פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

תגדיר הרבה פחות. מ-100 הכנסה נוכל לבזבז איזה 50? אחרי קאנסלו ורישומים יישאר לך מזה במקרה הטוב 15-20?
קשה לי להאמין שתמצא שחקן רוטאציה בעל ערך במחיר הזה אלא באמצעות סקאוטינג פצצה ומלא מזל. סתם מישהו שיודע לשחק בעמדה ולא מועיל זה… לא מועיל.

לא זכרתי שפראן היה אפקטיבי בימין, אבל גם אם כן- מי ישחק בשמאל? כרגע נראה שפליקס לא יישאר.

מסכים לחלוטין אבל שהוא לא שווה 100 חח.

לדעתי פליקס ישאר. זה לטובת כל הצדדים.

זה בהכרח לטובתנו? אני דיי מאוכזב ממנו

לא בהכרח אם אתה מאוכזב, אבל אני חושב שיש לו עונה סבירה ונראה שחושבים כך גם בבארסה. במצבה הכלכלי של בארסה ,למלא את הסגל בשחקן סביר/טוב בעלות נמוכה זה לא בא ברגל.

פאטי מסיים השאלה,
אם מוכרים את ראפיניה אז הגיוני שיחזירו אותו.

לא הבנתי שהוא הרשים בעונה הזו - למרות שהיה רחוק מהלחץ של בארסה או של קבוצת טופ :man_shrugging:t2:

אני מאלו שחושבים שראפיניה לא כל כך רע כמו שאוהבים לעשות ממנו, במיוחד בפורום הזה וזה בלשון המעטה. אבל במצב הכלכלי שלנו אני לא חושב בכלל שיש פה שאלה על האם למכור. השאלה האם הוא יסכים לעבור לשם וכמו שהבנו , אם שחקן לא מסכים זה לא קורה.

כן מבחינת כסף הבנתי שהם רוצים לשלש לו את המשכורת. אבל ברגע ששומעים סיפורים משם. מבינים שהרבה שחקנים שעברו לשם די מתחרטים.

*בהנחה כמובן שיש באמת הצעה כזו.

למה? אתלטיקו יעדיפו למכור אותו. הם רוצים להיפטר ממנו, כמה שיותר כסף, ובטוח שגם מעדיפים לא לחזק יריבה ישירה בליגה.

לנו מצד שני אין כסף לקנות אותו.
בהינתן המצב, ברור שזה האינטרס שלנו שהוא יישאר בהשאלה גם שנה הבאה. לדעתי זו העדיפות האחרונה מבחינתם.

ואגב משה, יש לי הרבה ביקורת על ראפניה, בעיקר בחזית הלהיות שחקן אגף קלאסי, אבל אני גם מכיר בזה שיש. לראפיניה מה לתרום, במיוחד כשיש לו מישהו כמו קאנסלו איתו באגף.

אם מכירת ראפיניה תאפשר לנו לקנות את קאנסלו ועוד יישאר עודף, זה כבר טוב.
מישהו מציע עליו סכום דמיוני, כפול ממחיר שוק. חייבים לקחת את זה.
ראפיניה שווה בספרים 35 מיליון. אם תמכור ב 100, זה 65M רווח שמאפשר לבארסה לעבור לכלל 1:1. יקנו את קאנסלו ב 20-25 מיליון, ויישאר עוד הרבה כסף כדי לחזק את הקבוצה.
אני תמיד הייתי מהסנגורים של ראפיניה, ציינתי את עבודת ההגנה וההשקעה שלו, ושהוא נראה מחוייב. אבל בסכום כזה הייתי מוכר על עיוור.
לאמין שחקן פותח כבר היום. ראפיניה שחקן מחליף שנותן לו מנוחה . אני בטוח שאפשר למצוא שחקן הרבה יותר זול שיעשה את התפקיד הזה.

פראן הסריח קצת פחות בימין.
אם פליקס לא יישאר, בכל מקרה צריך מישהו לשמאל כי פראן הסריח שם מאוד. זה לא אומר שצריך להחזיק את ראפיניה. אפשר לשקול הישארות של פאטי.
אני מאמין שאתלטיקו יירדו מהעץ, כי הוא תקוע אצלם. בארסה בעמדת כוח במו"מ, אז יכול להיות שפליקס יישאר בסוף.
לבנדובסקי כנראה נשאר, וויטור רוקה גם. הוא עושה עכשיו אדפטציה לשחקן כנף, ויש לו את כל הנתונים הפיזיים כדי להצליח שם.
בקיצור, אני עומד מאחורי מה שכתבתי קודם - למכור את ראפיניה ב 100M אם אכן יש הצעה כזאת והוא מסכים, ואחר כך לחשוב מה עושים.

אם יש הצעה על לבה ב-100 הייתי מוכר אותו קודם.יש לנו בעמדה הזו גם את רוקה וגם את גיו.

מצד שני, הייתי כנראה מוכר את שניהם תמורת 100. אם אתה צודק וכבר אחרי ראפיניה אנחנו ב1-1, אז בכסף הזה אפשר גם לרשום את כולם, גם להחתים את קאנסלו, גם להביא קש"א ואפילו להביא שחקן אגף שמאל חצי סביר.

לא מתווכח ש-100 על ראפיניה זו הצעה מעולה, סתם חושש מאוד לגורלו של לאמין, במיוחד בלי הרבה אופציות לרוטאציה.

דיברו קודם ש 40M מקרן ליברו היה מביא את בארסה למצב 1:1 מבחינת הפייר פליי.
אז הנחתי שרווח של 65M על ראפיניה יעשה את זה גם.

הייתי מוכר את לבנדובסקי בהרבה פחות מ 100M אם זה היה תלוי בי. הוא עם שכר הכי גבוה בקבוצה ולא מצדיק אותו.
אבל הוא מסרב ללכת לסעודיה, יותר חשוב לו להנות מהחיים בברצלונה, ויש לו מספיק מיליונים כדי לעשות מה שבא לו. אני לא חושב שהוא יסכים לעזוב.

ללבה יש אינטרס יותר גדול מראפיניה. עשה את שלו. עכשיו נשאר כסף בחיים.

אני גם הייתי מוכר אותו אבל טיפה חושב שאתה מגזים, זה לא איזה נעל בית שמשחק אצלנו.

מבחינתי כמו ראפיניה שיקול כלכלי נטו.

בשום פנים ואופן לא לאתלטיקו. זה הקו האדום שלי. שום שחקן .

האינטרס של אתלטיקו למכור אותו היה קיים גם בקיץ שעבר, אבל גם להם יש בעיות כלכליות וגם להם יש אינטרס להיפטר משחקנים עם עלות שנתית גבוהה.

פליקס הוכיח שאם הוא מחליט שהוא רוצה רק בארסה אז הוא מוכן ללכת עם זה עד הסוף ולכן אתלטיקו מוגבלת בדרישות שלה.

אתה מוכן ללכת עונה שלמה עם רוקה וגיו בתור האופציות היחידות שלך בעמדת החלוץ המרכזי?

לפאטי אין אוהדים במועדון.
הוא מהמרוויחים הגבוהים במועדון ונראה כמו שחקן רחוב.
בחלום של לאפורטה הוא היה מוכר אותו תמורת 60-70 מיליון, אבל אין מי שתיקח אז נאלצים להשאיל כדי להיפטר מהשכר.

חד משמעתית. גם לאמין בן ה- 17 וקובראסי בן ה-18 זה הימור גדול לשחקני הרכב. יש 2, אז פיזור סיכונים, שניהם נראים כמו אחלה פוטנציאל ולבה גם ככה לא תורם הרבה ברוב העונה. במצב שלנו אני הולך על זה בשמחה תמורת 100 על לבה. גם תמורת 40.

קובארסי ולאמין יוקפו בעוד שחקנים, ותיקים, ומגוונים.
יש גם גבול כמה משבצות אתה יכול לתת לילדים(דגש על המילה) בגילאי 17-19.
גם אם לבנדובסקי מחר מחליט שהוא הולך למדבר, בארסה תהיה חייבת להחליף אותו במישהו עם טיפה יותר ניסיון מגיו.

יש מצוי ויש רצוי. הייתי מביא את האלנד, אבל בהינתן המגבלות הכספיות, והבעיות הקשות בסגל, זו אחת העמדות עם הכיסוי הכי טוב שיש לנו.

אם אחרי קש"א, קאנסלו, ושחקן אגף שמאל נשאר כסף- יאאלה. אחרת, הייתי מחזק עמדות אחרות ורץ עם גיו ורוקה, שהגיע כזכור בסכום לא קטן כדי להיות חלוץ העתיד, לא לבארסה ב’ בגרושים ולא כדי להתייבש על הספסל. הוא גם לא בן 16, אלא 19, גיל לגיטימי להיכנס להרכב.

גם מסביבם יהיו שחקנים ותיקים יותר. האם הרכב צעיר מאוד זה אידיאלי? לא בטוח, אבל איפה אתה שם את הגבול? דווקא שם?

בשיקולי עלות תועלת של מה לבה תורם, המשכורת העצומה שלו, והכנסה תאורטית של 100 מיליון - הכסף הזה יתן הרבה יותר אם הוא יממן קש"א ברמה גבוהה ושחקן אגף שמאל טוב.

רוקה וגיו זה הכיסוי הכי טוב שיש בבארסה לעמדה ספציפית?

אני שם את הגבול בלתת לשני ילדים להתחרות על עמדת החלוץ המרכזי.
כמו שלאמין צריך להיות מגובה בפראן/ראפיניה, את רוקה צריך ‘‘לגבות’’(אם הוא בכלל מסוגל להביא אימפקט כמו של לאמין) במישהו מנוסה.

בהנחה שאין לך חופש כלכלי, אז כן. זה לא רצוי אבל זה המצוי.

אין לנו קשר אמצע ראוי ולדעתי חסר לנו לפחות שתי מגינים (במקרה הטוב אם מצליחים להשאיר את קנסלו) גם קנסלו ישאר, תצטרך עוד מגן לצידו, באלדה יצטרך לרדת בהיירכיה למקום שני ושם יש לך גם מחסור. תפתור את זה ותוכל להשקיע שם.

כתבתי אחת, לא הכי, אבל כן, זו עמדה עם כיסוי טוב לדעתי גם בלי לבה, בשונה מהרבה עמדות אחרות שיש בהן שחקן אחד או אין.

האמת שאתה צודק והייתי שמח מאוד להביא עוד מגן טוב לפני חלוץ, גם בסנאריו בו מוכרים את לבה

אם מי אתה רוצה לצאת למלחמה שנה הבאה שם?

אם מוכרים את ראפיניה ולבה זה יתן לנו מרווח נשימה לדעתי. במיוחד בפיר פלי.