פרשנים בשקל. כמה עוד?

טוב אז אי אפשר בלי הדיון הנצחי שמאפשר לכולנו להוציא תסכול על חבורת העסקנים המלוקקים ש"מסבירים" לנו מה אנחנו רואים על המגרש. כשבתכלס, כל אחד מאיתנו בטוח (ובצדק) שהוא היה עושה עבודה יותר טובה.

אתמול פתחתי את המשחק עם שדר ישראלי רק בדקה התשעים וכבר תפסתי שתי פנינות;

א. “הרוסים מראים לעולם את הכישרונות הצעירים שלהם גם כאלו שפתחו וגם כאלו שעלו מהספסל”
אז השחקן הכי צעיר ששיחק היה גולובין (22) שזה עוד גבולי אחריו זה כבר עולה ל24 ומטפס מעלה.

ב. הראו סטטיסטיקה שאומרת שצ’רישב דייק 100% בבעיטות ושני הליצנים חשבו שזה על מסירות והתחילו לדון בשיא הרצינות על זה שזה טעות והוא מסר פעם אחת לידיים של השוער אז כנראה שפיפ"א פירגנו לו. :roll_eyes:

אפשר גם להוסיף עוד פוסט דמגוגי למופת מבית היוצר של דסקל.

למונדיאל אסור לבוא עם ציפיות בתחום הזה. זו חגיגה עולמית, אנחנו לחלוטין לא הקהל. יש כנראה חמישה אנשים ששמו לב לטעות הזו. להם יש כאבי ראש גדולים כמו לגרום לכל המשפחה לראות את המשחקים, לא חושב שזה מטריד אותם

נכון שיש את הדור המבוגר יותר שלא שם לב לטעויות האלו ומבחינתו בכלל הפרשנים האלו הם פרופסורים לכדורגל. אבל יש המון המון חבר’ה מהדור הצעיר יותר שדווקא כן מחפשים בנרות את האיכות. מספיק לראות את השנאה בפייסבוק לשדרים “הישנים” ואת האהבה והכבוד המקצועי שמקבל אורי קופר לדוגמא.

איזה פוסט?

על הניצחון של רוסיה אתמול

אנדי רם מפרשן במשחק הכדורגל… ישראל סטייל.

איזה שערוריה

אני מודה שלא ממש הבנתי מה קרה… אני רואה באתר של כאן 11 עם מסך FHD רגיל ואיכות השידור הייתה מעולה.

אני חושב שהבעיה היתה רק בשידורי הטלוויזיה. ראיתי הכל חוץ מספרד פורטוגל (שהבנתי שזה המשחק שעליו הגיעו התלונות) דרך האתר על מסך 720P ולא היו שום בעיות. את ספרד פורטוגל ראיתי דרך לווין ככה שאני לא יודע מה היה שם.

מי שרואה דרך האפלקציה לא היתה לו בעיה .מי שרואה בשידור רגיל כמוני לא ראה את הכדור כל המשחק.

למה אני גיליתי שאם מצמצמים את העיניים ממש חזק אז לחצי שניה אפשר ממרחק של חצי מטר מהטלביזיה לראות לרגע את הכדור.

אני בינתיים רואה באפליקציה של ‘כאן’. הכל אחלה. השידור באנגלית, ולמרות שהוא בסיסי ולא מתיימר להיות יותר מדיי מקצועי הוא עדיף בהרבה על השדרים הישראלים. האיכות טובה. מומלץ!

אתמול בערב לעומת זאת ראיתי בערוץ 11 ולא הבחנתי בשום בעיה. מסך fhd בלבד.

מי הפרשן המזעזע שהיה בקולומביה -סנגל? כואב לי הראש ממנו וזה לא בהגזמה.

ניר לוין השחקן הישראלי הכי אהוב עליי!!

11 דקות בתוך המשחק וכבר שני אלה עשו לי חור במוח…

אני מקווה שיום אחד אוכל לספר לנכדים שלי ששמעתי את רמי וייץ מבטא שם אחד כמו שצריך.

פרשן: הבלגים ינצלו את זה שוב ושוב ויגביהו לפלאיני וללוקאקו, וזה זכותם!

מי זה הטיפש התורן?

מוטי איוניר

איזה אידיוט. זה רמה ששגיא כהן לא הגיע ולא קרוב. כזה מטומטם… הייתי מובך בשביל העם הישראלי.

שגיא כהן בתגובה:

image