סיכום חודש אוגוסט:: מי היה המצטיין שלכם?

סיכום חודש אוגוסט:

סימני השאלה סביב ריאל מדריד, אלופת אירופה, הלכו וגדלו ככל שהתקדם הקיץ. עם כל הכבוד למשחקי ההכנה הטובים היה ברור שהסגל של לופטגי שנכנס לנעליים גדולות - די קצר. ההתנהלות המעט מוזרה בכל הנוגע לרכש הרגיזה את האוהדים ואז הגיע ההפסד בדרבי לאתלטיקו, במשחק בו לכאורה הכל דפק כמו שעון ועבד לפי התוכניות עד לטעוית מביכות בהגנה והפסד 4:2 בהארכה. זה קורה, אבל אנחנו פשוט שכחנו איך זה להפסיד במשחק חשוב על תואר| הליגה נפתחה מנגד עם שלושה נצחונות רצופים וכלל לא רעים - 2:0 אפור על חטאפה היה הפריויו ואז מהפך יפה בג’ירונה עם מחצית שנייה משופרת, ורביעייה נוספת על לגאנס.

הקבוצה מתרגלת לעידן פוסט כריסטיאנו רונאלדו וחבריי ההתקפה נהנים. בנזמה כובש כמעט כמו שכבש בכל העונה שעברה בליגה, בייל מסתמן ככוכב הראשי בהצגה ולופטגי עדיין מזגזע בין השוערים ועורך ‘קדם העונה’ למודריץ’ ו-ואראן. תזכורת קצרה לעונה שעברה ובכלל לשושלת המוצלחת קיבלנו בערב הגאלה עם ההשתלטות של ריאל מדריד וקטיפת הפרסים האישיים. באותו ערב כמובן נערכה הגרלת ליגת האלופות שהינה משביעה רצון - רומא, צסק"א מוסקבה ופלזן. ברשותכם אני ‘גונב’ את המשחק מיום שבת כדי שיהיה קל יותר לסכם.

הנק’ השליליות, בינתיים: איסקו לא מצדיק את הקרדיט הרחב מהמאמן לופטגי, הסגל קצר והקבוצה ממשיכה לספוג שערים מטופשים.

מה שהיה:
סופר-קאפ אירופי: הפסד 4:2 לאתלטיקו מדריד| כבשו: בנזמה וראמוס
מחזור פתיחה בליגה: ניצחון 2:0 על חטאפה| כבשו: קרבחאל ובייל
מחזור שני בליגה: ניצחון 4:1 בג’ירונה| כבשו: ראמוס, בנזמהX2 ובייל
מחזור שלישי בליגה: ניצחון 4:1 על לגאנס| כבשו: בייל, בנזמהX2, ראמוס.

המצטיינים
קארים בנזמה - קצב כיבושים משביע רצון, תמיד חלק מיצירת המצבים ומחצית ראשונה מצוינת גם בסופר-קאפ נגד אתלטיקו. כשמגיע אז מגיע.
מרקו אסנסיו - סוחט הפנדלים החדש שלנו, עדיין לא כובש אבל לאט-לאט משחק יותר בטוח וגם מבשל שערים.
גארת’ בייל - הוא בריא!(טפו-טפו-טפו) וברצינות: יש לך תחושה שכל בעיטה שלו תהפוך לשער. הוא לוקח על עצמו, הוא לוהט, הכל הולך לו.
דני קרבחאל - שער במשחק פתיחת הליגה, בישול עם הראש ביום שבת, גם הציל גול נגד ג’ירונה. דני נראה בטוח ורעב מאוד.
מרסלו - מעולם לא שפטנו אותו לפי משחק ההגנה. וברצינות - עצירות הכדור, הסטייל, הקסם, וסתם כי בא לכם להיות שונים ואתם צופים במשחקים בגללו.

החודש הבא. שימו לב, אנחנו נשמין מעונג בארוחת החג ונחזיק אצבעות לליגיונרים במסע הנבחרות - תיהיו בריאים! ואחר-כך מתחיל חודש-חודש! הפיחואן המנחוס - בדרך-כלל מפסידים שם, הדרבי בברנבאו מייד אחריו(לא ניצחנו בברנבאו מאז דצמבר 2012 - כדור חופשי מושלם של כריסטיאנו ושער נוסף של אוזיל) וגם פתיחת הצ’מפיונס עם משחק נהדר וחשוב נגד רומא בברנבאו. אפילו הסאן-ממס נחשב למוקש ובקיצור: דרגת הקושי עולה.
אני זוכר איך בתקשורת נהגו לכתוב ‘המטרה: 10 מתוך 10’. וריאל מדריד גם בעונת האליפות המטורפת עם מוריניו לא הצליחה לעשות זאת, ועם זידאן נתקענו נגד ויאריאל במחזור החמישי, כשלא נדבר על זה שאשתקד הליגה נגמרה…כבר עכשיו. עד לדרבי ריאל חולמת על 9 נק’. היא תצטרך לעבוד קשה נגד סביליה אותה ניצחנו בעשור האחרון רק 3 פעמים בחוץ, ובינתיים בארסה תצא לאנואטה ובתחילת אוקטובר היא תהיה במאסטייה. זמן טוב להציג יציבות לשם שינוי.

ספטמבר - הלו"ז המלא:

image

כרגע הסתבכתי קצת עם יצירת סקר, אז יגיע בהמשך או שמנהל אחר … :slight_smile:

שמח לבשר שאתן הוראות מהיציעים מול אספניול, בדרבי וייתכן שגם אגיח לפיחואן לאור חשיבות המשחק.
אציין שהמאזן שלי מושלם למעט הפנדל שראמוס שלח לשמיים מול באיירן בחצי גמר, ואני עם 6 נק’ מתוך 6 נגד סביליה.

שחקן החודש: תחרות בין השלישיה הקדמית. בוחר בבנזמה בשביל לתת לו ביטחון :muscle:

גם אני בוחר בבנזמה. מעבר לשערים שכבש, הוא תורם כמעט בכל מהלך למשחק הקבוצתי. הוא יורד לאחור כשצריך ומשחק ממש כמו פליימייקר, וכשצריך הוא נכנס לתוך הרחבה ומשמש כחלוץ. כאילו הוא רואה את המשחק מלמעלה. אם הוא ימשיך בכושר הזה, אני אשמח לאכול את הכובע.

בייל רק לפני שנה נשלח לגמלאות. רובנו רצינו רק למכור אותו. כרגע הוא בריא ואנחנו באופוריה, אבל לפחות בינתיים הוא מוכיח לנו בהמשך ישיר לסיום העונה שעברה שכדורגל הוא לא שכח איך משחקים.

השינוי הגדול באסנסיו הוא לקיחת האחריות שלו. אין יותר פסים סתמיים לאחורה באמצע המגרש, הוא אחד מאלו שמובילים את הקבוצה. ואת הדריבל והקסם ברגליים תמיד היה לו. כרגע בינתיים הוא לא כובש אבל אתם מכירים את תיאוריית הקטשופ…

החודש המאכזבים העיקריים היו קסמירו שלא מזכיר אפילו את השחקן של לפני שתי עונות, ואיסקו שהשמועות אומרות שהוא עדיין עושה רונדלות סביב עצמו. מאז הבישול במשחק מול ז’ירונה לבייל הוא שיחק יותר טוב, כולל בדקות שנכנס כמחליף גם במשחק האחרון, אבל לפני כן הוא היה קטסטרופה. למרות שאני לא מאמין שיצליח לממש את הפוטנציאל, אני מכיר בפוטנציאל הזה והלוואי ואוכל את הכובע שום פעם גם בסיפור הזה.

החשש שלי מהעונה הזו היה בעיקר מהחלק ההתקפי שלנו, שקירטע גם עם רונאלדו. תוסיפו לזה את בייל הפציע, אסנסיו ואיסקו שעוד לא פרצו ואחד בנזמה. לבנתיים החשש התבדה אך העונה עוד ארוכה וצריך לשמור על יציבות. בקיצור המצטיין שלי זה לחלוטין בנזמה שבשער השני שלו בשבת לרגע חשבתי שזה רונאלדו הברזילאי…