ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

בצ׳לסי הזאר הפסיד 3 משחקי ליגה בעונה בממוצע בגלל פציעה.

מישהו בדק את האליבי של לוקאס?

כמובן שהזאר פצוע, אם לא היה נפצע הייתי מתחיל לדאוג, הרי הוא חתם בריאל מדריד…
מסי מפסיד משחק אחד ומיליון כתבות על איך שהוא מפסיד מחזור ראשון פעם ראשונה בקריירה, ואצלנו חצי סגל כבר פצוע או סיים את העונה.

נגמר לזידאן התחת,תאכלס מגיע לו.
לא ייאמן שעונה חדשה מתחילה עם 0 שחקנים חדשים בהרכב,הסיוט מתחיל.

המרדף אחר בארסה ואתלטי יחל, לאחר איבוד הנקודות הצפוי. מתי הוא יסתיים השנה? ספטמבר? אוקטובר? נהיה אופטימיים ונגיד נובמבר?

ברהים נפצע שוב. שלושה שבועות. כנראה שכבר לא נזכה לראות אותו יותר מידיי העונה

מנגד, חדשות טובות: לפי המארקה, אדן הזאר עשוי לחזור מוקדם מהצפוי ולהיות כשיר כבר למשחק החוץ בויאריאל במחזור השלישי (ב-1 בספטמבר) הפציעה פחות חמורה משחשבו (ההערכות הראשוניות אמרו שיחזור רק אחרי פגרת הנבחרות). לחובבי הפיקנטריה נספר שגם גארת’ בייל ערך את הבכורה במדי ריאל מדריד במשחק בלה קרמיסה בספטמבר 2013 ואף הבקיע. מנגד לגבי פרלאן מנדי אין כרגע עדכון חיובי.

ההערכה שלי: חאמס יהיה המפסיד העיקרי מכך ויכול להיות שיעזוב בדקה ה-90.

לדעתי חדשות לא כ"כ טובות, הוא אולי ישחק כמה דקות נגד ויאריאל אבל יהיה זמין להזמנה לנבחרת, עדיף היה שינוח עד אחרי פגרת הנבחרות ויחלים כמו שצריך אצלנו.

חאמס מזכיר לנו שהוא פציע כמעט כמו בייל. נפצע בשריר הסוליה ויחמיץ את ויאריאל ומשחקי הנבחרת, בתקווה שיוכל לשחק אחרי הפגרה.

הפציעה של חאמס הכי פחות מפתיעה ולא רק בגלל ההיסטוריה שלו.
הוא לא שיחק אפילו דקה אחת בקדם עונה. בדרך כלל מחליפים את כל ההרכב במשחק האימון הראשון כדי שאף אחד לא ישחק מעל 45 דקות. לפתוח איתו במשחק ליגה כשהקצב הרבה יותר מהיר ממשחק אימון די הזמין פציעת שריר.

גם אמבפה וקאבני נפצעו.
מכת פציעות עולמית, אל תיקחו אישית.

אני חושב שאפשר לשנות את שם השרשור, בייל כשיר כבר שני משחקים ברציף

יום ד’ ה28 באוגוסט והפצוע היום הוא…

איסקו!
עוד פציעת שריר (המסטרינג). לא יהיה בויאריאל, יחזור גבולית אחרי פגרת הנבחרות.

https://twitter.com/AranchaMOBILE/status/1166638634994491392?s=20

לגבי חאמס, הרופא לשעבר של נבחרת קולומביה טוען שלחאמס יש בעיה של מקצוענות ולכן נפצע הרבה. עושה שכונה בפגרה וכו’.

image

התואר הלא נכון: ריאל מדריד “אלופת הפציעות” מאז תחילת הקיץ - לא פחות מעשר פציעות (תשעה שחקנים) ב-45 ימים. במארקה אפילו נתנו לעניין את שער העיתון. איסקו וחאמס הצטרפו השבוע לרשימה המפוקפקת, הפציעה הקשה ביותר היא של מרקו אסנסיו, ברהים דיאס נפצע פעמיים. עוד נפצעו: שני שחקני הרכש - אדן הזאר (טרם ערך בכורה), לוקה יוביץ’ ופרלאן מנדי, השוער טיבו קורטואה וגם רודריגו.

עוד כמה מילים לגבי הפצועים שלנו:

• גארת’ בייל עדיין לא נפצע וברור לכם שזה עניין של זמן והאמת שהעונה שעברה הייתה מאוד יוצאת דופן מבחינתו.
  • גם דני קרבחאל ומרסלו עלולים להיעדר בדיוק ברגע הקריטי, ואנחנו בדיוק נכנסים לחודש מטורף.
  • הפציעות נותנות לאחרים אפשרות להשתלב, מניח שאם הזאר לא היה נפצע אז לא היינו מקבלים את בייל וחאמס
  • אבל צריך לבדוק משהו לגבי הצוות הרפואי של המועדון ככל הנראה.

נראה שבשנה הזו נצטרך להתפלל בעיקר לשלומו של קסאמירו.
כל הרחקה/ פציעה שלו והמצב שלנו בקישור האחורי רע עד מדאיג.

2 פוסטים אוחדו לנושא קיים: שלב הבתים של ליגת האלופות: ריאל נגד ליברפול? כריסטיאנו שוב בברנבאו?

מיליטאו יכול לשחק גם קשר אחורי ולעשות זאת בצורה טובה, אבל אם קסמירו יפצע אני די בטוח שקרוס הוא זה שישחק קשר אחורי.

פעם ראשונה שאני שומע שהוא מסוגל לשחק קשר אחורי, בכל בפעמים שיצא לי לראות אותו ולסקר אותו בשנה שעברה הוא מעולם לא שיחק בעמדה הזו ולא נראה לי שמישהו במועדון בונה עליו לשחק שם.
מאמין שקרוס יהיה הקשר אחורט המחליף בעת צרה (בחירה רעה), או ואלורדה.

הוא לא שיחק קשר אחורי הרבה, אבל כן שיחק וכן יכול לתת כמה משחקים טובים בתפקיד אם יתבקש. אבל ברור שזידאן הביא אותו להיות בלם, אפילו מגן ימני הוא לא שיחק כשקרבחאל היה מורחק.

בשורה התחתונה- הוא לא ישחק קשר אחורי בריאל מדריד.
כשקסאמירו יקבל 5 צהובים ויורחק לפני אתלטיקו טוני קרוס יהיה הקשר האחורי בהרכב וזו מכה גדולה.

מאמין שזה יהיה קרוס עם שלושה בלמים במשחקים קשים מהממוצע, ויש מצב טוב שנראה שלושה בלמים גם עם קאסמירו. נראה מיד אחרי הפגרה בפריס, סביליה ובדרבי.