פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

MD טוען נחרצות שאובמיאנג לא יכול להירשם שוב בבארסה כי אסור ששחקן יירשם 3 פעמים באותה עונה.
הוא כבר היה רשום בבארסה ואפילו שיחק משחק ליגה, ורשום בצ’לסי.
הם גם טוענים שמקרה כזה כבר קרה, והרשמה שלישית נאסרה.

גם בארסה מאניה מביאים ציטוט שזה לא אפשרי:

האמת זה די הגיוני שהיה איסור כזה. זה פתח להלבנת כספים. אבל חבל זה באמת היה פיתרון טוב לחצי שנה.

מצטער, אבל בשום עולם שבו הכדורגל מנוהל ע"י גוף נורמלי ולא פיפא - אין סיבה לחוק כזה.

אשכרה אם אובה לא היה משחק משחק אחד בתחילת העונה במדי בארסה, הוא יכול היה לחזור. בדיחה.

מסכים עם טל, חוק מטומטם.
הרי אם אובמיאנג היה עובר אלינו עכשיו, הוא לא יוכל לשחק בליגה אבל כן יוכל לשחק בליגה האירופית למשל. הכל בגלל שההרשמה לליגת האלופות הייתה בספטמבר והוא לא היה רשום.
החוק ההגיוני לדעתי זה ששחקן יכול לעבור פעם אחת בכל חלון. בלי קשר לתאריך המעבר או האם הספיק לשחק 10 דקות בליגה או לא.

לא ברורים לי כלל החוקים הללו.
למה זה צריך לשנות אם שחקן כבר שיחק בקבוצה אחרת?
איך נוצר מצב לא הוגן בכך שקבוצה תרכוש שחקן בינואר ותשתף אותו?
הרי חוקים נועדו כדי לפתור בעיות, וממש לא ברור לי איזו בעיה החוק הזה פותר.

הבעיה שנקראת “ברצלונה בראש טבלת הלה-ליגה”.

(אני יודע שזה לא קשור, סתם הייתי חייב לזרוק בדיחה לא מצחיקה. לא לקפוץ עליי)

אני חושב שהדבר ההגיוני הוא שחלון ההעברות של הקיץ יהיה ביוני-יולי ולא יגלוש לתחילת העונה. יפתור הרבה דברים לדעתי.

אבל בכל מדינה עונה מתחילה ומסתיימת בתאריך אחר.
יש מדינות בהם עונה מתחילה במרץ ומסתיימת בנובמבר.
שלא לדבר על טורנירים חשובים בקיץ שגורמים לשחקנים לא לחשוב על מעברים.

זה מתחמם -

Romero vs Romano war

image

הוא גם אומר שיש שיחות רציניות עם אינטר על החלפה של קסי בברוזוביץ’.
אני לא מאמין לו, אבל נראה.

מעניין אם קוריאה יגיע עד סוף העונה, או שניתקע איתו לכמה שנים עכשיו, בתמורה לחצי עונה עם ממפיס.

אם זו האפשרות הראשונה (כמובן, גם בהינתן שכר נורמלי) - יש מצב שאני בעד.

image

לפי דיווחים אחרים, צ’אבי הוא זה שטירפד את ההחלפה של ממפיס עם קוריאה. צ’אבי לא רוצה את קוריאה.

לפי מה שאני הבנתי, ממפיס כבר סיכם עם אתלטי אבל אתלטי לא רוצה לשלם לברצלונה או לכלול שחקנים.

מבחינתי, אסור לותר להם . מספיק איתם. רק כסף. ואם צאבי לא רוצה שחקן מסוים אז לא לכפות עליו. אני שונא שדוחפים למאמן שחקנים שהם לא רוצים.

לדעתי בארסה צריכה לרדת מהעץ הזה שממפיס שווה כסף.
חצי שנה לפני תום החוזה, לא רואה דשא, ומשכורת שרק בארסה ודומיה יכולות לשלם.
אמרתי את זה מזמן, אם הוא יעזוב אפילו בחינם זה טוב לבארסה.
אבל אתלטיקו לא צריכה לקבל אותו בחינם רק כי זה טוב לבארסה. הם צריכים לקבל תנאים יותר קשים מבארסה בגלל שדפקו אותנו עם גריזמן. שממפיס יעבור בחינם לכל קבוצה אחרת.

לא אומר לקחת עליו חמישים או אפילו חצי מזה. אבל סכום מסוים של כסף כן.

במיוחד שזה אתלטי. משכורת שלו לא גבוהה אם אני זוכר טוב, וגם כך כבר שילמנו עליו כבר את הרוב.

בערך 5M לחצי שנה.
הייתי שמח לחסוך את זה, אבל אתלטיקו מעצבנים מדי כדי שאתן את ממפיס דווקא להם. שיעבור לאנגליה או לאיטליה.

למה שצ’אבי ירצה את קוראה? יש לו את פראן טורס! ואת ממפיס, שהוא יכול לשחק איתו מלא מלא דקות.

יש לו החלטות כל כך תמוהות לפעמים, שאני לא מבין איך הבן אדם הזה היה שחקן כל כך ענק.

כי קוריאה לא מספיק טוב לבארסה, וגם ממפיס לא.
טורס הוא רכש יקר בתקופת צ’אבי ולפורטה, אז לא משנה אם הוא טוב או לא. אף אחד לא יודה בטעות וש 55M הלכו לפח בתקופה פיננסית קשה.

מסכים עם צ’אבי, אני אוהב את טוקו אבל חושב שהוא לא מתאים לנו מבחינת הסגנון שלו.
הוא חלוץ טוב כשאינטר משחקת עם 2 חלוצי חוד.
אצלנו הוא יכול לשחק רק במקום לבנדובסקי, אין לו מה לחפש בשום מקום אחר.
לפחות ממפיס על הנייר יכל גם להשתלב באגף.

לא אומר שמעדיף את ממפיס או פראן, פשוט לא חושב שהוא החילוף הנכון.

לא אבכה אם הוא יביא אבל גם לא חושב שזה הרכש הכי נכון, זה יהיה בינוניות מחליפה בינוניות.