גביע המלך :: שידור חוזר. מובסים 0-3 בברנבאו הולכים הביתה

הופעה טובה של שלישיית הקישור הבכירה שלנו בקלאסיקו זו לא הפתעה בכלל. הם שחקנים ברמה הגבוהה ביותר ועם הניסיון שלהם זה מי שצריך בקישור. לגביהם ידוע שלהסריח את הדשא מול ג’ירונות למיניהן זה לא מדד ליכולת במשחקים גדולים.

הסטט’ של ואסקז מבחינת כיבושים לא טובה אבל לא בגלל זה הוא בהרכב. אתה רוצה את ואסקז באגף שלך כשאלבה ודמבלה/קוטיניו תופסים יום והאלטרנטיבות לא בטוחות כל-כך. אז נכון שבייל ואסנסיו סקוררים יותר, אך הם הרוויחו את המקום על הספסל ביושר (אם כי מסכים שהם קבורים שם בצורה עמוקה מדי). הם אולי היו כובשים את ההזדמנויות שויניסיוס יצר, הם גם כנראה לא היו מגיעים אליהן מתכתחילה וזו הסיבה שהוא בהרכב, גם בלאסיקו, ולראייה ההופעות הטובות שהוא נותן ללא הספקה, כולל המשחק האחרון.

אני חושב ששיחקנו טוב בהתחלה ועד הגול היינו טובים יותר. בגול באה התפרקות והמסמר ננעץ עם הגול השני. הסטטיסטיקה של הבעיטה היחידה של ברצלונה לשער במהלך המשחק כבר הוזכרה כאן. ביחס לכל הנסיבות, שאפו לקבוצה.

הוא משחק בשלישייה ההתקפית להזכיר לך…
בייל ואסנסיו לא בכושר, זה היה יכול להיות שונה אם אחד מהם היה מקבל את הדקות של ואסקז ורוב הסיכויים שעם אחד מבייל או אסנסיו היינו מצליחים יותר בתקופה האחרונה.

כמה שיותר מכות כאלו מקרבות אותנו אל המטרה של השלמה עם כך שהסגל לא טוב.

אגיד את האמת, אני יוצא מעודד מהמשחקים האחרונים.
נכון שלא ניצחנו, אך שיחקנו טוב, וזה יותר ממה שאפשר להגיד על רוב העונה.
אנחנו העונה לומדים אילו שחקנים מקומם אצלינו, ואילו שחקנים צריכים ללכת. מכירה של איסקו ובייל תכניס לנו המון כסף שיכול לשמש להבאת חלוץ וקיצוני.
רגילון מסתמן כאחלה של מגן ובאמת שאני סומך עליו גם מבחינה הגנתית וגם התקפית, אפילו אם הוא לא כיפי כמו מרסלו. על ויניסיוס אין כבר מה להגיד, רק שישפר את המסירה והבעיטה שלו ויש לנו כאן את המסי הבא.

אני ממש מבסוט על מודריץ, הוכיח שהוא לא גמר את הסוס ויש לו עוד הרבה מה לתרום, לא כמו קרוס שרוב הזמן לא ראיתי בכלל ששיחק

גם היכולת הטובה לפרקים מצמד הקלאסיקואים האחרונים לא באמת מחזיקה מים. החבר’ה הותיקים מוכיחים שיש להם עוד כדורגל אבל העונה מוכיחה שהזמן שלהם עומד להיגמר והם מבזבזים עוד שנה מהקריירה שלהם על ספק ניסיונות לפתח שחקנים ספק אגו של פלורנטינו וחבר מרעיו שחשבו שנוכל להסתדר ללא תחליף ראוי לכריסטיאנו.
להפסיד לברצלונה המופקרת והבינונית הזו פעמיים מבלי לכבוש זו באמת כבר רמה חדשה של אימפוטנציה התקפית. הדבר החיובי היחיד שאני לוקח מהמשחקים מלבד היכולת של ויניסיוס זו האמונה החזקה שאחת האנגליות תדע לנצל את החולשה שלהם ולהעניש. שמחה לאיד בעונה כזו זה כל מה שנשאר.