יוצאים לפיחואן למשחק סופר קשה

מתחילים משחק ראשון מתוך 3 משחקים חוץ סופר קשים (כאמור, סביחיה + 2*מדריד).

וורד עולה עם אומטיטי בהגנה לצד פיקה אלבה וסמדו. אומטיטי לא שיחק מזה 3 חודשים כמעט בגלל הפציעה.
סמדו ממשיך לקבל את המושכות יקווה לעוד משחק טוב שבו יעלה את הבטחון והתאיום הכללי.

בקישור נראה בוסקי ראקי וארתורו ווידאל. שלישייה שפחות יצירתית ויותר גרזנית.
ובחוד קוטיניו יפתח לצד סוארז ומסי, זאת בניגוד להשערות על דמבלה.

אישית לא הייתי פותח עם סוארז, הוא שחוק ויש לנו עוד שני משחקים סופר קשים. אבל זה וורד.

נקווה לתוצאה טובה. בהצלחה לנו.

טרשטגן
אלבה אומטיטי פיקה סמדו
ווידאל בוסקי ראקי
קוטיניו סוארז מסי

עד מתי מסי, עד מתי…

ליאו מסי שחקן לא רע…

שלושה שערים+בישול בפיחואן, ולטעמי זה בכלל לא היה משחק גדול של מסי, מה נגיד, פשוט זכינו שראינו אותו, וזכינו שהוא משחק עבור הקבוצה שלנו.
סה"כ התוצאה נהדרת אבל משקרת, אני מקווה שהגול ייתן ביטחון לסוארס כי הוא פשוט בתקופה חושך. כנל לגבי קוטיניו שלדעתי אולי כדאי לחשוב בקיץ איך מצמצים נזקים ומחזירים חלק מה160 מיליון.
משחק ההתקפה שלנו תלוי לחלוטין במסי זה לא חדש, אבל הוא תקוע לגמרי דווקא במאני טיים של העונה. קוטיניו, סוארס, דמבלה, כולם בכושר רע.
שאפו לוואלורדה על הביצים והיציאה מהשמרנות עם החילופים במחצית, הייתי רוצה לראות את מלקום מקבל יותר צאנס בטח כשסוארס ובעיקר קוטיניו ביכולת כ"כ ירודה.

1. מסי חזר לעצמו
  2. מסי לוקח כדור לבית .
    3.החילופים היו טובים. הקישור הפך לפחות גרזני וההתקפה השתפרה במחצית הראשונה היו מקרים שבהם היו מתפרצות ולא היו מספיק שחקנים)
  3. החילוף של אלניה עזר כי השליטה במרכז השדה השתפרה
  4. ההגנה היתה בנונית

מצד אחד, אוי לאו. כמה אני אוהב אותך.
מצד שני, אוי לאו. עוד הפעם אתה מציל את המאמן הזה?

אני יודע, אני מתלונן שוב על ואלווארדה (חייבים למצוא לו שם מקוצר או משהו).
והוא לא היה רע בלבד, אבל נשמור את הטוב לסוף.

את העובדה שמשחק ההתקפה שלנו תלוי בשחקן אחד ועזרה מהצד של עוד אחד (דמבלה) כבר כולם יודעים אבל שוב פעם באה לידי ביטוי.
דיברתי על מיקום המגנים מתישהו העונה, שניהם עולים במקביל, משאירים את האגף פרוץ.

סביליה, שיש לה אחלה מאמן והוא שם לב לזה שיחק על הטעות הזאת, הכריח את הבלמים לשמור על חצי מגרש שלם כשהם בנחיתות מספרית במתרפצות, ואז מאשימים אותם במשחק חלש. נו באמת.

קרדיט לוואלורדה שכן היו לו את הביצים לעשות חילופים מוקדמים, ולא לחכות לסוף המשחק טאטא סטייל.
כיף נוסף לראות את אלניה באמת מקבל דקות ומקווה שהמגמה תימשך ותתחזק גם כשארתור יחזור.

פשוט קשה לי לראות את המשחק הזה בתור מאמן שנכשל טקטית אבל היו לו שחקנים פשוט איכותיים הרבה יותר שיכלו להציל לו את המשחק שוב פעם העונה.

להחזיק במסי בקבוצה שלך זה כמו להשתמש בצ’יטים.

אגב, כשצריך לתת קרדיט - אז הוא יקבל. וואלורדה מתחיל להשתמש לאחרונה באלניה, ו(למרות שאני לא מחזיק ממנו, כאחד שיכול להתפתח למפלצת) זה משתלם לו. אלניה פשוט יותר מתאים מראקיטיץ’ ווידאל.

צ’יזס אתמול אמרתי לבן שלי, שכבר מעל 10 שנים אני מורגל לומר את המשפט ‘שוב ניצחנו בזכות מסי’, הבעיה שזה רק הולך ומחריף, זה תלות ברמה מביכה כמעט. זו אותה קבוצה שנתנתה מאניטה למדריד בלעדיו כן? ומסי מנסה, בחיי שהוא מנסה להפעיל את כולם סביבו, מוסר שמאלה, ימינה, הולך אחורה, מפנה שטחים, מזיז את שחקנים היריבה ובסוף, אין מה לעשות, מבקיע בעצמו. שלושער. ואז מבשל ללואיסיטו באופן שכנראה לא מאפשר לו להחטיא, נגיע, הקפצה, כמו שהאורוגואי אוהב את זה.

לעזאזל, באמת כמו שעמית לוונטל כתב, אנחנו חיים בתקופה של מוצארט, לא בטוח שיש מקבילה לזה במשהו. תקופת הגאון הפרעושי. זה לא העניין של הגולים, זה פשוט הידיעה שיש לו עדיין את ה-god mode שכשהוא בתוכו, הוא פשוט באטמן שתופס את הפושעים. הוא יכול היה במחצית השנייה לעשות כמה שערים שבא לו. דרגת ריכוז פסיכית, בואו נקווה שהוא נכנס לרמה הזו ומתכוון להישאר בה, החיים פשוט יהיו פשוטים יותר.

אגב
סוארס, דמבלה, קוטיניו, לא מתבקש ממכם הרבה, רק תיהיו סבירים ויהיה בסדר, מסי ממש רוצה את הגביע עם האוזניים הגדולות פשוט.

איזה טאץ׳ הוא הביא בגול הזה, בכלל לא מובן מאליו אחרי כל הבעיטות לידיים / רגלייים של השוערים שמולם שיחק במשחקים האחרונים.

בלי להוריד קמצוץ מהבישול המופלא של מסי, זה גול שהוא כולו טכניקה אישית ברמה הכי גבוהה - כמו שהתרגלנו לצפות מהאקדוחן וכמו שכולנו חיכינו שהוא ייתן כשיחזור לעצמו.

גול אחד אחרי תקופת חלודה לא אומר כלום ולא גורם לי לחשוב שהנה לואיסיטו המפלצת חזר. אבל עם זאת, בשקט בשקט הוא סגן מלך השערים בלה-ליגה, שני רק לפרעוש!! בעיני זה אומר הרבה.

כמובן, אני מצפה לשמוע שצריך למכור אותו למרבה במחיר, ושהוא לא תורם, ושהוא עייף וזקן וחלוד ורק הורס לקבוצה ועוד כל מיני קלישאות של אנשים שחיים בפיפ״א ולא במציאות. או שסתם יש להם זיכרון קצר…

באופן אישי אני מרוצה מגול היפה הזה שלו ומקווה שזה ייתן לו את הבוסט לביטחון שהוא צריך, כי הנה מרץ מגיע ואנחנו כבר במאני-טיים.

בפינה הטקטית, אני בעד ה 442 שראינו במחצית הדניה ולדעתי זה מנצל את הסגל וההרכב טוב יותר מכמה סיבות ;

1. דמבלה בימין משתף פעולה עם סמדו, לשניהם שיתוף פעולה מצויין ומה גם שדמבלה טוב בימין מאשר בשמאל.

2. קוטיניו בשמאל כקשר ולא כווינגר, בחצי העונה בשנה שעברה כששיחקנו 442 עם קוטיניו בשמאל הוא פרח, זה מתאים לו בול למשבצת, לא גבוה מדיי לרוץ מול מגינים, נכנס לאמצע לעזור בניהול וגם יש לו יותר שטח לשחרר בעיטות.

3. מסי בחוד לצד סוארז יודע לנוע בחופשיות ולשנות את המערך בהתאם לתנועה. יש לו שטח לרדת יותר אחורה ולהפוך את המערך ל 4231 או לעלות יותר קדימה ל 442, דינמיקה שרק הוא יודע לתפעל.

מלבד זאת, תנינים ופרפרים לקראת הקלאסיקו.