UFC מאדר פאקר! הספורט האלים והיפה בעולם

לנייט נשאר קרב אחד בחוזה, והוא ביחסים מאוד עגומים עם הארגון. הם כביכול ״מענישים״ אותו בקרב חאמזט, חבל, במקום לסיים טרילוגיה מטורפת עם מקגרגור

אני חוזה שאיסלם יידרוס את אוליבריה ואפילו יכניע אותו

אני רואה את זה ממש כ50-50.
אם אוליביירה מנצח, זה בסיבובים 1-3.
מעבר לזה, מחאצ’ב (כנראה בהחלטת שופטים).

יופי, הוא אשכרה לא הצליח להוריד משקל. איזה 0 מנטליות של מקצוען יש לו. עם כל ההייפ, הוא צריך לקבל על זה בראש. ממש ציפיתי לראות קרב אחרון של דיאז נגד איזה שם ענק.

טוני פרגוסון הוא לא שם ענק? הקרב הזה הוא מגה פייט והוא יותר גדול מקרב מול חמזאט. שני אגדות בארגון ובספורט בכללי, גילאים זהים, מבנה קריירה דומה, זה הקרב שהיה צריך לקרות מלכתחילה

אני באמת בניתי על דיאז שישתיק שוב את כל העולם.

גם לחובבי הרומנטיקה והupsets, לדיאז אין סיכוי מול לוחם כמו חמזאט

איזה אפס צ’מאייב, 3 קילו יותר? איזו רמת יהירות יאללה…

בכלל, מה זה החרא הזה שפתאום משנים את הקרב, כאילו, הגיעו לא מוכנים תבטלו את הקרב, אתה מגיע עם אסטרטגיה והכל ויום לפני הקרב מחליפים לך את היריב וכל האסטרטגיה הולכת לפח ואתה צריך להתחיל תוך 24 שעות מחדש עם יריב חדש. דפוק לגמרי

מה שיפה בספורט הזה שתמיד יש סיכוי.

ישראל אדסנייה נראלי דיבר על זה עם דיינה, שהוא צריך לקנוס ולהעניש לוחמים שלא עומדים במשקל. זה היה פשוט מביך.

כואב לי על פרגוסון, הוא כבר לא ברמה. שמח שדיאז סיים קריירה ככה.

כל חיתוכי המשקל האלה חייבים להפסק. הגיע הזמן לעשות שקילה בכניסה לקרב

הקארד אולי הטוב בהיסטוריה הערב, 21:00 שעון ישראל.

תארגן לינקים, אני בקבוצת סלסה מ9 אני מקווה לחזור ישר לקרבות המרכזיים.

דווקא הכי מעניין אותי יאן נגד אומאלי. הלוואי שטי ג’יי ירגש.

ערוץ 58 ליממה אחת בכ8 ש’'ח.

Damn

לא קרב גדול, אבל איזה כיף לראות את שון אומלי. לא חזק, לא פיזי, אבל סטרייקר מהסרטים.

אם סטרלינג היה מצליח להתקרב יותר או אפילו לקחת אותו למטה - הוא היה מנצח. אבל מה שמפחיד באומלי זה כמה אגרוף אחד שלו יכול למוטט אותך. מהיר כמו שד ומדויק כמו צלף. ממש מעלה בי זכרונות לקונור מקגרגור גם מהיר בטירוף וחד כתער.

ראו כמה הבנה יש לסטרלינג מהמסוכנות של אומלי כשכל הטעיית גוף של אומלי הוא לקח צעד אחורה והתגונן. איזה לוחם הסוכר, יואו

הוא לוחם מדהים, הוא סטרייקר ברמה הכי גבוהה ויש לו את המנטליות הנכונה. השאלה היא כמה הגוף שלו קשוח, ואם הוא יעמוד בפציעות. לדעתי שם הוא יכול ליפול.

העניין הוא שצריך למצוא את יחס הזהב, כמה להעלות מסה שלא על חשבון המהירות. אבל הוא יהיה חייב לרפד את עצמו במעט יותר שרירים.

אם ירפד את עצמו, יהיה לו קשה מאוד לחתוך ל135 לדעתי.

לגבי הקרב עצמו, הופתעתי מאוד. אחרי שיאן לקח אותו לקרקע יחסית בקלות כצה פעמים, הייתי בטוח שסטרלינג יקח אותו בקלות לקרקע או יתפוס את הגב שלו. שטגר נתן מכה ישרה מדהימה, ממש צלף.

איזה סיום אדיר לקרב הנהדר הזה: