valverde out טייק 100000000

נחמת עניים, מלבד ליברפןל וסיטי כל הגדולות של אירופה נראות כמו פח אשפה מהלך.
רק שלנו יש את הגדול בהיסטוריה במגרש…
טוב נו, והגרוע בהיסטוריה על הקוים…

ואלוורדה נשאל על ידי עיתונאי אמיץ אם הוא חושב להתפטר וענה:
״לא״.
אמר שההחלטה להשאיר את דמבלה בברצלונה הייתה מקצועית.

עלוב נפש…

באמת לא מבין למה אנשים שמחים מההפסד.
עזבו את זה שאני אף פעם לא יכול לאחל לקבוצה שלי הפסד, או לשמוח ממנו. אולי זה רק אצלי. אבל אתם באמת חושבים שההפסד הזה ישנה משהו? שהוא יגרום לזעזוע? שבעקבותיו נראה משהו אחר באופק?

אף אחד לא מאחל שברצלונה תפסיד מהתחלת המשחק… פשוט במצב של 2-1 עדיף להשלים עם האמת . ולא לקוות שמסי יגנוב דעת עם עוד הברקה שנשדוד ניצחון שם. ראה ערך סלאביה.

די נמאס, לי לפחות, לראות את הקבוצה משחקת בצורה הזאת, נמאס לי לראות את הטפת המוסר שאני מפונק וידה ידה ידה.

כמה אפשר לסבול ואחרי זה לשמוע שהכל בסדר?

למה שיתפטר, אם לא דורשים ממנו הסברים? אתה היית מתפטר במקומו?

דברים שמתסכלים אותי בסדר עולה;
3. רעב באפריקה
2. שלום עולמי

1. התגובות של וולוורדה אחרי הפסד.

אני לא חושב שהייתי מגיע למצב של וואלורדה. הבן אדם פשוט אדיוט, הוא רואה מה כולם אומרים ועושה דווקא כדי לנסות להוכיח שכל העולם טועה. ואז הוא נכשל, ועונה תשובות מזלזלות במסיבות העיתונאים.

אתה יכול להיות מאמן גרוע כמו חררדו מרטינו, אבל הקטע הזה של הלעשות דווקא שלו ושל לואיס אנריקה גורם לי לרצות להגיע עד ברצלונה רק כדי לקלל אותם מול הפנים שלהם.

אז לשאלתך, אם הייתי מגיע למצב כזה, אני לא יכול לבוא ולהגיד בוודאות שהייתי מתפטר, אבל לחלוטין הייתי פונה אל האנשים למעלה ומבקש להגיע להסדר פיצויים כלשהו, כי אני לא יכול להועיל למקום. אני כן יכול להגיד בוודאות שהלא הייתי נשאר כדי להרוס מקום עבודה שלא עשה לי שום דבר רע.

הזכרת את טאטא, לצערי עושים לו עוול מאוד גדול שמשווים אותו לואלורדה.

הוא באצילות נפש מאוד גדולה, לקח אחריות והתפטר. (למרות שברתומאו ורוסל רצו להשאיר אותו, הם אמרו את זה במפורש בראיון בסוף אותה עונה ) ולו היה הרבה יותר נסיבות מקילות לכישלון שלו. גם לואיס אנריקה לקח אחריות , רק ואלורדה נאחז בקרנות המזבח.

לכן אני לא יגן על כבודו או שמו הטוב, מבחינתי הוא איבד את זה ממזמן. אבל אני ישקר לכם, אם מבחינה מעשית , אני לא מבין למה הוא לא לוקח אחריות. הוא רוצה להשאר ולהרויח הרבה יותר כסף ממה שמגיע לו, הוא יודע שאחרי ברצלונה הוא לא יקבל הזדמנות לעבוד במקום יותר טוב (כולי תקווה שריאל מדריד תיקח אותו, האוהדים של ריאל כל כך אוהבים אותו. אז אני מאחל להם שיהנו ממנו) אז למה לו להתפטר?

לפני כמה ימים החלטתי שאני לא ממש מתאמץ לראות משחקי חוץ.
אני ממש שמח שלא ראיתי את המשחק, זה פשוט לא יאמן הפערים שלנו בין משחקי בית וחוץ, אני לא חושב שהיתה
הי פעם קבוצה עם פערים כאלו במשחקי בית וחוץ.

ריאל מדריד זה המתנה שלא מפסיקה לחלק.

זה בדיוק מסמל את המצב שלנו. לא מפסיקים לבעוט בדלי אבל המתחרים שלנו לא מפסיקים להחזיר לנו אותו בחזרה.

פשוט שוכבים ואומרים ללה ליגה הנה קחו את האליפות, אנחנו לא רוצים אותה. אבל אף אחד לא רוצה לקחת מאיתנו…

תודה רבה וינסיוס…

מה עם איזה תודה קטנה לvar?

מה אני יגיד לך רק הואר אשם. בכי ונהי.

לא רק. אבל זה לא משנה כמה רע אתה נראה, בשניה שהיה פנדל זה פנדל. חד וחלק השופט לקח 3 נקודות.
ריאל לא מרשימה, אך גם ברסה לא. לפחות ריאל נראתה כן הרבה יותר טוב מהיריבה ככה שגם הפנדל לא היה גניבה אם היה נשרק.

הכושר הנוכחי של הקבוצות אומר דבר אחד להערכתי,
מתכון ל0-0 או 4-4 בקלאסיקו הקרוב.
לא יהיה באמצע.

השופט לא מנע מהקבוצה שלך להחמיץ מול השער. אתה רוצה לדעת מה זה גניבה אמיתית תראה מה קורה בליגה באיטליה.

שתי משחקים רצופים שהשופטים (עם ואר ) פשוט בכח נותנים נקודות ליובה.

בכלל היום לאתלטיקו היה הרבה יותר גרוע ה90 נגד סביליה.

ודרך אגב לפני שאוהדי ריאל מסתערים פה. זה לא נועד לעקוץ אותכם. אני בסה"כ מדגים למה ברצלונה בשנים האחרונות זוכה בליגה.

מה זה קשור. השופט לא שרק לפנדל ברור. אנחנו בתקופה של ואר וזה צריך להשרק.
אז לא, השופט לא גרם להחמצות, אבל הוא מנע מריאל לנצח כשלא שרק פנדל.
אגב, אעדכן אותך לגבי החוקים החדשים, גם 1-0זה ניצחון. יותר מכך, 2-0 לא שווה יותר מ1-0 בנקודות.
אז בהתחשב בכך, השופט בהחלט גנב 3 נקודות.

ומבין שלא באת לעקוץ, ומסכים שיש לריאל יותר בעיות, אבל גם לגרד אליפויות מותר. בתור אוהד ברסה בתקופת וולוורדה אתה צריך להבין את זה.

אלה טעויות שיפוט שקובעות אלופות, בהנחה שהליגה תשאר צמודה, ה2 נקודות האלה בהחלט משמעותיות

אם היה ואר בפעם האחרונה שזכיתם באליפות, כנראה שאז הינו מנצחים בבטיס בחוץ. את מלאגה פעמיים ועוד כמה משחקים ששדדו אותנו. אבל אז אני אישית לא “בכיתי” ולא האשמתי את השופטים , אפילו נתתי לכם קרדיט… (אפשר לבדוק את זה בפורום הישן כל ההודעות שלי נשארו שם).

יש שופטים גרועים בספרד. תתמודד עם זה.

ובאמת שאם השנה אתם תפסידו באליפות, לבכות על השיפוט זה אחד הדברים הכי מגוחכים שאני יכול לחשוב עליהם. פאקיינג ברצלונה הכי גרועה מאז תקופת ריקארד.

ספוילר אני באמת עדיין חושב שאתם תזכו. מתישהוא המזל שלנו הסתיים.

כמו שאמרת, לא היה ואר. מדובר בתקופה אחרת בכדורגל. היום יש ואר וטעויות כאלה לא צריכות לקרות. אני לא מאשים שופט שלא ראה, אני מאשים את שופט הואר שלא אמר לא לשנות את ההחלטה.
אם אני בשידור החוזר בטלוויזיה בבית ראיתי יד ברורה שהסיטה כדור והשפיעה על המשחק, איך השופט המצויד בטכנולוגיה לא ראה? השופט הראשי לא עצר את המשחק כי זו ההוראה שלו במצבים כאלה, לחכות לואר, אבל שאחר כך לא יתבייש לשנות את ההחלטה, וכן גם אחרי 2 דקות, ואם הוא כן מתבייש אז אפשר לזרוק את הואר בכל מצב שלא קשור בנבדל.

זה לא נשמע הכי הרואי להגיד את זה, אבל כן אם נפסיד אליפות על הטעות שיפוט הזו אז בהחלט הפסדנו אליפות בגלל שיפוט.
הרי אתה לא צריך להיות מדהים, מספיק להיות הכי פחות גרוע.
אם היכולת של ריאל בסופו של דבר, גרועה ככל שתהיה, הייתה אמורה להביא יותר נקודות מברסה, אז כן השופט לקח אליפות.

כל ההחטאות שלכם מול השוער השופט או הואר אשם? אז פנדל אחד לא נשרק. זה שערוריה. אבל זהו? שופטים אי אפשר באמת לשנות, והשופטים בספרד שוברים כל שנה שיא שלילי, אז מה ? זה חדש לך? אם בוא נגיד כך, ואני יתנסח בעדינות, היתם יותר חדים מול השער, אף אחד לא היה זוכר את הואר במשחק.