אם הייתם צריכים לבחור מהלך אחד של מסי בכל הקריירה - מה הוא היה?

god save the king - אולי זו הסיסמא החדשה שצריך בשביל המועדון שלנו.
לשחקנים מיוחדים מגיע ת’רד משלהם, למסי מגיע שני ת’רדים.

החוקים הם כדלקמן: יש לכם נכד, אתם רוצים להראות לו מי זה לאו מסי. מותר לכם להראות לו אך ורק סרטון אחד!

הבחירה שלי:

העיקול סביב קומפאני, וההאטה המושלמת של הכדור בדרך לדי מאריה, תחת לחץ… פשוט בלתי נתפס.

אי אפשר באמת לענות על השאלה הזאת.

בכל מקרה יש למסי מאות מהלכים גדולים ומפרסמים יותר, אז אלך על אחד אנדרייטד שלא הרבה זוכרים.

הכיף האמיתי קורה בריפליי.

First touch God

אני מת על המסירה מול בלגיה, אם לדי מריה לא היה רגל ימין שהיעוד היחיד שלה זה לעלות מדרגות, אולי היינו מדברים על אחד הבישולים הגדולים בכל הזמנים. מזכיר קצת את הבישול של קאקא בגמר של מילאן. ויהיה סביר לומר שהמסירה של מסי טובה יותר. אבל בסופו של דבר, הסיבה שמתעלמים פה מהדריבל זה נסיון להבליט צדדים אחרים, אחרי שמעמדו כמלך הדריבל כבר בוסס. אבל מסי הוא דריבליסט אלוהי ומי שלא מכיר את זה צריך להכיר.

אז התשובה שלי תהיה כמעט הבישול הגדול בכל הזמנים טייק 2

רק אני חושב שצריך לתלות את הקוון?

חייבים לדעת מי זה פול סקולס כדי להעריך את הדבר הזה.

כמות המחיקות בת’רד הזה להערכתי עוד תגדל, אני מבין לחלוטין את ההתחבטויות :slight_smile:

@Mystic_Mac חייב לציין שבעיני זו בחירה די בינונית. הוא הוריד את הכדור יפה וסיים מושלם, אבל חסר לי ניצוץ אמיתי של גאונות. דווקא מול אספניול יש לו מהלך מדהים אחר, אבל אני לא מתכוון לעבור על החוק שאני המצאתי!

@sh4rky ראיון מדהים של סקולס, חשבתי בדיוק את אותו הדבר כמוך כשקראתי אותו.

בחירה בינונית? נראה אותך עושה את זה :sweat_smile:

משהו שם דווקא כן שונה לי בנוף כי זה לא מהלך של חשיבה יותר מדי אלא של כשרון נטו
אבל היי… עגבניה עגבנייה לא?

איזה טור נהדר של סקולס. ומאשר את מה שחשדתי, על כך שמסי הוא שחקן מאוד חזק. צד שלו שמקבל פחות קרדיט

שאלה, זה בחירה אישית או שאוריה בתפקיד “השופט” ומי שבוחר וידאו לא מתאים אז עושים לו walk of shame?

:wink:

בחירה אישית לגמרי :wink:

אני מבין את הטענה של Mystic_Mac, אבל בעיני זה יותר שער של “חלוץ גדול”: הורדת כדור מושלמת וסיומת בשתי נגיעות.

זה גם קצת מתקשר לנקודה של בני, הפסקנו לדבר על הדריבל מכיוון שהדיון הזה מוצה: מסי הדריבליסט הכי טוב בהיסטוריה של הענף. אז סתם לשים את הדריבל מול בילבאו/ריאל/חטאפה/סרגוסה/אספניול?

על המסירה לדי מאריה באמת קשה להתעלות, אבל ננסה.
הייתה השנה הזאת (אמצע עידן פפ לדעתי), שבה היו לו כמה גולים שהוא רץ על קו ה-16 וגלגל לפינה. אם מישהו ימצא את אחד הגולים האלה זה יהיה נחמד.

לדעתי הגול הזה נגד מילאן מבטא יפה כמה הוא חושב מהר יותר מאחרים, פלוס איזה יכולת יש לו להוציא בעיטה כזו לחיבור כמעט בלי תנופה.

טוב האמת, זה כמעט בלתי אפשרי לבחור מבצע של מסי בלי בלי להראות קלישאתי . אבל זה הבחירה שלי:

אני מעריך אסיסט יפה יותר מאשר שער: האסיסט הכי יפה של מסי לטעמי בברצלונה. כולכם יודעים מאיפה הוא בא:

השער הראשון של מסי בברצלונה, זה יותר מחווה לרוני מאשר למסי (הטיפוח שלו את מסי זה המתנה הכי טובה שהוא העניק לברצלונה )

תוספת קטנה, סתם בשביל ההתמגגות שלי מ"הדיקטטור הגדול":

מסי עוזר לדמבלה לפני הגול, וחוגג איתו את השער, רק לחשוב מה עובר בראשו של דמבלה שהגדול מכולם קופץ ומחבק אותו.

https://twitter.com/centrevid/status/974319603428962304

תסתכלו על שחקני ריאל כל המהלך.
תחזירו לאחור.
תסתכלו על מסי.
תחזירו לאחור.
תסתכלו על אבידל.
תחזירו לאחור.
תסתכלו על ראמוס.
תחזירו לאחור.
תסתכלו על קסיאס.

מה שאני רואה במהלך הזה זה את כריסטיאנו מוכר את החברים שלו בסגירה ההגנתית. המסירה של מסי יפה, אבל מאוד פשוטה בסטנדרטים שלו.