ת'רד היריבות ::

מקאליסטר וסובצלאי במקום הנדרסון ומילנר ? ועוד מחפשים קשר אחורי להרכב ! לא יודע מה מעשנים שם בליברפול :stuck_out_tongue_winking_eye:

זה קישור אחר לגמרי מהקישור הסופר אפור ומשעמם שהיה לנו עונה שעברה, הקישור היה נקודת התורפה שלנו, בהגנה ליברפול די מסודרת, בהתקפה מקבלים בחזרה את דיאז ונונייז בעונה שנייה אחרי ההתאקלמות.

פציעה קטנה שמשביתה את האלאנד לכמה חודשים ואפשר להתחיל לפנטז.

טיטי אתה תמיד אופטימי בצורה שאני רק יכול לקנא בך.

האלאנד יפצע אתה יודע מי מחכה בספסל של סיטי נכון? רמז זכה בכל תואר אפשרי השנה. :slight_smile:

כן אני יודע, לא האלאנד :smile:

לא סתם אופטימיות, לליברפול יש סגל טוב מאוד, השוער, ההגנה וההתקפה ברמה הכי גבוהה, הייתה בעיה גדולה בקישור, גם איכותית וגם כמותית, כל פעם שטיאגו היה פצוע(והוא היה פצוע כמעט תמיד) לא היה לנו מי מחליף והמשחק שלנו סבל בצורה דרמטית, הנדרסון מילנר וכל מיני ילדים שיחקו יותר מדי וזה לא היה זה, המון נקודות הלכו לאיבוד בגלל שלא הצלחנו לשלוט ולהניע כדור כמו שאנחנו רגילים, רק כשקלופ הזיז את ארנולד לשחק חצי קשר בסיום העונה חזרנו קצת לעצמנו(כמובן שגם הפציעות של דיאז וג’וטה לא עזרו).

עכשיו נשאר להחליף את פאביניו עם סוס צעיר ואתלטי, מאחד הקשרים הטובים בעולם נפל לתהום של שחקן שכבר לא מתאים לליגה האנגלית בשום קבוצה.

ממש לא חובב גדול של ליברפול, אבל האמת שחייבים להוריד בפניהם את הכובע.

הם חוו עונה קטסטרופלית בכל קנה מידה, ובמקום לשבור את הכלים וליצור זעזוע - הם הבינו שמדובר בנפילה רגעית ולא מייצגת, לא של שחקנים איכותיים כמו נונייז וארנולד ולא של קלופ, ועכשיו הם עובדים בשקט-בשקט על חיזוקים נקודתיים ונכונים בדיוק במקומות בהם היו חלשים במיוחד (חלשים על הנייר עוד טרם העונה האחרונה, בפועל כמעט כולם היו חלשים), תוך ניצול הזדמנויות של ‘מציאות’ (באופן יחסי לשוק, כמובן), גם אם פחות נוצצות ומדוברות. בכך הורידו את מפלס הלחץ של המאמן, של השחקנים עצמם, ושל המועדון כולו.

זה בעיקר יפה לראות שהם לא נופלים לחטא הנפוץ של זיכרון קצר, אלא מבינים מה יש להם ביד, ובעיקר זוכרים היטב מה היה לפני כן (אני מדבר בעיקר על קלופ כמובן).

כל זה חריג מאוד בנוף של הכדורגל כיום, והפעם אני דווקא שותף להערכות של טיטי שליברפול תקצור מהר את הפירות של ההתנהלות הזו.

*האמת היא שגם אתלטיקו פעלה ופועלת בצורה סבלנית דומה, רק ששם תוכנית הרכש פחות מסודרת ונכונה (ובכלל, המעטפת המקצועית שם פחות מקצועית ואיכותית), ולכן היא לא זוכה לקצור את הפירות.

אני פחות מסכים לגבי ההגנה של ליברפול , לא הייתי קורא לזה מסודרת - אם במרכז המצב יחסית טוב עם ואן דייק וקונאטה ( פציעה של אחד מהם וזה ירידה חדה ) אז באגפים אני חושב שהם צריכים שדרוג. ארנולד גם אם יחזור לעצמו התקפית , הגנתית זה לא זה וגם לא יהיה בעתיד.
רוברטסון עוד יכול לחזור לעצמו , גם בעונה בינונית נתן 8 בישולים העונה .

מאטיפ כבלם מחליף הוא מעל ומעבר, ארנולד בשיאו הוא עדיין חור מהלך, אין מה לעשות, מי שכן חייב לחזור לעצמו הוא רוברטסון שהיה חלש מאוד הגנתית בעונה החולפת.
אבל הבעיה ההגנתית העיקרית של ליברפול זה פאביניו שהיה מפלצת עד לפני שנה ונתן עונה מאוד מאוד חלשה, חייבים קשר אחורי שיעשה את העבודה השחורה מעל הבלמים, במיוחד בקבוצה של קלופ שאוהבת ללחוץ מאוד גבוה.
את הצד ההתקפי והיצירתי של הקישור קלופ כבר פתר כהרגלו בשקט ועם 2 החתמות שהם די הברקה.

ההונגרי לפי דיווחים מאוד אמינים ויתר על הצעה מניוקאסל וליגת האלופות לטובת קלופ, בלי קלופ רוב ההחתמות הטובות של השנים האחרונות לא היו בוחרות בליברפול.

אינטר וצ’לסי “רבות” על לוקאקו לאורך השנים:
hot-potato-hot

לוקאקו זה השמאלי בגיף הזה, נכון?

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1676356787719618560?t=EVNAevIqOi7NlOWsMPw4hg&s=09

ארסנל משלימה את עסקת רייס , המון כסף שהם שופכים הקיץ : 100 על רייס , 65 על האברץ ועוד בערך 40 על טימבר .
חיזוקים יפים בסה"כ , יש להם פוטנציאל לעשות את קפיצת המדרגה.

טוב, אז המון ברכות למנור שחתם בטוטנהאם. אמנם קבוצה מקרטעת אבל זה ללא ספק שידרוג רציני ומי יודע - אולי גם קרש מקפצה לקבוצה עוד יותר טובה בעתיד.

https://www.instagram.com/p/CujjnPiNns8/?igshid=YzcxN2Q2NzY0OA==

*אגב, אני קצת מופתע שמאדיסון חתם שם. אני זוכר שהייתה התעניינות מקבוצות אחרות. לדעתי שחקן מעולה שיכל בכיף להיות גריליש בסיטי.

טוטנהם מוציאים הרבה כסף הקיץ. מנור היחיד שבא בחינם.
אולי יחזיקו את קיין בסוף אצלם.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1678805193591341056?t=6fkDlLXDtOyVuuvYps6Iuw&s=09

שחקן מבוזבז , אף פעם לא הבנתי למה הוא המשיך להאריך חוזים בלאציו ולא ניסה את מזלו בליגה חזקה בקבוצה עם שאיפות .
עכשיו בגיל 28 הוא הולך לליגה הסעודית כאילו הוא בסוף הקריירה , פתטי .

וילה ממשיכה עם מהלכים יפים , הולכים על דיאבי מלברקוזן. ,
הציעו 35 מיליון ונדחו , המגעים ימשכו .

Understand Aston Villa official bid for Moussa Diaby was €35m plus add-ons — this is the real fee. 🚨🟣🔵 #AVFC

Bayer Leverkusen rejected but told the negotiations are still ongoing, deal ON.

Diaby wants the move, he already said yes to Villa and Leverkusen are aware of that. pic.twitter.com/YqEdw7rTRl

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) July 13, 2023

מישהו שמבין בזה, הזיכוי של מנדי זה טכני או שהוא באמת חף מפשע?

לא הוכח שהוא אשם.
זה לא זיכוי טכני, פשוט אין הוכחות שהוא אנס. כל אחד יכול לחשוב לעצמו מה שהוא רוצה, שהוא חף מפשע או שהוא אנס אבל אין הוכחות.

גם אצלי יצא זכאי בבית משפט…

זה לא נכון. אצילי לא הגיע למשפט, אלא סגרו נגדו את התיק.

התיק נגד אצילי נסגר מחוסר אשמה. זה לא קשור.

משה מגן על הפרקליטות. עכשיו כבר ראיתי הכל…

התיק של אצילי נסגר כי אנחנו מדינה פח.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1681301089432535043?t=DowhkIdXFJJP6HrRkPHB0A&s=09

פציעה שנייה רצינית לפופנה , צ’לסי נפלו בגדול איתו אחרי הסכום המפלצתי ששמו עליו.