נבעטים מהצ'מפיונס אחרי 0-3 משפיל באולימפיקו

בושה . אין לי יותר מה להוסיף.

מזל טוב לרומא. הגיע להם לעלות.

כבר שבועות שאני שומע פה שבארסה “מורידה רגל מהגז” “שומרת על עצמה” ואני כל פעם תופס תראש
בארסה פשוט חלשה, וכבר שנה שלישית רצוף לא מגיעה למאניטיים וזה כשריאל מדריד מגיעה בשיאה למאניטיים בשלושת השנים האלה.

הנחמה היחידה היא שלא יהיה תסריט בלהות שבו בארסה מושפלת ע"י ריאל בחצי הגמר, כי ראיתי את זה קורה, ריאל מדריד בכושר פי כמה ובכללי פוטנציאלית קבוצה טובה יותר מברצלונה, למרות הפער בטבלה.

ד"א אם רונאלדו זוכה בליגת האלופות השנה יהיה אפשר רשמית לקבוע שהוא שחקן הכי גדול בדור הנוכחי, מסי ייצטרך לתת מונדיאל גדול ולזכות בו כדי לעקוף אותו.

ד"א 2
פיקה אחד השחקנים הכי גרועים שראיתי אי פעם באחד על אחד, כמות הפעמים שהוא מפסיד במצבים האלה באמת אפשר להכין קליפ ביוטיוב ארוך מאוד, לא זורק עליו את האשמה כולם היו חלשים בלי יוצאי מן הכלל אבל זה מציק לי לראות את זה כל פעם, כמה הוא חייב עזרה של עוד מישהו בכיסוי אחרת זה סכנת נפשות.

שימו לב לתגובה של ואלורדה. מכניס את גומש במצב של 2-0 . החילוף הזה אומר הכל, ולמה הוא צריך לא להיות מאמן ברצלונה שנה הבאה. נזכר לשנות משהו במצב 2-0 ובדקה 80 …

המשחק הזה, יותר מביש מ4-0 של פאריז.

ואם הוא מפסיד בגמר אז הם תיקו?

או במילים אחרות, מה יהפוך את רונאלדו להכי גדול בדור הנוכחי?

מדהים, דמבלה שם את השער בשניות האחרונות ואנחנו עולים, זועקים משמחה מהולה בפחד: לאן נעלמה בארסה ומה לעזאזל יקרה אם נפגוש את ריאל/ליברפול/באיירן.
תודה לאל שזה נגמר, הפלופ היה כתוב על הקיר, רק היה חסר להיפגש מול קיר. שחקנים שחוקים, פצועים ועייפים. זה מספיק ללה ליגה, מכובד, אבל זהו.

אגב
כל השחקנים מלבד השוער ורקיטיץ’ היו חלשים. החלש מכולם: המאמן. אפס מומנטום, אפס רעיונות חדשים.

אגב 2
בלי ה: DNA שלנו, אנחנו קבוצה ללא סיפור. בוא הביתה צ’ אבי.

אגב 3
מה אני אומר מחר בבוקר לבן שלי. רעיונות, מישהו.

בבקשה ואני מבקש מכל בקשה, אל תהפכו את הדיון הזה למסי נגד רונאלדו. התוצאות במשחק מחיבים אותנו לחשבון נפש יותר גדול מאשר הדיון המאוס הזה.

איזה שחצנות ואיזה יהירות.

צודק ב100% ולא התכוונתי להגיע לשם רק היה קשה לי להעביר את המשפט (ההזוי מאוד, לדעתי) בלי תגובה.

בדיוק. אין תחרות בין האנשים פה. כולם יודעים מה מקומו של כל בהיסטוריה וכל אחד שידרג כרצונו. יש מספיק לדבר על בארסה…

לוקח בחזרה את כל המחמאות שחילקתי לוולורדה במהלך העונה, כי הוא פשוט חירבן את המשחק הזה מהדקה הראשונה. סוג של אונאי אמרי רק קצת פחות יותר גרוע. מאמן שרואה את הקבוצה שלו גוססת על המגרש ולא מנסה לשנות עד שהפור נופל לא ראוי לתואר מאמן. מהדקה הראשונה היה ברור שהמשחק גדול על סמדו ושאין שום פואנטה במה שקרה באגף ימין. הוא היה כל כך סתום שגם מסי ברח ממנו ולא היה לו לאן, כי האמצע היה קו איטלקי מבוצר להלכה. סמדו, לא רק שלא היה שום פקטור בהגנה והפסיד כל מאבק, לא תרם שום דבר להתקפה הגם ככה אנמית. בהינתן שאתה משחק ברומא דה פקטו בעשרה שחקנים, אתה צריך שכולם אבל כולם יתאבדו על הכדור, וזה ממש לא קרה. יתרון של 4-1 ומאבדים אותו דקה אחרי דקה. מאמן נורמלי היה רואה שאין לאינייסטה עם מי לשחק במרכז המגרש ומוסיף לו איזה פאוליניו כזה או רחמנא ליצלן, גומש. אבל לא, נחכה עד שרומא תעשה את השלישי ואז נעשה מהלך, מאט מדי ווודאי שמאוחר מדי.

להוציא את טר שטגן, כולם היו חלשים ולכולם חלק בביזיון הזה. פעם היינו מתגאים שאנחנו מפסידים באותה צורה שאנחנו מנצחים, אבל פה אין שום גאווה, אלא חטא יוהרה מסריח שמעלה תהיות. ריאל כנראה תקח בפעם השלישית וזה גם יגיע לה, כי בניגוד לבארסה היא כבר התעוררה מזמן מהשאננות שלה בתחילת העונה.

ראבק ערס, איזה באסה :

אסור שאנחנו נשכח מי האשם האמיתי פה, זה לא המאמן אלא ההנהלה שבנתה את הסגל הזה והנחיתה את הגישה האנטיקרויפסטית הזו. ואלורדה הוא משרת של האדונים שמינו אותו. אני גם מאשים את חברי הסוסיוס שבחרו בנבלות האלו.

מי מפסיד ואיזה גמר אתה מתכוון? מסי במונדיאל או רונאלדו באלופות?

אי אפשר להתכחש שבשלוש שנים האחרונות מבחינה הישגית הוא מפסיד לרונאלדו כל פעם מחדש, למרות הזכיות בליגה שמתבצעות עוד בתחילת העונה אבל כולם זוכרים את המאניטיים. עוד הפסד של מסי בגמר ותיהיה בטוח שהוא ייזכר כלוזר.
אם לרונאלדו התכוונת אז אם גם יככב בחצי ויעלה לגמר בין אם ריאל תפסיד בו או לא, עד למונדיאל הוא יהיה יותר גדול ממנו וגם הבאז העולמי יעיד זאת ומסי ייצטרך לתת מונדיאל גדול.

מאיפה הבאת את זה? האנטי קרויף חגג ב2014 עת לקחנו טרבל. אפשר גם בלי קרויף לנצח, אי טפשר בלי לשחק כדורגל…

@Shroud
הדרך בה אתה מודד שחקנים קצת מוזרה שלא לומר הזויה. שחרר… מי יותר מי פחות לא מעניין היום.

כאשר שומטים יתרון 1-4 מול קבוצה פחות טובה, חייבים להאשים גם את השחקנים. אני שמח שבארסה בחוץ, אך להאשים רק את המאמן וההנהלה זה לא הוגן. בארסה הפסידה השנה כמו סן ג׳רמן בשנה שעברה. זה לא היה צריך לקרות!

אני ארשום דברים דומים כאן אם ריאל תודח מחר.

מסי לא מבקיע ובארסה מודחת

https://twitter.com/2010MisterChip/status/983810325677035520

דן, הפסדנו היום, כי יש לנו מאמן שלא אכפת לו מהדרך וחושב על הגנה ויעילות. הפסדנו היום, כי יש לנו מאמן שמשחק עם שתי פיבוטים נגד לגאנס . לזה אני מתכון. הוא הגיע למשחק רק בשביל לעלות שלב.

המאמן הזה מייצג את כל מה שקרויף שנא.

להאשים כל אדם שהוא לא השחקנים אחרי הדחה נגד קבוצת דרג ב’ (אם מפרגן לה) כשאתה מגיע עם 4-1 ביתי זה פשוט לשקר לעצמנו.

ברור שהשחקנים אשמים, אבל מאמן וההנהלה נושאים באחריות העליונה. כך זה גם בכל ארגון גדול. שהש.ג נרדם, שואלים איפה המפקד היה…

מה? במה בדיוק ההנהלה אשמה פה תגיד לי? אם הם היו מתערבים למאמן בהחלטות היית בוכה על זה שהם מתערבים למאמן. בארסה מתבזה על המגרש ושומטת יתרון של 4-1, מול קבוצה שהיא צריכה לנצח בהליכה. במקום לשים שער ולגמור את הסיפור מסתבכים עם משחק הגנתי. האשמה היא קודם כל על המאמן ועל השחקנים. לא יודע למה אתה דוחף את ההנהלה לכל פאדיחה שלכם.

השחקנים אשמים המאמן אשם. אבל המאמן הזה משחק בגישה שההנהלה הנוכחית דוחפת לנו כבר כמה שנים.

אני לא “מנקה” לא את השחקנים ולא את המאמן. זה ערב שחור לכל המועדון.