פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

למה שיעשו לנו טובה אם אנחנו מתנהגים כך?

אני ומציע לך את הבית שלי בחינם, אתה תתעקש לשלם לי עליו?

במקרה שלי אני גר בפתח תקווה אז זה בטח קללה.

קיבלת שחקן בחינם, עכשיו אתה מבקש ממנו ללכת, אתה לא יכול גם לדרוש לקבל על זה כסף.
אי אפשר להתלונן על כל דבר.

רוקה לבטיס זה נהדר.

ועכשיו סקיי ורומרו מדווחים על התחממות בגזרת קייזה.

רק עוד קצת עד ה-30 לאוגוסט.

אני אחרוג מהדיון שהיה כאן - זה שוב נראה כמו שליפה מהמותן כל מה שקרה, הרי ז’ואן לאפורטה אמור להיות בקיא במספרים ולהבין שרכישת דני אולמו גוררת ‘קנס’ כלשהו וצריך לוותר על אילקאי גונדואן. כמובן שגונדואן מבוגר ואולי נותרה לו עוד עונה אחת בטופ, אולי שנתיים, אבל סביב אולמו מרחפת שאלת הכשירות. גונדואן מוכח יותר ממנו ושווה שערים ובישולים (מסכים שהוא פחות הזיז את הכדור ממה שציפו ממנו). אני חושב שגונדואן לצד כמה אמירות שנפלטו לו שיש שיראו בהן משהו טוב - היה מעין “חומה” עבור שחקנים אחרים שאו שהיו פצועים או לא עמדו בציפיות. ברצלונה נחלשת. ויש יותר מדי מקרים כאלה מצד לאפורטה.

פדריקו קייזה שחקן מעניין, חושב שמקצועית ליובנטוס אין את הלוקסוס לוותר עליו אבל זה ברור שהוא בסוגייה כלכלית. מה שכן, שוב, זה פלסטר זמני, לא רואה הצלחה משמעותית יותר ממה שהיה עם ז’ואאו פליקס שהיה טוב לפרקים אשתקד והיה ברור שלא יכול להכריע משחק גדול. אגב ממה שראיתי ביובנטוס ומודה שלא עקבתי כל שבוע ואי אפשר להאשים אותי - הוא יותר חלוץ שני שם מאשר שחקן אגף ב-4:3:3 כמו בעונת הבכורה הנהדרת שלו וכדומה.

קייזה הוא לא בדיוק ההגדרה לשחקן פציע.

הוא קרע צולבת, ולא חזר אותו דבר. הוא עדיין מוכשר מאוד, דריבל מעולה וחכם. אבל האקפלוסיביות שלו די נעלמה ולמעשה הוא כבר די בתקרה שלו. הוא מסיים חוזה עוד עונה ורוצה עוד כסף - יובנטוס לא רוצה לתת לו. הקיץ הגיע גם מוטה שלא מאמין בו.

לא יודע מה זה קייזה הזה, אם אנחנו לוקחים שאריות של יובה מצבנו מתחת לתחת. בכלל, לפי הסכום ביחס לשוק של היום זה מקסימום אלירן עטר. אין כסף שלא יביאו פלסטרים שנופלים במים…

יש לי הרגשה שניקו לא נשמע כל כך נורא עכשיו חחחחח

פתאום אחרי קייזה גם מנור נראה כמו אופציה סבירה… לא יאומן איך הפכנו למוסד שיקום במקום מועדון כדורגל.

כבר מפחד לחשוב שדקו מחבל בנו בכוונה ושהוא לא סתם דביל מוחלט.

לא רוצה לשחק את פרקליט השטן שוב אבל לי זה נראה שיש קצת הגזמה בכמות האשמה שנופלת פה על דקו.
ראיתי אפילו שמאשימים אותו בהחתמה של ויטור רוקה, עסקה שהתחילה בידיים של מתאו אלמאני.

יכול להיות שדקו נוראי בתפקידו, אבל רוב הדברים שמאשימים אותו בהם אלה פעולות שמגיעות ישירות מהנשיא. הוא הראשון שצריך לקבל את האחריות ואת רובה.

הנה דוגמא טובה:
ראיתי שמנסים להפיל עליו את האחריות של עסקת אולמו ושחרור גונדואן.
הנה דיווח בזמנו שראיתי וקצת לא האמנתי אבל התברר כנכון:

https://x.com/gerardromero/status/1813708614298726569?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1813708614298726569|twgr^926859c843fd70ce921433ad4962e3d297e8dfdc|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fd-18869252001022903764.ampproject.net%2F2406131415000%2Fframe.html

לאפורטה מבקש מדקו את החתמת ניקו ואולמו.

יש מספיק לכולם. שתיהם צריכים ללכת הביתה

בסדר, אבל לפחות תחלק את זה נכון כי אם תאשים רק את דקו, אתה תקבל את לאפורטה עם דקו 2.0.

image

הייתי לוקח את ההצעה.

זה ידוע שלאפורטה מנהל מקצועית את המועדון, שזה חטא גדול יותר.

האשמה של לאפורטה היא שאין לנו באמת מנהל מקצועי שמנהל את הפרוייקט כמו לדוגמה מונצ׳י בסביליה וזו הסיבה שאלמאן עזב.

בקיצור, בחירות. עוד שנתיים גג.

איך אני יכול לדעת בדיוק כמה? כי אתה מביא את רומארו הליצן בתור מקור?

שתיהם צריכים ללככת הביתה. גם איפה ראית שאני מאשים רק את דקו? הייתי אומר שאני כל הזמן חוזר על זה שלאפורטה צריך ללכת הביתה

אמרת ‘‘יש מספיק לכולם’’, אני אומר שרוב האשמה אצל לאפורטה.

זה סמנטיקה, אני ברוב ההודעות שלי פה אפילו לא שמתי את השם שלו. ברור שלאפורטה נכשל. זה מתחיל להזכיר לי את הדיון הפוליטי. מי ייותר אשם ומי צריך ללכת הביתה. שתיהם, דקו ולאפורטה

אבל דקו מנהל מקצועי שאפילו לא הייתי מאחל לריאל מדריד (טוב פה אני משקר) זה לא סותר אחד את השני. שתיהם הביתה!

בשביל שדקו ינהל מקצועית הוא צריך לקבל סמכויות.
לדעתי אין לו. זאת הטענה שלי.

לדעתי אתה יותר מידי סלחן לדקו. שמתי למעלה את הרשימה של הרכש שלו. שבתוך שנה רק אינגו נשאר בתור השורד. תקרא לזה מה שתרצה, זה כישלון. אין פה אפילו מה להתוכח על זה.

כולם צריכים ללכת הביתה לאפורטה ראשון דקו שני.

‘‘רכש שלו’’.

קודם כל נתחיל מזה שלא היה אפשרות כמעט להחתים שחקנים בגלל חוקי הליגה.
שנית, לא היה שחקן אחד שהגיע בתור רכש שלו:
גונדואן - צ’אבי ואלמאני.
איניגו - צ’אבי ואלמאני.
רומאו - צ’אבי.
פליקס - לאפורטה.
קאנסלו - צ’אבי.
רוקה - לאפורטה בהמלצת אנדרה קארי.

זה שהם לא נשארו זה פרט לא רלוונטי שמשתמשים בו רק כדי להתסיס את המצב. היחיד שהגיע בתור רכש לטווח הארוך זה רוקה.
כל השאר מלכתחילה הגיעו בהשאלה או על חוזים קצרי טווח.

זה לא עניין של סלחנות כלפי דקו.
אני חושב שהעובדה שמדברים עליו עוזר להסתיר את האשם האמיתי(אם מגדירים אותו ככזה) וזה לאפורטה.
דקו עובד בשירות לאפורטה. זהו.

אני יכול להמשיך ותרשה גם לפקפק ברשימה של מי הביא את מי , אבל אני חושב שזה דיון שנמרח
הרבה יותר מידי.

אני לא סלחן, לא כלפי לאפורטה ולא כלפי דקו. אני חושב שאני היתי מספיק ברור מי נושא יותר באחריות בעיני וזה לאפורטה.

אני גם חושב שדקו חרא של מנהל מקצועי . זה לא סותר