פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

קראתי לא מעט אנשים שכתבו לגבי עניין שלכם בקאנטה.
בתכלס, קאנטה הוא בדיוק מה שאתם צריכים. קשר אחורי שרגיל לשחק בדאבל פיבוט ובכך לצד פרנקי ומתחת פדרי יהיה לכם קישור מפחיד.
קאנטה גם יהיה שחקן חופשי הקיץ.

מעולם לא תפסתי מג׳ורג׳יניו אם לדבר בכנות.

3 דברים:

1. אם אני זוכר נכון, ואשמח אם יתקנו אותי במידה ולא, קאנטה מושבת עד פברואר 2023. זה אומנם מספיק זמן לחזור לכשירות לפני העונה הבאה, אבל אי אפשר לדעת איך יחזור.
  2. מודה שאני לא צופה (מספיק) בצ’לסי ככלל ובז’ורז’ינו בפרט. מישהו יכול להרחיב מה ההבדל המקצועי בינו לבין קאנטה?
  3. אני לא משוכנע שאנחנו צריכים לשחק עם דאבל פיבוט בקישור האחורי. זה מאוד תלוי במה יהיה הרכישות, או לפחות נסיונות הרכש, בקיץ. אם מסי יחזור, ואם מחפשים עדיין נוסחה לברנרדו סילבה, ואם רוצים שפדרי ימשיך להיות באנקר - לא יודע איך זה מסתדר עם 2 קשרים אחוריים.

אחחח אם הוא רק היה בלם, היה נשמע כמו רכש בול בסגנון שלכם.

קאנטה עושה הכול, וז’ורז’יניו קוצר את הפירות ומקבל את התשבוחות.

ולגבי הנקודה האחרונה שלך - זאת בדיוק הסיבה שלא כדאי לכם להביא את ז’ורז’יניו. הוא בחיים לא יכול להחזיק קישור אחורי לבד (סטייל ראקיטיץ’ כזה), והוא בהחלט לא שווה לכם שתעברו לדאבל-פיבוט.
בכלל, אני מכיר מעט מאוד קשרים שכן שווים מעבר למערך כזה.

במידה וקאנטה כשיר אז איתו בהרכב אתה זוכה באליפויות ובצ’מפיונס והופך לקבוצה הטובה בעולם, עם ז’ורז’יניו תניעו כדור בצורה יפה וחלק מכם יהיו מרוצים שלאט לאט ברצלונה חוזרת לשורשים.

אתה צודק לגמרי, לא אמרתי לסגור אותו עכשיו, גם ככה כרגע זה עוד לא חוקי.
תחכו ותראו איך הוא יחזור כמובן. מאמין שחודשיים ותוכלו להעריך אם הוא שווה השקעה, שלא אמורה להיות גדולה במיוחד בהתחשב בכך שהוא מסיים חוזה, ושמדובר באדם צנוע סך הכל.

מבחינת סגנון אין הרבה הבדל. אבל פשוט כמעט כל מה שג’ורג’יניו עושה, קאנטה עושה טוב יותר.
קאנטה בעיקר אבל אגרסיבי ומהיר יותר, והרבה יותר חזק הגנתית. גם הדריבל עדיף.

אם ברנרדו סילבה מגיע אל תשכח שמדובר בשחקן לא צעיר שלא ישחק את כל הדקות וכמוהו גם לא דה יונג. קאנטה נותן חילוף ראשון מצוין לשניהם. הוא יכול לשחק כאחורי או כדאבל פיבוט לצד דה יונג.

לגבי פדרי, לא רואה סיבה שפדרי ישחק פחות טוב מעל 2 קשרים אחוריים, אם כבר להפך כי בכך הוא ימצא את עצמו שחקן חופשי הרבה יותר. לזה אפשר להוסיף שגם קאנטה וגם דה יונג נוטים לעלות לא מעט ולהצטרף להתקפה ובכל הם יעשו הרבה יותר תנועה מבוסקטס ויתנו הרבה יותר אופציות מסירה.

לגבי מסי, לא רואה למה זה משנה משהו, אם כבר אפילו תרוויחו עמדה נוספת בה הוא יוכל לשחק (מעל 2 הקשרים)

מסכים, אבל במידה וקאנטה יגיע אז הוא ודה יונג הם בהחלט מהיחידים.

מצטער להרוס, אבל הסוכן של ז’ורז’יניו אמר שלא היה ולא נברא, הוא לא דיבר עם אף אחד מברצלונה, והם בכיוון לחדש בצ’לסי.
כנראה המצאה של ספורט, אין כלום על ז’ורזיניו ב MD.

זובימנדי חידש עם סעיף שחרור גבוה. אני מאוד אופתע אם יביאו קשר אחורי בהרבה כסף, אחרי שהוציאו כבר 200 מיליון השנה. זאת גם לא עמדה הכי דחופה, פרנקי וניקו אמורים להספיק.
הידיעות על פבארד המגן הימני של באיירן הרבה יותר מעניינות. מסיים חוזה בקיץ וסירב לחדש.

הפוכה. ברנרדו בכנף ימין ומסי קשר התקפי כשהם מחליפים ביניהם מקומות ולפעמים מסי בימין וברנרדו באמצע, כשמאחוריהם פרנקי+קאנטה זה קישור פסיכי שיודע גם לתקוף את השער ולהביא מספרים.

בום:

פיקה הודיע שיעזוב את ברצלונה אחרי המשחק נגד אלמריה בשבת

(בארסה מאניה)

מוזר מאוד, לדעתי.
יכול להיות שקרה משהו?

קצת משונה לי שזה קורה מעכשיו לעכשיו, ולא בקיץ, וזה כולל ויתור על שארית החוזה (לפי מה שהבנתי).

מזכיר לכם שאחרי אלמריה בקאמפ נואו יש גם את אוסאסונה בחוץ.

אני מקווה שהוא יפתח במשחק הקרוב, אנחנו אמורים לנצח את אלמריה גם איתו.

אני חושב שמגיע לו דיון פרידה בנפרד ושיש מספיק מה להגיד עליו וגם להיפרד ממנו כראוי.

זה סרטון ההודעה:

סשה מדריך לבומר איך אתה מצליח להעלות סרטוני וידאו? כל הזמן נכשל. אני בומר גאה!

חבל שהקרירה שלו אצלנו נגמרה בצורה הזאת. מגיע לו ולנו יותר. אבל הוא הוא ראוי לכל הכבוד והערכה.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1588230263351410688

אפשר לאהוב את פיקה ואפשר לשנוא אותו (אפילו כאוהד ברצלונה).
אני אישית ממש אהבתי אותו גם שהוא דיבר שטויות וממש התכווצתי ממבוכה, דבר שלא קורה לי הרבה, כששרקו לו בוז!! בבית!!! בקאמפ נואו!!!
רציתי לקחת כרטיס לברצלונה ולהגיד לו אישית שזה לא כולם ככה ויש כאלה שזוכרים לו את הימים הגדולים ואת מה שהוא עשה בברצלונה ובנבחרת ולא מוחקים הכל בגלל 2 טעויות נגד אינטר. (רק שאז נזכרתי שאני לא יודע ספרדית, והאנגלית רצוצה ובכלל לא יתנו לי לעבור למרות שאני חבר פנייה…).

חבל לי על איך שהוא מזדקן. רואים שהוא לא נהנה/סובל וגם הסיפור עם שאקירה מין הסתם משפיע.
מקווה שהמועדון בראשות לאפורטה יעשו לו פרידה כמו שצריך כי זה מה שמגיע לו.

בטוח שאתגעגע.

ג’רארד פיקה שווה דיון נפרד, בהחלט ולמרות שאני מכניס אותו לקבוצת “הרעים” לא רק בפן המקצועי כאוהד ריאל מדריד שסבל ממנו (יחד עם סרחיו בוסקטס, צ’אבי השחקן וכן הלאה ובניגוד לקבוצת “הטובים” שכוללת את קרלס פויול, אנדרס אינייסטה ורונאלדיניו) - זה הוציא ממני משהו כמו “לעזאזל” ו-WTF. אמנם היו כמה הופעות ממש רעות מצידו, לחלוטין לא ברמה, אבל עדיין זה הזוי, אני חושב שכולם בהלם, אבל ככה זה פיקה, לטוב ולרע.

לדעתי גם בצעירותו הייתה לו בעיית מהירות די קשה ביחס לרמות הגבוהות אבל הוא ווינר ושחקן עם ביטחון עצמי עצום, פיגורה, כזה שבגיל צעיר יחסית היה בוס בהגנה של ברצלונה. אי אפשר היה לערער אותו אף פעם. יש המון קווים מקבילים בינו לבין סרחיו ראמוס, כמה אכזרי זה תפקיד הבלם בשתי הקבוצות הגדולות בעולם עם לחץ עצום וכאלו שמשחקות תמיד התקפי. לדעתי כמעט מאז פרישתו של קרלס פויול - היו לידו ליצנים בחלק נכבד מהזמן, קלמון לנגלה וחברים, אחרת היה לו יותר קל לעת זקנה. אני זוכר קלאסיקוס אדירים שלו כמו ב-2017/18. הוא היה מאנייק במובן הטוב, כזה שיש קצת לכלוך, כזה שאתה צריך בקבוצה. אתגעגע קצת לטראש-טוק ולשנאה.

שחקן שהיו לו את הביצים לצאת על מאה קמ"ש מול ג’וזף ברתומאו הנשיא הגרוע בתולדות הכדורגל וכזה שברוב הזמן שיחק עם תשוקה של אוהד, ואולי עוד יפתיע כנשיא בעתיד. גם עוד חצי עונה פח לא הייתה מכתימה את המורשת שלו. פיקה תמיד היה נראה נהנה על המגרש, גם כששרקו לו בוז, גם בגולים העצמיים שהיו פה ושם, הוא הבין שכדורגל זה לא עניין של חיים ומוות. אני כן מלא הערכה כלפיו, מעולם לא זלזלתי בו והייתה לי אף יראת כבוד. אני גם סקרן מה, למה ומתי.

בינתיים ראיתי שקרלס פויול בירך:

https://twitter.com/Carles5puyol/status/1588237004181233665

ג’ורדי אלבה למד משהו מפיקה (העתקתי מספורט אחרי גוגל טראנסלייט)
my intention is to stay here for many years as long as I can perform at the highest level. When not, I will be the first to leave, but mentally and physically I feel very good and as long as that is fulfilled, I will be here
בנוסף הוא אמר שלא קיבל שום פניה מאינטר בקיץ למרות השמועות.
לגבי השכר, אלבה אמר שהוא תמיד עזר למועדון כשהתבקש. הקיץ לא ביקשו ממנו כלום.

אז הוא אמר…

דרך אגב לגבי אינטר הוא צודק, הוא לא קיבל פניה כי הם לא פנו אליו זה היה אינטר מול ההנהלה.

טוב עזבו הכל, קבלו חצי דקה של האמ-אמ-אמא של כל הפנטזיות שלנו:

ינואר קרב ובא, וליבו של רומרו מלא געגועים -

שיילך, סבבה, אבל מי במקום? כי נישאר עם 4 קשרים במידה והוא מושאל.

הסוכן של קסיה הכריז לפני כמה ימים שהוא לא הולך לשום מקום. אולי רומרו פיספס את זה.

זה יהיה טיפשי לגמרי לתת אותו בהשאלה. מילא תמורת סכום נאה, אבל לא ככה.

בו נדייק. 4 קשרים + סרג’י רוברטו.

סוכן שמכריז משהו יכול להיתפס גם כצעד במו"מ, ולא בהכרח כמשהו סופי. מאמין לו כמו שאני מאמין לרומרו.

בוא נדייק - רוברטו לא קשר.