הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

יונייטד מפסידה 5-0 לליברפול אז בית"ר נענשת בשלושה משחקי חוץ ללא קהל? מה הקשר?
אה, זה לא בגלל זה? אבל המכות של לה פמיליה לאישה נכה קשורות לבית"ר כמו ההפסד של יונייטד.

קוף ענק בן 5 שנים ששוב הרים את הראש, אבל מכבי חיפה של ברק בכר זאת קבוצת על במונחים ישראלים.
עוד קוף ירד מהגב, נראה שאליפות שנייה ברציפות היא רק עניין של זמן, עם כל הכבוד לקבוצה המשעממת של רוני לוי.

מגיע לאוהדי חיפה, באמת שהם סבלו. ב 2:0 זה נע אצלי בין צחוק לרחמים. מכבי נפלו מהרגלים וחיפה הלכו אול אין פלוס לא נפלו מנטלית והכריעו את המשחק. בדיעבד זו תיזכר אולי כנקודת מפנה, הכל תלוי כמה בקנדה יתעוררו.

מוחמד אבו פאני זה כוכב כדורגל

לקבוצה של ברק בכר יש ביצים.
הייתי מת להיות זבוב על הקיר בחדר הלבשה של חיפה במחצית

מצחיק שבמכבי תלאביב התלוננו לפני שבוע על איבודי הזמן של סכנין נגדם כאשר היום הם שיחקו בדיוק באותה דרך, הם שיחקו כמו קבוצת תחתית.
השופטים בארץ גם נותנים לזה לגיטימציה.
כל הכבוד לשחקני מכבי חיפה שפשוט לא הוציאו כדורים בהתחזויות של שחקני מכבי.

הייתי באצטדיון, לכולם הייתה ההרגשה שאם השער הראשון יגיע המשחק הזה יסתיים במהפך, מכבי חיפה פשוט קבוצה הרבה יותר טובה ואיכותית ממכבי תלאביב.

אין שום השוואה בין בזבוז הזמן של סכנין ושל מכבי. סכנין נגד מכבי לא שיחקו כדורגל. לא אותו קנה מידה.

איזה כיף יא אללה

ומכבי אתמול כן שיחקו כדורגל? פרץ התחיל לבזבז זמן ממש בתחילת המשחק, שחקני מכבי נשכבו על הדשא ולא הוציאו כדורי חוץ…
התופעה המעצבנת הזו חייבת להיעלם מהכדורגל.

לא יודע מה חושבים במכבי תלאביב על המשחק אתמול, הם מתיימרים להגיד שהם רצים לאליפות אבל הם משחקים כמו קבוצת תחתית.

האווירה אתמול הייתה מדהימה, משני הצדדים, גם לקהל של מכבי מגיע צל"ש, האווירה הזכירה את אירופה, אני חושב שהפעם האחרונה שהייתי עם אמוציות כאלה הייתה בשער ההוא של ראמוס.

נשמע סיפורי אלף לילה ולילה.
מקווה מאוד שלא נכנסו שוב לאיזו נפילה עם גורם מפוקפק.

בא נעזוב רגע את 5 הקבוצות הטובות באירופה ונתמקד בחברות קבועה בטופ 3 בצמרת בישראל, OK?

לדעתי השאלה המרכזית היא למה הם הזדרזו לפרסם הודעה למרות שאני נוטה לחשוב שגם להם ברור שזה אדם שלכל הפחות צריך לסיים איתו בדיקת נאותות לפני שצועקים יש.

מין הסתם להרגיע לחץ של ספקים, עובדי מועדון ושחקנים לגבי משכורות, לגרום לעמדה טובה יותר במו״מ על השחקנים שרצו למכור בינואר (כי אם יש רוכש בית״ר כבר לא בעמדת לחץ) וכדו׳

זה מתכון לעונה שלמה של בובה של לילה
יצפאן תפור עליו

מעניין למה רק אנשים מפוקפקים נמשכים לביתר.

תקשורת ספורט בארץ-קווים לדמותה:

שלמה שרף על ניקולסקו החלוץ של מכבי פ"ת :״הוא היום יותר פעיל ממה שהוא היה בכל המשחקים שלו עד היום במכבי פתח תקווה, משחק בהרבה יותר התלהבות מהמשחקים האחרונים״

‏מי מספר לו שניקולסקו הגיע בינואר ויש לו 60 דקות עד המשחק הזה שבהם הוא נכנס פעמיים כמחליף?

איך תמיד עונים לי בעבודה? “זה שלנווווווו”

אפרופו,
אני רואה כותרות על צמד של ליאור רפאלוב שהציל את קבוצתו מהדחה בגביע כולל שער בדקה ה95!
נכנס לתקציר, 2 פנדלים.

בעיניי הלגיונר הכי מרשים וטוב שלנו מאז יוסי בניון.

עומר אצילי מפרק את הליגה…

כל עוד מי שמשחק בליגה מעל 18 הכל טוב.

מעל הליגה, מאז זהבי לא היה דבר כזה