בייסבול :: טרייד דדליין

הדדליין של הטריידים יגיע אלינו בקרוב, 31/7 ליתר דיוק ורוב הקבוצות החזקות ינסו להתחזק לקראת ריצת הפלייאוף שלהם. פה זה המקום לעקוב אחרי הכל.

מה שאנחנו צריכים כדי לשמור על איזשהו סיכוי לעמוד בקצב של בוסטון במזרח זה פיצ’ר פותח עם ERA 4 ודרומה. עם רוטציה שכוללת שני רוקים חסרי מושג, סוני גריי המאכזב, וטנאקה הלא יציב, זה די נס שהצלחנו לשמור על זה במרחק נגיעה. פנטזיות כמו סנל או דגרום יישארו פנטזיות, אבל כל פותח יציב יהיה שדרוג ענק. בתקווה שבוסטון לא תמשיך בקצב הזה (סייל בדרך כלל יורד ברמה בחצי השני, וזה לא ריאלי להחזיק שני שחקנים שנותנים גם AVEREGE וגם POWER)

אין לי שום בעיה עם חוסר יציבות של טנאקה כל עוד שהוא יופיע לפלייאוף כמו בעונה שעברה כנל סיסי. גריי באמת מאכזב, סברינו מדהים וזה משאיר בעצם את הרמן. מה שאני לא מבין זה למה לעזאזל הוא עדיין ברוטציה כשלואייזיקה הוכיח שהוא יכול להיות הרבה יותר יציב ממנו? הרי גם ככה בפלייאוף הרוטציה תרד ל-3… אתה צריך מישהו שיהיה מספיק יציב עד סוף ספטמבר.

השאיפה צריכה להיות לזכות בבית. אתה לא משחק עונה שלמה בשביל משחק אחד של הכל או כלום. היה לא מעט מזל בעונה שעברה שעברנו את מינסוטה, וסיאטל קבוצה יותר טובה מהטווינז שנה שעברה. אז טנאקה יכול להיות מדהים בפלייאוף, אבל יש אפשרות שהוא בכלל לא יקבל הזדמנות להגיש. וכל עוד הבית בהישג יד, זה חייב להיות מטרה.

אני מסכים איתך לגמרי. חייבים לזכות בבית גם כי אם לא זה אומר שאין ביתיות בשום שלב וזה יפגע בקבוצה הזאת. אבל אני מאמין בכמה דברים. דבר ראשון סטנטון מתחמם, דבר שני סנצ’ז יחזור לעצמו, דבר שלישי הפציעה של טורז פגעה בנו אבל גם הוא תיכף יחזור, ודבר אחרון, בוסטון תישבר מתישהו. בחודש חצי האחרונים הם שיחקו מול נמושות… קל לנצח ככה, הלוז שלהם יהיה קצת יותר קשה בשבועיים הבאים (אחרי דטרויט)