ת'רד היריבות ::

אחרי שראיתי את כל המשחקים האלה (ריאל-ברסה, ליברפול-יונייטד/ריאל ויונייטד-ברסה) הגעתי למסקנה שאולי אולי ריאל לא כזו חלשה כפי שעושים ממנה פה.
להיות בפיגור 2-0 באנפילד אחרי רבע שעה זה סיוט שאני לא מאחל לאף אחד.
ריאל פשוט החליטה שאכפת לה רק מהגביע שלה. זהו. קשה לרדת מהאולימפוס ולשחק מול חטאפה כפי שמשחקים באנפילד.

בקשר לגביע, אין לי הסבר למה שקרה שמה. זה באמת היה אחד המשחקים הכי מוזרים שראיתי בחיים.

ליברפול עוברת עונה מסויטת אבל האיכות עדיין שמה והפוטנציאל להתפוצץ תמיד קיים אצלם. אם רק היה להם ספסל אז שוב היינו רואים אותם ראש בראש מול שיטי.

אגב שיטי, האלאנד לא משתלב שמה לטעמי. פפ לא יודע באמת להשתמש בשחקנים כמוהו וכמה ששיטי חזקה, היא נראית פחות ווירסטילית מהשנה שעברה ועדיין לא הצלחתי להסביר את הוויתור על קאנסלו. פפ איבד את זה במקרה ההוא.

יונייטד עדיין בבנייה אבל גם זה לא מסביר את השביעייה הזו. מקווה שהם יקומו מזה.

וארסנל כמו יונייטד עדיין לא התפתחה לfinal form שלה אבל היא ממש נראית הכי מעניינת ואליפות העונה תהיה בונוס רציני.

@Gev
כתבתי שסיטי יחסית לעונות קודמות נחלשה והשיגה פחות נקודות

הנה ההוכחה לכך, חוץ מעונת הקורונה היא מציגה את אחת מהעונות החלשות בצבירת נקודות.

טוב לראות את ליברפול חוזרת לעצמה עם עוד איבוד נקודות לאוסף , הפעם הפסד לבורנמות’ שנלחמת על חייה בתחתית.

ליברפול לא יכולה על קבוצות בוטום 6(במיוחד אלה שעלו העונה ליגה) וריאל מדריד, נגד שאר הקבוצות אין בעיה.

wow לבוא ככה אחרי ניצחון של 7-0 ולהפסיד לאחרונה בטבלה.

זה לא היה מפתיע , נראתה במשחק בדיוק כמו שנראתה רוב העונה.
המשחק מול יונייטד היה תופעת טבע בלתי ניתנת להסבר כמו החמישייה שחטפו מריאל בתקופה רעה כשהאחרונה מבקיעה שער אחד בודד בשלושה משחקים לאחר מכן.

https://twitter.com/ESPNFC/status/1634890735366422528

קרב צמוד בהחלט…רק מוכיח שכל השפיכת כסף הזה בקיץ ובינואר והם עדיין לא הביאו את השחקן החשוב מכל-חלוץ.

מוריניו: :heart_eyes:

פוטר פוטר

אתה יכול לחזור על זה שוב:-)

הבעלים האמריקאים גורמים לאברומביץ להראות היותר שפוי בין הבעלים…

רומן תחזור!

כותרת דיון כלשהו בפורום מעולם לא שונתה מהר כל כך כמו הכותרת המתבקשת העכשווית :laughing:

נגאלסמן מתחמם על הקווים.

בתור אוהד ברצלונה, חדשות מעולות.
נאגלסמן לא יגיע לריאל.

חדשות טובות גם לאוהדי כדורגל כולם .
נאגלסמן לא יגיע לפאריז.

רק אומר, שסתם תחושה שלי ,אבל קלופ יכול להגיע לריאל ואז אני ואתה נתגעגע ל"נאגלסמן" . @titi_camara מה דעתך?

קלופ הבטיח שהוא לא יעזוב, הוא מרגיש מחויב לתקן את הקבוצה, אם לא יפטרו אותו הוא נשאר, ולא יפטרו אותו.

Chelsea are in concrete talks with Frank Lampard to become caretaker manager until the end of the season 🚨🔵 #CFC

Discussions with Julian Nagelsmann and Luis Enrique continue for future project.

Lampard, 100% prepared to accept the job.

Final green light, up to the board. pic.twitter.com/HPZzPccqPn

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) April 5, 2023

עוד קצת טרלול בצ’לסי , יחזירו את למפארד לקדנציה שנייה אבל רק עד סוף העונה .
נגאלסמן ולואיס אנריקה מועמדים לקחת את המושכות מהקיץ.

טרנט אלכסנדר ארנולד הוא שחקן הגנה חלש, הוא זורק על ההגנה בקביעות. זה מרתיח אותי לראות כצופה אובייקטיבי, אני רק מדמיין מה מרגיש אוהד ליברפול שרואה אותו ככה מזלזל בהגנה.

מרגיש לי שאחת הסיבות לנפילה של ליברפול העונה(מלבד הפציעות) היא העובדה שלמדו אותם ובעיקר למדו לנצל את החולשה של ארנולד בהגנה בשיטה שמנסה להחביא אותו שם.

ארסנל פשוט קבוצה מדהימה העונה , זה אחד השיפורים הגדולים שראיתי מקבוצה ביחס לעונה קודמת.
כל הכוכבים הסתדרו להם השנה , אודוגור ומרטינלי בעונות קסומות ואפילו ג’אקה שמעולם לא החזקתי ממנו מצטיין שם העונה .

ארנולד תמיד היה חור מהלל, הבעיה העונה שהקישור חלש, פאביניו כבר לא אותה מפלצת, הנדרסון גמור פיזית וגם ווינאלדום עזב כבר עונה שעברה, הקישור הזה היה רץ ולוחץ ולא נותן לנשום ובנוסף הנדרסון ופאביניו היו סוגרים את ארנולד, העונה הלחץ הרבה פחות טוב והקישור האיטי והלא אתלטי מתקשה לעזור ולסגור את החורים של טרנט.

בעיה נוספת זה שרוברטסון בצד השני גם בעונה מאוד חלשה ויוצר בעצמו המון חורים.

בקיצור קלופ חייב בעיקר קישור חדש ואתלטי, רצה להביא את טשואמני וקמאבינגה והפסיד אותם לריאל.