נבעטים מהצ'מפיונס אחרי 0-3 משפיל באולימפיקו

שיא של משחקים ללא הפסד.

על כמה עומד השיא? על כמה אנחנו?

ובל קשר - נשארו עוד חודשיים מאוד עמוסים לעונה הזו. מצד אחד רוטציות ואי סכנת שחקנים זה חשוב אבל אסור לשכוח לשכוח שקבוצה שעוברת לשחק במוד של רוטציות היא קבוצה שמגיעה לא בפורמה טובה לרגע האמת.

חשוב לקיים רוטציות כדי לגבור על הלו"ז אבל לא כדי לחתום על תעודות ביטוח מיותרות. שחקנים נפצעים. זה חלק מהמשחק. מי שחושב שחודשיים לסוף נפסיק ‘לסכן’ (כלומר לשתף) שחקנים חי בסרט.

השיא - של סוסיאדד משנת 79/80 - עומד על 38 משחקים ללא הפסד.

המשחק מול סביליה היה ה-37 במספר ללא הפסד.
האחרון היה בשנה שעברה - למלאגה.

לפי הסגל, יוסי שלנו צודק. :slight_smile:

לא מדובר על זה (שכן נותרו רק 1-2 משחקים כדי להשוות ולשבור) אלא בעיקר על עונת ליגה בלי הפסדים - הישג היסטורי.

https://twitter.com/G14_en/status/982213665901297667

לא הבנתי למה ציטטת לי שוב עובדה שאני כבר יודע?

לא התיחסתי אליך ספיצפית. נשאלה שאלה פה לגבי השיא וזה השיא המדובר. אם לא נפסיד היום נשווה את השיא של סוסידאד.

זה לא היה ברור כי Josepe כבר ציין את השיא הזה.

בכל מקרה, זה לא ההישג שחוששים ממנו האוהדים מבחינת חשש מחוסר-רוטציות עד סוף העונה (כי נשאר לו רק משחק אחד - מחר) אלא ציון הדרך של עונה שלמה בלי הפסד ליגה.

אם היום מפסידים שתי השיאים האלו הולכים לאיבוד… אם מחר לא נפסיד כבר ניכנס לספרי ההיסטוריה… גם אם נפסיד בעוד שבועיים.

אותי זה לא מעניין, המטרה הסופית זה זכייה באליפות.

הסגל לגומלין :
דין בחוץ

Screenshot_2018-04-10-14-20-52-1

אסטריקס נגד הרומאים

רק שבניגוד לאסטריקס כאן האנדרדוג אלו הרומאים :slight_smile:

איור פשוט מדהים

כן, טוב, אסטריקס הוא לא באמת אנדר דוג…

הכפר שלהם קטנטן!

על מה לעזאזל אתם מדברים?

אנחנו משחקים בונקר בכל מובן של המילה. ואם לא תהיה התעוררות. אנחנו נמצא את עצמנו בחוץ.

אלת המזל לצידנו.
כפי שאנחנו נראים לא בטוח שזה יספיק.

באנו לא לשחק, יהירות שלא מוצאת חן בעיניי.

לא היה מקום ל"הפתעה" של רוברטו בקישור + סמודו, זה נחמד כהפתעה לא יותר. אין להם לרומא פחד לעלות או לשמור קו הגנה גבוה. כל כך דמבלה במקום רוברטו/ראקיטיץ’, מקווה שזה מה שנראה.

סורי, מגיע לרומא. אין לי מושג מה יהיה, אבל מגיע לרומא לעלות.