ת'רד היריבות ::

קלופ… ההסבר היחיד שיש לי לתופעה הזאת…

זאת תחרות פופולריות ?

תבדוק בגוגל איזה קבוצה אנגלית זכתה בהכי הרבה תארים, אליפות ובצ’מפיונס בלי גביעי שוקו.

עוד תיקו מעצבן, כמו נגד היונייטד, עדיין חסרה הגרוש ללירה לקבוצה הנוכחית.

חראפנברך שהוא אחד החביבים עליי היה הכי חלש על המגרש והוא שיחק רק חצי שעה, סובוצלאי שמתחילת העונה נראה כשחקן למשחקים הגדולים הפתיע לרעה היום ונגד היונייטד, ארנולד במקום לגלגל לפינה בועט פצצה למשקוף :grimacing:

חייבים רכש בינואר, קשר אחורי ברמה הכי גבוה חובה, אנדו היה טוב מאוד היום אבל הוא לא לרמה, וצריך גם עוד שחקן התקפה, אם לא אז לצערי בסוף סיטי שוב תיקח את האליפות.

שתי הקבוצות איכזבו, ארסנל יותר. המנצחת היחידה מהמשחק הזה היא סיטי שזה האסון הגדול.

טיטי עזוב אתה לא אובייקטיבי. אני לא קונה את זה שתיארים שהושגו ברובם בשנים לא רלוונטיות לימינו הם המדד האובייקטיבי. אולי חלק מהסיפור, אבל לא החלק העיקרי שלו ובטח לא כולו.

לחלוטין. עם 4 ניצחונות ב-11 המחזורים האחרונים, בלי דה בריינה, הם עדיין רק 6 נקודות מהפסגה עם משחק חסר.

אם כך אז אני מניח שאתה מאמין שברצלונה היא הקבוצה הגדולה בספרד.

תיארים מושכים אוהדים. אם אין לך אוהדים אתה לא שווה כלום גם עם ארון תיארים עמוס.

כוח של מועדון זה האוהדים שלו והבאז שהוא יוצר סביבו. תיארים הם רק חלק מהעניין.

האם ברצלונה גדולה יותר מריאל מדריד? קשה לי להעריך בצורה אובייקטיבית כי אני אוהד ריאל, אבל אם נסתכל על המדדים האובייקטיביים, כמו שווי ואהדה, אז ריאל מדורגת כגדולה בעולם.

ועוד אחרי התקפה כזאת :man_facepalming:

התמונה הוצאה מההקשר שלה…

השאלה מאיזו תקופת זמן אתה מחשיב את המדד הזה. בעשורים האחרונים הכדורגל השתנה שיווקית, כלכלית, גלובליזציה, אינטרנט…יצא שבתקופה הזאת יונייטד עלתה על הגל וליברפול היתה טובה פחות.

קשה לי לשים את האצבע במדויק מתי התיארים יותר רלוונטיים לימינו. לי אישית כל הסיפורים על הסיפורים על הכוכבים של שנות ה80 ואחורה נשמעים כמו אגדות דיסני, אולי בגלל שאין לי יכולת לראות משחקים שלהם… בכל מקרה אני חושב שזה קונצנזוס שהיונייטד המועדון הגדול באנגליה, עצם זה שהם עדיין נמצאים בדיון שכזה למרות שהם נראים פח אשפה לאורך כל כך הרבה שנים כשהכדורגל האנגלי בשיאו, מראה על כמה גדול המועדון הזה.

ושוב, כמו שאמרתי, אפשר לעשות גוגל ולקרוא. בדרך כלל לדירוגים האלה מצורף איזשהו הסבר קטן.

סיטי לא עוצרת, ופבריציו מדווח שהיא תחזיר/תקנה את סאביו מג’ירונה בעונה הבאה, יום לאחר שחשף שהיא במומ מתקדם עם אצ’ברי שלא יכול לחתום בבארסה עקב הffp.

כנראה שיהיו לה 4 קיצונים שמאליים בעונה הבאה. דוקו, גריליש, סאביו ופודן.

:exploding_head::exploding_head::exploding_head:

אמר האוהד של הקבוצה שרודפת אחרי אמבפה כבר 4 שנים, כשיש לה כבר את ויניסיוס, רודריגו (וג’וד) :wink:

אז ארסנל עושה ארסנל (או שזה רק שמור לדורטמונד?) ומפסידה משחק שני ברציפות, מאבדת גובה וכרגע נמצאת במקום ה4 עם משחק עודף.

אני כועס כי אני בונה על זה שמישהי חדשה תזכה בפרימייר ליג ותעצור טיפה את סיטי. על פניו יש את ליברפול אבל בגלל שהם זכו לפני כמה עונות אני כן תומך בארסנל העונה.

בכל אופן ארסנל חייבת להתעשת ומהר.

ארסנל המציאה את הלשלשל במכנסיים.
תהיה בעד אסטון וילה. הם גם יותר טובים מארסנל ב-2023 וגם עם עשירית תקציב. הלוואי.

אני קצת אמביוולנטי לגביהם. מצד אחד בא לי שארסנל תחזור לעניינים ותתן פייט לסיטי וליברפול שאני לא אוהב, מצד שני את ארסנל אני לא מחבב באותה המידה וגם לא בא לי על עוד פאוורהאוס אנגלי שיאיים עלינו.

מי זה עלינו, ריאל מדריד? ואם כן אז מה אתה מעדיף, תחרות/יריבות רק בין שנים-ארבעה מועדונים גדולים וזהו?

מה שמפתיע ברשימה הזאת זה המיקום של מנצ׳סטר יונייטד. אני לא יודע אם זה לרעת או לטובת הכדורגל האנגלי. יכול להיות שזה מוריד קצת מכל הבלון הזה שנקרא הפרימייר ליג.

מה שטוב בארסנל שפשוט יודעים מראש שהיא תעשה במכנסיים ברגע האמת, אם זכרוני לא מטעה אותי, שנה שעברה הם אפילו שברו את השיא של עצמם.

כמה שנים לקח לליברפול לקחת אליפות ראשונה אחרי שנות היובש?

באיזור ינואר-פברואר שנה שעברה יונייטד הייתה די חזקה גם בליגה. גם הפיניש היה יחסית סביר לצורך הבטחת מקום בצ’מפיונס. הקבוצה מאוד עלובה כרגע אבל בעונה שעברה זה לא היה נראה ככה בכלל.
כמו כן כולם יכולים להנות מהמיקום של צ’לסי :slight_smile:

כמובן, ריאל מדריד. הפוקוס על הליגה האנגלית גם ככה גדול. מעדיף כמה שפחות קבוצות על, ואם כבר יש אז שלא יהיו מאנגליה.

אני ההיפך. תן לי כמה שיותר קבוצות תחרותיות בשאיפה שתקום הסופר ליג ונהנה מכדורגל איכותי.