פרשנים בשקל. כמה עוד?

מצטער לצאת טיפש אבל לא כל-כך הבנתי את הבעיה בדברים שלו.

זו זכות להגביה לגבהים שלהם? זכות? אני מסתבך לוגית.

נראה לי שעשית לו קצת הוצא מהקשרו.
הוא מתחילת המשחק ׳התלונן׳ שיש הפרשי גובה משמעותיים ואז גם אמר שהבלגים מנצחים בכדורסל ולא בכדורגל וכדי שלא ישמע למישהו בבית, שפחות מעורה בחוקה, שזו בעיה אז הוא הדגיש שזכותם של הבלגים לנצל את היתרון ולשחק לגובה.
ככה אני הבנתי.

נהיה קצת פופולרי לצאת על שדרים שאומרים שמות נכונים רק כי הם מודעים לזה שאנגלית זו לא השפה היחידה בעולם.

על שמייקל אני מבין את העליהום ואני דווקא מסכים, אתה לא יכול אחרי 30 שנה להחליט שאתה משנה את איך שאתה אומר שם מסוים. גם אם באמת אומרים סמייקל, קצת מאוחר מדי לשנות שם שהשתרש. אותו רמי ויץ ידבר על כריסטיאנו רונאלדו, לא על כרישטיאנו.

מצד שני, השמות הפורטוגלים באמת נהגים כמו שהוא אומר: קושטה, סנטוש, סוארש, רודריגש, פרננדש, גדש, גומש, נבש.

פיליפה לואיש? דווקא פה הוא טועה. S הופכת לש’ רק במבטא של פורטוגל ושל ריו דה ז’נרו (אחרי אות ניקוד).

נאסר שדלי: הוא מרוקאי, לא מבין את ההתעקשות לקרוא לו צ’דלי ואחר כך עוד להסתלבט על השדר. מזכיר לי את מרוואן שמאח בשם.

למי שלא שם לב, נדב יעקובי ואורי אוזן (בדמעות!) נפרדו מהמונדיאל בסיום המשחק של אנגליה.
מה שאומר שנותרנו עם מוטי איווניר המייגע עד הסוף
למה מקבלי ההחלטות לא רואים (שומעים) את מה שכל המדינה שומעת?

מוטי איווניר כבר שנים לא אוהב כדורגל, ולמעשה את החיים בכלל.

ורמי וייץ עף על עצמו. יש איזון.

למה מוקי פרשן?

כי הוא מגניב והתמסחר כמו שצריך, מעבר לזה אין שום הסבר הגיוני. כמו שאין הסבר הגיוני למה הוא היה מנחה או שלום מפאקינג מה קשור מנחה גם הוא.

כמה שידורים חוזרים אתם חושבים שיקח לוייץ ואיוניר כדי הבין שהקוון הרים דגל כי הכדור נחת אחרי הקו? מהמר על 537728.

באמת שהיא ראויה. אשרת עיני הפרשנית הראשונה במונדיאל.

הופתעתי לטובה! הבחורה מבינה כדורגל…

כל הפרשנים מבינים כדורגל, לא כולם אוהבים כדורגל.

לדעתי דווקא להיפך. חוץ מהטרחים הזקנים שכבר לא אוהבים לקום בבוקר רוב הצעירים אוהבים כדורגל.
זה שהם יודעים מה לופטוס צ’יק אכל לארוחת בוקר ומה מידת הנעליים של ויטסל לא הופך אותם למבינים בכדורגל.