ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

אני חושב שהעדיפות הראשונה של ראמוס היא להישאר בריאל, אבל אם הוא יחליט למקסם את הרווח הכספי אז לדעתי הוא ימצא קבוצה שתחתים אותו בסכום שהוא רוצה (פריז? יונייטד?).

המקרה של ואסקז הסתבך עכשיו בגלל הפציעה. בהחלט לא ברור מה יהיה איתו.

זה ישמע מוזר אולי, אבל כרגע חשוב לי יותר לחדש לוואסקז את החוזה.
קודם כל ראמוס מבוגר מאוד והחוזה שלו גבוה הרבה יותר, שנית לראמוס יש חלופות נהדרות שכרגע נראות טוב יותר ממנו אפילו, לוואסקז אין.
בנוסף, וואסקז יכול לתפוס מקום חשוב בסגל כשיהיה מחליף אחרון בהתקפה (חיסכון של משכורת קטנה על שחקן שנוכל להשאיל ולקוות שיתפתח, מה שלא יקרה אצלינו בקצה הספסל) ומחליף לקרבאחל (שראינו העונה כמה ואסקז שיחק בעמדה הזו).
לטעמי אפשר להפטר מאודריוסולה, ראמוס ומרסלו עם הבאה של אלאבה וחוזה לוסקז. נמצא את עצמינו עם 3 בלמים,ו 2 מגנים בכל צד, אך כשהמגן השמאלי הוא בלם נהדר, וכשאחד הבלמים הוא מגן נהדר ב2 הצדדים.
זה מצב שייתן לנו מענה לכל כמות של פציעות, לפחות לא פחות מהסגל הנוכחי.
נחסוך ככה 3 משכורת כולל של מרסלו וראמוס, ונשלם רק 2.

מודריץ׳ נטש את האימון בגלל כאבי גב.
God help us!:cold_sweat:

לפחות קרוס קאסמירו וואלוורדה חוזרים. כרגע אנחנו בסדר. גם האופציה לשחק עם 3 בלמים חזרה.
רק שיחזור מהר

דיווחים עדכניים שגם קרוס פצוע ולא ישחק מחר.
בכל מקרה הייתי הולך על קסאמירו ואלורדה ואריבאס לקישור.

הייתי עולה עם וראן ומיליטאו כבלמים ונאצ’ו כמגן ימני. לא יכול להיות מצב שמרסלו ואורדיוסולה בהרכב ביחד.

עדכון: זידאן מוסר שמודריץ’ בסגל למחר, בכל מקרה לעלות איתו בהרכב מחר זו בגדר התעללות.
גם קרבחאל חוזר לסגל! בשורות נהדרות.
קרוס ולא תאמינו- הזאר, בחוץ.

יש לי 3 הרכבים אפשריים:

1. שלישיית קישור הכוללת את וולוורדה, קאסמירו ואיסקו.
    באגף שמאל בהגנה שם את מרסלו וכשיתעייף מכניס את רודריגו/אסנסיו (בלית ברירה) או מגן מהנוער.
    בהתקפה מה שיש ומקווה שהזאר ישחק.
  2. וראן וצ׳וסט (שהיה טוב מול חטאפה) במרכז ההגנה. מיליטאו בצד ימין ונאצ׳ו בשמאל (שניהם מכירים את העמדות). בקישור לשחק עם קאסמירו וולוורדה ואיסקו/אריבאס.
  3. שלישיית הגנה של מיליטאו וראן ונאצ׳ו. פדה מגן ימין ומרסלו בשמאל. בקישור לשחק עם קאסמירו ובלאנקו שתפקידם בעיקר להוציא אותנו קדימה כמה שיותר מהם ולסכל התקפות. התקפה מהירה עם ויני והזאר.
    ניתן להפוך את ההרכב להתקפי יותר עם רודריגו בשמאל וצ׳וסט להגנה, ולהגנתי יותר עם צ׳וסט להגנה ונאצ׳ו לאגף. אפשר גם להסיט את נאצ׳ו לאגף ופדה למרכז (עם הכנסה של צ׳וסט במקום שחקן התקפה כדי לעבות את הקישור או במקום קשר כדי לשחק עם פדה שם).

בכל מקרה יש לנו דרך להתמודד עם היעדרות של קרוס ומודריץ׳ עכשיו כשוראן, קאסמירו וולוורדה חזרו. שחקני הנוער יכולים וצריכים לשמש אותנו, בטח ובטח אם נוביל.
כרכיל המשחק יקום ויפול על הכושר וההקרבה. זה הזמן של הזאר לחור ולהוביל אותנו.

מצבינו יותר טוב מאשר מול חטאפה, זה בטוח.

אופטימי מצידך.
זידאן אמר במסיבת עיתונאים שהזאר בחוץ.
זה אפילו לא מצחיק/ מעציב אותי.

נו טוב, ההתקפה באותו מצב שהייתה בו כל השנה. זה הספיק לליברפול וברסה, מקווה שיספיק גם לקאדיז.
אנחנו תלויים בקאסמירו וולוורדה שיצטרכו להחזיק אותנו, ונקווה שבנזמה יקום על הצד הטוב שלו

טוב אז הסגל עצוב מהמתוכנן ולא כולל את קרוס, מודריץ’, הזאר וואלורדה.
המצב בקישור קשה מאוד והשחקנים היחידים הזמינים הם קסאמירו ואיסקו, בנוסף לאריבאס ובלאנקו שזומנו מהקאסטייה.

מסתנן שנאלץ לקיים עוד דיון על איסקו פה עוד יומיים.

הנאחס המטורף לא מפסיק וקללת הקורונה הגיעה לוולורדה.
יחמיץ את קאדיז, בטיס וצ’לסי בוודאות.

מישהו יודע לתת סטאטוס פציעות וצפי חזרות?

החר"פ העדכני:
טוני קרוס התאמן שוב והוא כשיר, יפתח בהרכב נגד צ’לסי. זידאן אישר את כשירותו במסע"ת.
פרלאן מנדי ייעדר, עדיין לא התאמן, להערכתי יישמר גם ממשחק הליגה נגד אוססונה כדי שיישחק בגומלין.
סרחיו ראמוס - עשוי לשחק נגד אוססונה כמה דקות, יהיה כשיר בוודאות לגומלין חצי הגמר.
פדה ואלוורדה - חלה בקורונה כזכור, הסטטוס די לא ברור, כן אמור לחזור לגומלין ואולי כבר לאוססונה? [ציוץ בטוויטר למטה]
אדן הזאר - בינתיים בריא אבל אתם יודעים.
לוקאס ואסקס סיים את העונה.

https://twitter.com/theMadridZone/status/1386679190041288707

מרסלו קיבל צ׳אנס משמיים לדפוק פה ריקוד אחרון. מקווה שינצל זאת.

בקו 4 אני לא רואה אותו משחק. נאצ׳ו יפתח כמגן השמאלי. במידה ונעלה עם 3 בלמים אז בהחלט יתכן שנראה אותו שורף את קו שמאל.

קרבחאל סיים את העונה| דני תמיד היה לוחם מצד אחד אך שברירי מצד שני ונלחם בפציעות, אך אין ספק שעונת 2020/21 הייתה הגרועה בקריירה שלו - למחוק מהזיכרון ומהר. המגן שרשם 15 הופעות בלבד וחצה רק במעט את רף אלף הדקות - סבל מפגיעת שריר באימון וסיים את העונה. כזכור רק נגד קאדיס שב למגרשים אחרי 66 ימי היעדרות, פתח נגד בטיס וכן נגד צ’לסי והיה חלוד והרחק משיאו. הוא נעדר מלא פחות מ-28 משחקים העונה בשל פציעה ורשם רק שתי הופעות בצ’מפיונס. עד היום העונה הקשה בקריירה שלו הייתה 2015/16 בה רשם 30 הפעות בלבד ונפצע בגמר בסן סירו נגד אתלטיקו כמובן. נאחל לו החלמה מהירה ונקווה שישחק ביורו לראשונה בקריירה שלו אם כי קשה לראות את זה קורה. ולנו? נאצ’ו הלוחם או אודריוסולה, אלו הן האופציות.

מאמין שאורדיוסולה יקבל את ההזדמנות מול אוססונה ונאצ’ו ישמר לצ’לסי, בתקווה שמנדי יחלים עד אז ויוכל לתפוס את עמדת המגן השמאלי.
בנתיים הוא עוד לא מתאמן עם הקבוצה ועדיין בספק.

אני חולה על קרבאחל הוא אחד השחקנים האהובים עלי אבל דעה קצת לא פופולרית- האיש היום רשמית מצטרף לבייל והזאר כעוד שחקן מחרסינה אצלנו.
עם כל הכבוד בנוסף להתקפה אנחנו חייבים באופן בהול מגן ימני לעונה הבאה, על דני אי אפשר לסמוך ולוקאס בכלל לא בטוח ממשיך וגם לא ממש מגן ימני.
אם אפשר איכשהו להחזיר את חכימי זה יהיה מעולה ואם לא למצוא מגן, לא אפשרי שנהיה גם בעונה הבאה מופתעים מהפציעות האלה.

אני אפילו לא מתבאס, סתם כואב לי על הפציעה הזאת. קרבאחל מהשחקנים הכי חשובים שיש למו, ותאכלס זו פציעה שהיא רשומה על זידאן מבחינתי. לא יכול להיות ששחקן בקליבר הזה חוזר וישר טוחנים אותו מול צלסי. עצוב, אבל לא נורא נקווה שהוא יחזור שנה הבאה אחרי מנוחה טובה ובעיקר עבודה טובה על השרירים שלו.

בין קרבחאל (פצוע כרוני), לוקאס (לא מגן) ואודריוסולה (לא קשור) אני מעדיף מגן ימני חדש.
אינטר עדיין לא שילמה על חכימי אז אולי אפשר להחזיר אותו, רק שנצטרך לשחק עם 3 בלמים כדי לקבל את הגרסה המוצלחת של אשרף. במערך של 4 בהגנה הוא חור יותר גדול ממרסלו.

וראן בחוץ לעשרה ימים. יחמיץ את צ’לסי וסביליה לפחות.
ראמוס חזר להתאמן אבל הוא בטוח חלוד אחרי היעדרות ארוכה.
מנדי גם חזר להתאמן.
ואלוורדה עדיין לא קיבל תוצאה שלילית שנייה לקורונה וממשיך להיעדר מהאימונים.