ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

זה לא מה שניסינו שקיבלנו שביעיה מתאלטיקו?
3 בלמים ללא קסאמירו זה מערך התאבדות וראינו אתזה בקדם עונה.

לא הבעתי את דעתי על המערך אלא הערכתי מה אני חושב שזידאן יעשה.

בכל מקרה, לא חושב שעם ארבעה בהגנה היינו מקבלים פחות חתיכות מאתלטיקו. לא בגלל הבלם השלישי נראנו רע.

מסכים, זה לא עניין המערך זה עניין החוסר בקשר אחורי כגיבוי לקסאמירו.
(לא שבהכרח המשחק הספציפי מול אתלטיקו היה נראה אחרת).

פלוס העניין הזה שאנחנו קבוצת הגנה גרועה גם עם קאסמירו…

טוב זו כבר עובדה שכנראה לא תשתנה השנה… צריל למזער נזקים.

הזאר ככל הנראה לא יטוס מחר למדריגל. זה הזמן לתת ליוביץ’ לפתוח בהרכב. ויניסיוס צריך להמשיך בספסל, לא מגיע לו להנות מהפציעות.
יחד עם החוסרים הכבדים בקישור והחיבה העמוקה ללוקאס "לא נפצעתי מכיתה ג’ " ואסקס, אני מאמין ומקווה שנראה 4-4-2, עם לוקאס ובייל באגפים

אין מצב שזידאן מוותר על השילוש הקדוש קאסמירו קרוס מודריץ’. להערכתי נראה את בייל בשמאל וואסקז בימין, ללא יוביץ’ ובנוסף לשלישיית קישור.

אני הייתי רוצה לראות מחר את יוביץ’ את בנזמה בחוד. זידאן מדבר לפעמים על הרצון להחזיק במגוון מערכים ושיטות כדי לאפשר גמישות. אני חושב שזו הזדמנות טובה לתת במה ל442 אמיתי עם שני חלוצים. קאסמירו וקרוס דאבל פיבוט, מודריץ’ בהיסח מבוקר לימין, בייל יחסית יותר חופשי בשמאל, ובנזמה חלוץ שני עם יוביץ’.

אם 442 ויוביץ’ אז בייל מתחת לחלוצים ולא שום קומבינציה אחרת, במיוחד לא 442 קלאסי עם 2 שחקני כנף, זה עבד טוב פעם אחרונה בסוף שנות ה90 של המאה הקודמת.

זה גם עבד לא רע ב2017…

442 קלאסי עם 2 קיצונים ושני חלוצים?

יותר 4411 עם איסקו מאחורי החלוץ אבל במילא בנזמה לא משחק כמו ה9 הממוצע.

אז הזאר יסע עם בלגיה. יש הימורים על משך הזמן שיתווסף לפציעה?
לא בטוח שישחק כמובן.

שאלה קלה, בדיוק מספיק זמן כדי שיפספס את כל המשחקים עד לקלאסיקו אבל יהיה כביכול כשיר למשחק עצמו ויעלה חצי פצוע

המועדון התעקש ויש תוצאות - אדן הזאר שוחרר מסגל נבחרת בלגיה כדי להמשיך להתאושש במדריד. יחזור לאחר הפגרה ויערוך בכורה נגד לבאנטה בברנבאו ב-14 בספטמבר ואמוס! ועדיין 13 נציגים שלנו בסכנת “וירוס פיפא”| מרקו אסנסיו החל אימונים מיוחדים בבריכה והמועדון פרסם סרטון בעניין.

כמו שכתבתי כבר - פאריס וסביליה זה צמוד אחושרמוטה. כיף לאוהד הנייטראלי אך מדאיג מבחינת סגל וכשירות. מיליטאו יצטרף לשחק על חשבון קרבחאל בצ’מפיונס ולדעתי הליגה היא עדיפות. גם ויניסיוס יקבל דקות. אגב גם ניימאר מושעה מהמשחק אז אולי טיימינג טוב לפגוש אותם.
מה דעתכם על לוקאס סילבה (זוכרים אותו?) למרכז השדה? איזה חיזוק! סתם, לא, אבל בשעה טובה חוזהו הותר בהחלטה הדדית של השחקן ושל המועדון (היה חתום עד 2020), שיהיה בהצמלחה.

אני בשוק שנבחרת צריכה לקבל “הוכחות” לאי כשירות של השחקן. תכבדו את דעת השחקן והקבוצה שמשלמת לו משכורות עתק. או שהמדינות יקחו אחריות על פציעות שחקנים ויפצו את הקבוצות.

אני לא בטוח בזה אבל אני חושב שזה כן קורה. משום מה זכור לי שמרסלו הוא השחקן הראשון ששולם עליו כשנפצע בנבחרת.

נראלי שזה פיצוי מפיפ’'א. לנבחרות פחות אכפת

כמו בכל סוגייה משפטית-פיננסית, הפרטים מטרחנים. בגדול יש קרנות שהקימו פיפ"א ואופ"א שנועדו לפצות מועדונים ששחקניהם נפצעו במסגרות בינלאומיות.
אפשר למצוא פרטים מעניינים פה.

יוביץ’ שיחק 3 דקות בהפסד של סרביה לפורטוגל, מה שלא מנע ממנו להיפצע:

https://twitter.com/RMadridInfo/status/1170732347035148289?s=20

איבדתי את הכיוון עם הפצועים.
הזאר הבנתי שחזר. יוביץ’ סובל מפגיעה קלה ויפסיד רק את משחק הנבחרת.
מה לגבי חאמס איסקו וברהים?