העברות ומלפפוני הקיץ: בופון בפס"ז

שלושה מינויים מעניינים כבר במאי עם פתיחת עונת הרחצה.

אני חושב שארסנל קצת פיספסה עם היורש של וונגר, זאת הייתה הזדמנות להביא דמות קצת יותר בעלת השראה.

קרלו בעיניי גמיש ולא יהרוס את הקבוצה המיוחדת של סארי מבחינת כדורגל, אבל כן יוכל למשוך שחקנים / לשכנע שחקנים להשאר, ואולי גם יתרום את התחת שהיה חסר לנאפולי העונה. סארי אגב סגור בצ’לסי לפי השמועות, זאת הסיבה שהוא עוזב להבנתי.

על טוכל אין לי מה לכתוב, בפס"ז הצלחה או כישלון הם עניין חצי מקרי וזה לא מעניין.

אם אכן השמועות נכונות וקונטה יעזוב הוא שדרוג ביחס של 2-3 רמות לכל המאמנים שנמצאים היום בשוק וגם חלק גדול ממי שלא. אני מאוד סקרן לראות איפה הוא ינחת בטח בהתחשב בזה שהג’וב בנבחרת איטליה שהוא קושר לחזרה אליה הרבה בשנה האחרונה נתפס בידי מנצ’יני. אם אני סטן קרונקי אני מפטר את אמרי ברגע שההודעה הרשמית מצ’לסי יוצאת ולוקח אותו.

בנוגע לאנצ’לוטי, דווקא סימן ההיכר שלו לאחרונה מימיו בריאל וצ’לסי, של לקחת סגל בנוי שרץ כבר תקופה ביחד ולתת לו את האקסטרא שהיה חסר כדי ללכת עד הסוף, לא הופיע בכלל בבאיירן והוא סיים שם קדנציה מאכזבת למדי, מעניין לראות אם הוא יצליח לחזור לעצמו דווקא בסיר הלחץ של נאפולי.

אולי דווקא עונה בקבוצה עם פחות ציפיות יעשה לו טוב.
בריאל כל הזמן ביקרו כל דבר שעה וכך גם בבאיירן ושם לא לקחת ליגת אלופות זה כישלון. בנאפולי אולי הוא יוכל לשחק איך שהוא רוצה עם פחות דרישות מלמעלה וביקורת מהתקשורת וכל זה

אתה מכיר את הנשיא של נאפולי?

ההחתמה הגדולה הראשונה של הקיץ (בגזרת השחקנים לפחות), ליברפול מצרפת את פאביניו ממונאקו בהעברת בזק (הדיווחים התחילו אתמול והיום כבר יש הודעה רשמית).

פביניו הטעה את התשקורת כאשר הגיע למדריד.

ברזילאים טובים בהטעיות.

ג’ק ווילשר חותם בווסטהאם רשמית. נקווה שיצליח להתאושש קצת.

בופון חתם בפ.ס.ז , מאכזב ומצער מבחינתי, לא מובן לי למה לוותר על יובה בשביל הפרויקט של קטאר.
חוץ מכסף, מה האתגר פה?

אני עדיין מת עליו.

הרפתקאה אחרונה לקריירה, אני מאמין שזו המוטיבציה. בופון לא שיחק מעולם מחוץ לאיטליה. כנראה שחיפש מועדון צמרת שיתן לו הרכב למרות התקופה הקצרה יחסית שהוא צפוי לבלות בו. מועדוני צמרת אחרים לא היו נותנים לו את זה. אולי על הדרך יתפלק לו איזה צ’מפיונס.

דוקא שרונאלדו מגיע ליובה… נראה לי פיספוס.

זוכרים את סרי שהיה מועמד לבארסה בקיץ שעבר?
חתם בפולהאם תמורת 30 מיליון פאונד.

מעניין אם הוא התפשר או שלא מדובר בשחקן גדול כמו שסיפרו לנו. לא ראיתי אותו משחק.

סוף סוף תמה הסאגה בבית"ר צ’לסי ירושלים: קונטה עוזב רשמית וסארי יחליף אותו.
השבוע קונטה העביר את האימונים למרות שלכל העולם ואשתו היה ברור שהוא עוזב. הפלונטר היה כמובן על גובה הפיצויים: גם מצ’לסי לקונטה וגם מצ’לסי לנאפולי עבור סארי.

בגזרת השחקנים, פיפיטה מועמד בכיר להצטרף. ומסתמן מאבק בין צ’לסי לסיטי על ג’ורג’יניו מנאפולי. הברזילאי-איטלקי יצטרך לבחור.

יופי עכשיו אברמוביץ יצטרך למכור שחקנים בשביל לממן את הפיצוים. :smile: דרך אגב, מה הסיפור בקשר לאברומביץ וצלסי הוא באמת מעוניין למכור אותה?

צריך לממן את עיסקת הפועל תל אביב לא?!

ומי טמר שהוא רוצה למכור? לא ראיתי על זה מילה.

קראתי שבגלל הנסיבות הפוליטיות בממלכה והסכסוך מול פוטין, הבריטים מערימים עליו קשיים. (זו הסיבה שהוא עשה “עלייה”) וזה יוצר לו בעיות…

תכלס, אני מחפש קונה להפועל פ"ת :wink:

אברטון מחתימה את רישרליסון בפאקינג 50 מיליון פאונד.

אחלה ווינגר ברזילאי בן 21 מווטפורד, היה מצויין בחצי הראשון של העונה (5 שערים + 5 בישולים) ונחלש בשני. הוא מגיע לאברטון יחד עם המאמן שלו מרקו סילבה.

זה הזמן להזכיר שאברטון החתימה במהלך השנה האחרונה גם את גילפי סיגורדסון (45m) ועוד חמישה שחקנים בעלות של 20M-25M - פיקפורד, מייקל קין, דייבי קלאסן, תיאו וולקוט וצ’נק טוסון. מכרו רק את לוקאקו בסכום גבוה. $$$

אלפונסו דייויס, הסילון הקנדי בן ה-17, חתם בבאיירן מינכן תמורת כ-15 מיליון יורו.
הוא יעזוב את ה-MLS לטובת בוואריה ב-1 בינואר 2019, כחודשיים אחרי יום הולדתו ה-18.

מכה קשה לשחקני הפיפא בפורום. צריך למצוא יהלום חדש.

מי אלו?

(דאם עם ה10 תווים…)

היגואין במילאן ובונוצ’י חוזר ליובה. איך האוהדים של יובה מסכימים לקבל אותו בחזרה?