה ססק.

תגובה יותר טובה בהמשך שהבירה תירד מהראש :joy:
מילה טובה לדמבלה ולא רק על הגול, היה לו הצלה בטוחה מאלונסו במצב של 2-0. ילד טוב.

נ.ב מסי במו ידיו ורגליו. העלה אותנו לרבע…

אני חושב שדווקא צ’לסי הוכיחה שהיא קבוצה גדולה, שלוש קורות ומשחק מעולה בקאמפ נואו מצידה. רק חבל שמסי ניצח 3:0…

מגיעות לפנסיונרים ולקונטה הרבה מאוד מחמאות, המזל שיחק לטובתנו בהתמודדות הזאת והתוצאה היום בהחלט לא משקפת.

זה טבעי שאתם יותר ׳זהירים׳ כיוון שמדובר בקבוצה שלכם. לאוהד הממוצע (לפחות סביבתי הקרובה שאינה אוהדת ברצלונה), על כל פנים, לא באמת היה ספק שבארסה תעלה. וגם אם היה, אז הוא די התאדה אחרי ה-1:0 של מסי. לא היה פה קרב.

לא בטוח. המשחק התפתח כך שצ’לסי הייתה חייבת לתת את כל כולה. באופן טבעי, בארסה אחרי 2 שערים מוקדמים הרפתה והלכה אחורה. אלמלא ההשחלה הראשונה המהירה, כנראה שהסגנון בפתיחה היה נמשך- צ’לסי הלכה ממש אחורה והזמינה את מסי.

מול בהמה כמו מסי, אתה צריך אקסטרה מהשחקנים שלך. קורטואה יכל לעשות הרבה יותר בגולים. אין מצב לקבל גול מזווית כזו. הוא ירד ברמה מאז שעזב את מדריד

מה שכן, גם אם נדחקה לפינה והמשחק היה בידיים של מסי, צ’לסי הרשימה התקפית וכיף לראות קבוצה משחקת ככה בקאמפ נואו (סוף סוף הזארד נראה טוב. אולי הוא עושה טסט לפני מדריד). חבל שהגמול שלה היה 3 לראש

וקרדיט גם לוולורדה שעלה עם שלושה חלוצים שגמרו את המשחק מהר.

אין לי מושג על מה מדברים משחק טוב של צ’לסי. בעיניי לא דובים ולא יער. כן, הגיעה למצבים, אבל באילו נסיבות בדיוק??

לפני הכל, הפאשלה הייתה בסטמפורד ברידג’. ברגע שהחל המשחק היום בארסה לא הייתה צריכה לעשות כלום, לצופף הגנה שגם ככה טובה ולסחוט 0-0. אבל מה, כל התוכנית של צ’לסי השתבשה כשהיא חטפה תוך דקותיים גול. מפה בונקר כבר לא היה מציל אותם (ולבנות על מתפרצת אחת ע"ע סביליה-יונייטד), אז הם תקפו, וזה בערך הדבר הכי פתטי שאני יכול לראות מקבוצה המשחקת בקאמפ נואו. כל קבוצה. הדבר הזה של לשחק פתוח.

רק באיירן הגדולה הצליחה לנהל בקאמפ נואו משחק מסירות שהביך את בארסה (2014) לא פעם ולא פעמיים, כשגם היא חטפה במתפרצות קטלניות ויצאה עם 3-0 וזנב בין הרגליים.

אז לא משחק גדול ולא נעליים. צ’לסי שיחקה לידיים של בארסה כששיחקה למי יש יותר גדול, ובכן, לבארסה יש יותר גדול ולו רק בגלל העובדה שמסי משחק שם (ולא נוריד את היכולת של סוארז או אינייסטה).

[ובלי קשר לצ’לסי אין הרבה מה למכור כקבוצה התקפית. לו הייתה משחקת כבארסה עם משחק חזק של שני קשרים אחוריים הייתה מפיקה יותר.]

אם אני חוזר קצת לאחור - אמרתי זאת מאז שרביע או סמיר אוהדי אתלטיקו כתבו את זה והתחברתי. בארסה השנה זו אתלטיקו 2014 פלוס מסי. הגנת פלדה עם שוער מעולה, משחקת משחק ציני לחלוטין המתבסס על ניצול מצבים ושינויי קצב ופריסת מערכים תוך כדי המשחק בהתאם לתוצאה.

את בארסה לא מעניין לשחק יפה, יעיל או מהנה. בארסה משחקת מוריניו וזה מה יש -
כשזה לא בהכרח רע כשיש כזו הגנה. אפשר יותר? בהחלט. אך האם אני מבסוט? גם בהחלט!

אוהדי בארסה המפוקחים כבר לא יודעים מה לעשות עם עצמם. מצד אחד, אנחנו מנצחים מצד שני הכל ברגליים של דיוס. אבל, כפי שכתבתי לפני המשחק, יש איזו תחושה שהמאמן משחק היטב עם הכלים שיש לו. קבוצה שהקברניטים שלה עם רגליים מזדקנות, ועדיין, כשהכדור אצלם אין תחליף לניסיון והריכוז שלהם+תיאום שאין להרבה קבוצות כיום. אז נכון, מסי גורם לכולם להשתאות בכל נגיעה שלו בכדור, ואי אפשר לזלזל באינסטינקטים החדים של סוארס והתפקיד הקריטי שלו בפינוי שטחים (הנגיעה אל מסי בגול הראשון היא שוות ערך לגול מבחינתי). אפשר לומר דבר אחד בוודאות, אם פעם הסיסמה היתה אנחנו מפסידים ומנצחים באותה הדרך, היום הסיסמה היא אנחנו מנצחים ומפסידים על חשבון הדרך. וזה פאקינג עובד.

אגב
הגול השלישי של מסי… הוא מבקיע בראש ואז מתחיל את המהלך.

אגב 2
דמבלה בועט בימין ובשמאל באותה עוצמה, מה זה בעצם אומר.

אגב 3
אם מסי מתחיל לסמוך על דמבלה, זו יכולה להיות תחילתה של ידידות מופלאה.

מפת שווי המצבים בניצחון על צ’לסי. הפעם, בארסה הציגה יעילות חולנית. הייתה שווה, לפי הסטטיסטיקה, רק חצי שער, אך כבשה 3 שערים. ההסבר הוא, כמובן: הסיומת הפסיכית של מסי. מנגד, בארסה הגבילה את צ’לסי לשווי מצבים מצטבר של 0.57. זה אמנם יותר מבארסה, אך מדובר בכמות נמוכה מאוד. אף מצב של האורחת לא היה “טוב” מבחינה סטטיסטית.

מחזק שוב את הטענה שלי, צ’לסי לא שיחקה טוב ולא נעליים. שיחקה טיפשי ולא מאוזן.

האם קבוצות אחרות מציגות מול בארסה נתונים גבוהים יותר? בעיני הנתון מצביע הרבה יותר על משחק ההגנה של בארסה שהיה יוצא מהכלל אתמול.

דן, מה שזה מראה שלצלסי אין שום חלוץ מתפקד. (כנראה שזידאן ראוי להתנצלות). זה לא סותר שלצלסי היה משחק טוב אתמול (ומשחק הגנה מצוין של צמד הבלמים שלנו). פשוט היה חסר להם את הרגל המסיימת.

אומטיטי ופיקה נתנו משחק מצוין, במיוחד אומטיטי. אבל מי שניצח זה מסי הוא ולא אחר.