פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

עכשיו התחילו דיווחים על זה שפיאניץ’ הוא האלטרנטיבה לקישור אם פרנקי יעזוב. כאילו פיאניץ’ לא יושב על חוזה של מיליונים, שלא מגיע לו. איזה בדיחה…

כן רק שלפיאניץ’ אין שוק. אף אחת לא רוצה אותו ב85 מליון.

טוב אני חושב שאפשר לברך את לבה בתור שחקן ברצלונה, גם עיתונאים מחוץ לספרד כולם כבר כותבים על זה בתור עיסקה די גמורה.

https://twitter.com/barcacentre/status/1547979618086400002

לפי הדיווחים עסקת ראפינייה נסגרה ב-58+9 (בזמן שצ’לסי הציעה 65 + סכום כלשהו).

מעניין כמה יוציאו על הפולני, כשהדיבורים האחרונים הם על 50 + בונוסים.

סכום הזוי, מופרך, ומטורף על שחקן שעוד שניה חוגג 34. זו החתמה פוליטית מזעזעת שמחזירה אותי לחלוטין לתקופת ברתומאו. זה משהו שקיוותי שכבר לא נראה תחת לאפורטה, ושאני מאוד מאוד מאוכזב שקורה שוב.

חוץ מלספר לסוסיוס הזקנים בספורט שהבאנו החתמה נוצצת אין לביזיון הזה שום הצדקה, במיוחד כשהמועדון גם ככה לא יציב כלכלית ובמיוחד שחלוץ על מזדקן כבר נמצא בקבוצה.

מבחינתי, זה סיפור גריזמן וקוטיניו all over again
בושה.

נ.ב

כל הכבוד לבאיירן שמראים לנו ולעולם שוב ושוב איך לנהל מועדון ואיך לעשות מו"מ.

אם אני לא טועה לפני כמה חודשים לפני שזה נכנס למומנטום, אם אני לא טועה, באיירן לא כל כך רצו להאריך לו את החוזה ודי התמזמזו איתו. פתאום הם נעמדו על הרגליים האחוריות שלהם. מועדון שמנוהל ע"י גאונים. אין מה לדבר, לדעתי הם רק רצו למקסם את הסכום שהם יקבלו עליו.

באמת רק לקנא בהם. ואני כותב את זה באמת בלי שום טיפת ציניות.

מאחר ואף אחד לא עומד בתור בארסה יכלה להתעקש על חוזה ארוך טווח עם שדרוגים לפי ביצועים. לא רוצה שילך קבינימאט. אם שואלים אותי כבר מזמן היה צריך לזרוק את האפס הזה.

לפי פיני זהבי וסביבתו וכל כלי התקשורת הרציניים לבנדובסקי 99% סגור בבארסה.

עסקה סגורה אין דרך חזרה

גרארד רומארו אומר שהכל סגור ויש הסכם. אני כל כך לא מאמין לו שאפילו עכשיו אני ספקן

טוב אפשר להגיד סגור.

https://twitter.com/DiMarzio/status/1548065596138369025

בהנהלה של בארסה מוסרים לעיתונאים: המחיר נסגר ב 45 מיליון פלוס 5 בבונוסים.

גם פבריציו אומר שהעיסקה נסגרה .
לא ציין סכום ההעברה ולא ציין מה המשכורת.
בארסה הגיעה כבר לכמעט 200 מיליון הוצאות על שחקנים חדשים השנה אם אני סופר את פראן טורס. ויש עוד להביא את קונדה.
בצד המכירות הצלחנו לגרד 10 מיליון על טרינקאו.
אולי גילו שדה נפט מתחת לקאמפ, סליחה, ספוטיפיי קאמפ?

אתה מבין שהworst case scenario בחוזה הנוכחי הוא שהוא ילך קיבינימאט ויכניס לכם קצת כסף אחרי שנתן עונה טובה בשכר נמוך?
ועדיין אתה אומר שזו עסקה רעה כי היו צריכים להציע פחות ושילך אם לא רוצה?

פראן טורס לא נחשב בשנת כספים הקודמת?

אני מאוד מקווה שהם יתחילו למכור נכסים של המועדון כמו זכויות שידור וכמה שחקנים יפנו את המשכורת שלהם אחרת אנחנו בבעיה. פיאניץ’, בריוט’וויט, דה יונג, אומטיטי ודפאיי.

אל תשכח שתמורת כמה מאוד יורו, אתה יכול לשחק על הדשא בקאמפ נואו!!!

המהות של בארסה זה לא להרויח כסף בחלון העברות. אם הוא ייתן עונה טובה אין שום סיבה שבארסה תרצה למכור אותו.

מבחינתי אגב זו עסקה גרועה פשוט כי הוא נשאר. סוף סוף יכלנו להיפטר מהאפס הדוחה הזה ובסוף נתנו לו להישאר

אין, תגידו מה שתגידו על רומרו, אבל הוא אחד הקורעים, ויש לו את הסקופים הכי משעשעים.

ואחד קצת פחות קורע וקצת יותר רציני -

לא מצליח ליישב את הדיסוננס הקוגניטיבי… זה כאילו אנחנו מתקיימים בשני יקומים מקבילים. ביקום אחד אנחנו ממשכנים את האמא של העתיד שלנו, מדברים על משבר כלכלי אדיר, על עמידה בפני פשיטת רגל וביקום המקביל אנחנו יוצאים למסע קניות שלא היה מבייש את פריס הילטון. זה פשוט לא מסתדר לי.

קוראים לזה מינוף.
אתה לוקח הלוואה בשביל לקנות נכסים שיניבו לך יותר כסף מזה שתצטרך לשלם עבור החזר ההלוואה.

אם לקחת הלוואה אבל לא השתמשת בה עבור מינוף, אתה עדיין צריך לשלם עבורה, אבל מאיפה תביא את האקסטרה? במקרה הזה מינוף הוא הכרחי.

עכשיו. יש צדק בדבריך על כך שהמינוף הזה הוא השקעה שהיא הימור. אף אחד לא יודע אם ראפיניה ולבה יספקו את הקבלות ויביאו לנו אליפות ושלבים מאוחרים באלופות כבר השנה. אף אחד לא יודע אם הם יהיו כשירים לאורך עונה שלמה למשך כמה עונות. אף אחד לא יודע אם הם ישתלבו בליגה ובקבוצה. הימור לכל דבר. אבל זה ממש אותו דבר בכל מינוף אחר. מינוף זה תמיד סוג של הימור.

גם אם נזכה עם לבנדובסקי בשתי אליפויות אירופה זה לא יכסה את ההוצאה עליו… עכשיו תגיד לי נמכור חולצות שלו? כמה אוהדים xxxl בתאכלס יש?