פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

זה כי אין מקום מתחת לתקרת השכר.
אחר כך יחזרו לדווח על מרטינז, על זה שבארסה בודקת מה מצבו של דה ליכט, על הילד של יובנטוס, ומי לא.
הילד הזה לא יקבל דקות העונה. יש 5 בלמים אחרים לפניו ברוטציה, כולל אלונסו.

זוכר ש- @Shusaku אמר, מתישהו בספטמבר, שפיקה לא יראה דקות העונה כי יש 4 בלמים לפניו ברוטציה, פלוס אלונסו? ואתה זוכר מה קרה אחרי?

המסקנות שלי מהסיפור הזה -

1. זה ש-RFA חזר לכשירות, לא אומר שלא ייפצע שוב. כנ"ל האחרים.
  2. אפילו ליתר ביטחון - כדאי ששאדי יקבל דקות בגביע, או בדקות גארבג’, בדיוק כמו הרבה מאוד ילדי משתלה לפניו. הוא לא צריך להיות שחקן הרכב מההתחלה.
  3. אסור שטל יפתח את הפה (או האצבעות) שוב. זה כמעט הרג אותנו בפעם הקודמת.

חוץ מזה, כדאי שיהיה בסגל הראשון נטו בשביל שבשנה הבאה אולי יהיה לנו את הבלם של המלך, החתן של המלך, ואת המלך.

אני גם זוכר שאמרו שרוברטו זה פלסטר לשנה עד שיקנו מגן יותר טוב ומפה עד היום, הוא עדיין פה שמדברים על לתת לו עוד הארכה לחוזה בשנה.

אנחנו בחייים לא ניפטר ממנו. אבל בקבוצה שביירין קיים בה אז אני לוקח את רוברטו עליו בכל שנה…

לא יודע למה נזכרתי ברוברטו עכשיו. אני באמת מתעגעגע לכדורגל קבוצות.

אני זוכר שפיקה פרש. על מה אתה רומז? :slightly_smiling_face:

וברצינות, מכת פציעות באותה עמדה כמו שהיה לנו זה משהו לא הגיוני. כמו מכת פציעות מקדימה שהייתה בתקופת קומאן. זה נדיר , ולא סביר שיחזור.
אני מאמין ששחקני בארסה ב’ יקבלו הזדמנויות בגביע, אולי פירורי דקות בליגה. אבל אני לא מצפה שהוא יהיה פאקטור של ממש כמו שפיקה היה לפני הפגרה.

דיווחים שצ’אבי ביקש לחדש לסרג’י רוברטו.
רוברטו התראיין ובין היתר אישר את זה. אמר גם שהוא מרוויח כמו שחקן צעיר שעלה מבארסה ב’ , ואין לו בעיה עם זה. העיקר לשחק בבארסה.

אתם יכולים להתחיל עם הבדיחות.

עד לא מזמן ליאור שלט במדד ה"מי הכי מאוכזב מצ’אבי", כמו שמסי שלט ב"מצטיין החודש".

אז זהו, שהוא הודח מהמקום הראשון.

אני אחרי המונדיאל הזה לא מאוכזב מכלום. כדורגל זה משחק מושלם וצ’אבי מאמן על הכיפאק.

זה לא במקום מגן טוב אני מקווה, אלא כגיבוי לכמה עמדות.
אין לי בעיה עם שחקן בינוני במשכורת נמוכה כל עוד הוא מחליף ולא עושה בעיות של אגו. רוברטו בסדר, הבעיה שאין מגן ימני פותח. כרגע נראה שהבלם קונדה הוא המגן הכי טוב בסגל.

השאלה היא מי, אם בכלל, אפשר להביא בקיץ. מעדיף מגן ימני על קשר אחורי: אפשר אולי לסחוב עם ניקו ופרנקי, אבל בעמדת המגן המצב עגום. בכנות הייתי גם שמח להביא מגן שמאלי אבל מילא.

אני חושב שלא נפל לנו האסימון, חוקי הפייר פליי חונקים אותנו, ממפיס לא מוכן לעזוב ולכן חזרנו לחוק 1:3 וזה התוצאה

קל יותר להגיד להגיד לאוהדים שהסיבה היא מקצועית מאשר להגיד להם את האמת.

אני באמת יתפוצץ אם ביירין יקבל הארכת חוזה, בשבילי הוא פי עשר יותר נורא מרוברטו.

דרך אגב רוברטו אמר אתמול שהשכר שלו שווה לשחקן בבארסה ב או אטלטיק או איך שהם נקראים עכשיו. אפשר גם לכבד שחקן כזה.

מצחיק לחשוב שלא כזה מזמן ביירין היה שחקן נחשק שברצלונה מאוד רצתה להביא תמורת הרבה הכסף

מתי זה היה? אני באופן אישי לא סובל אותו. כל קיץ שהתחמקנו ממנו עשיתי תפילת מודה לאלוהים על זה…

למשל

לא קראתי שום דבר על ביירין . הוא לא נספר. מעדיפים עליו מגן שמאלי בן 19 שלא שיחק בעמדה שלו מעולם.
רוברטו אמר שהוא מרוויח כמו שחקן שרק עלה לבוגרים, לא כמו שחקן בארסה אתלטיק. הבדל של שני אפסים. אבל במונחים של בארסה הוא באמת בתחתית סולם השכר. לכן אני לא מתנגד אם ימשיך. זה גם לא יעיק על הפייר פליי.

1:1 זה מה שבארסה רוצה, כרגע זה 1:3 .
ממפיס רלוונטי רק לחלון של ינואר. החוזה שלו בכל מקרה נגמר בקיץ .

האמת שאני קיוויתי שדמבלה יהיה רלוונטי לחלון של ינואר.
הבעיה שהוא לא הבריק מספעק במונדיאל.

תודה על התיקון. בקיץ הוא עוזב בחינם

ברצלונה גם רוצה לחסוך בטיפה משכורת וגם לעשות טיפה מזומן עליו.

הוא רוצה לעזוב בקיץ בגלל הבונוס מענק.

בארסה יכולה לרצות לעשות עליו כסף, אבל הוא לא חייב כלום לבארסה מבחינתו.
הוא בא בשביל קומאן, לא בשביל בארסה.
מה שאני לא מבין, זה מדוע הוא לא מוכן להשאלה. גם לבארסה זה כדאי, אפילו אם תשלם את רוב שכרו.

טוב לו בעיר, כיף לו עם פרנקי, הוא מקבל מעמד של שחקן ברסה. מה עכשיו אתה רוצה להעביר אותו לחצי שנה לאיזה אסטון וילה, למי יש עצבים. גם אני הייתי נשאר.

מה גם שאנחנו עדיין צריכים חלוץ חמישי.

לבה לא הולך לשחק בשלושת המשחקים הקרובים - בכושר והכל והנה עדיין יש אילוצים. אפילו אם יש חלוצים אחרים בהיררכיה לפני ממפיס, המאמן עלול לרצות לעשות חילופים בשביל לרענן את המשחק. אני לא חושב שאפשר לוותר עליו בכזו קלות.

וגם את ז׳וטגלה ועבדה אי-אפשר להחזיר עכשיו…

חמישי?

אני סופר אחד בסגל, 2 אם אני מחשב את פאטי כחצי ואת ממפיס כחצי. בלי לבה אני פותח עם פאטי במרכז ההתקפה, אבל לומר שזו עמדה שהוא שוחה בה…

לא כל שחקן התקפה הוא חלוץ, ובמרכז ההתקפה אנחנו אבודים לחלוטין בלי לבנדובסקי. לכן הייתי נגד המכירה של אבומיאנג.

אם לא היינו במצב כל כך בעייתי כלכלית הייתי מוסיף לרשימת הקניות בקיץ חלוץ צעיר ומבטיח, אבל כרגע נראה שגם מגן ימני לא בטוח נוכל להביא.