מחזור 1: פותחים את הליגה ברגל שמאל עם 0-0 משמים מול ראיו

נכנסתי לפורום 5 פעמים, בתקווה לקרוא משהו חדש. הלכתי לבדוק מה חדש בתקשורת הקטאלונית. נכנסתי לבארסה מאניה, לראות אם הם המציאו משהו מעניין. פתחתי שיחה עם חבר על הסגל. בדקתי מחירים על חולצה של לבנדובסקי (לראשונה מאז 15/16). או בקיצור - אני לא יכול לחכות כבר שהעונה תתחיל.

לא התרגשתי ככה מפתיחת עונה כבר 6 או 7 שנים. לראשונה מאז עונת 15/16 השנה יש הרגשה שאנחנו מסוגלים ללכת על הכל. הקבוצה נראתה טוב במשחקי ההכנה, הרכש מעורר הדים בכל אירופה, הרוקיז שלנו התחשלו והציפיות בשמיים.

האיש אנחנו תלויים בו יותר מכל הוא האיש האחרון שהניף גביע אלופות כחול ארגמן. אחרי אותו פיק הוא עזב אותנו, וחזר כשאנחנו במקום הכי נמוך שלנו. העונה הקודמת נפתחה הכי רע שאני זוכר מברצלונה, וצ’אבי הגיע על תקן המושיע. זה התחיל די meh, הפך להיות מטורף (4-0 בחוץ על אלופת אירופה) ונגמרו בקול ענות חלושה עם הדחה מהליגה האירופית באחד המופעים הביזיוניים של הקהל.

צ’אבי עשה לא מעט טעויות עד כה, וסביר להניח שהוא יעשה גם העונה. ועדיין, הוא נתן לנו לטעום חודשיים של כדורגל פנטסטי בעונה הקודמת, כשקדם העונה נראה כמו המשך ישיר לחודשיים ההם. אי אפשר שלא לצפות לרוץ על כל התארים העונה, והכי חשוב - עם כדורגל שיתן לנו גאווה.

איזה קיץ עבר עלינו…

הגיעו:
קסייה וכריסטיאנסן (העברה חופשית)
ראפיניה, לבנדובסקי וקונדה (:money_mouth_face:)
פיאניץ ואיניאקי (חזרו מהשאלה)
סרג’י ודמבלה (האריכו חוזה / פרי אייג’נטס)

עזבו:
אלבס, ז’וטלה, מינגייסה, פוץ ונטו (שיהיה בהצלחה)
אדאמה ולוק (סיימו השאלה)
לנגלה וניקו (בהשאלה)

והוא עוד לא נגמר!

על הקנה:
אלונסו (יגיע) וסילבה (יגיע?)

והמתנדנדים:
אומטיטי ובריית’וייט (עלוקות)
ממפיס (:man_shrugging:t2:)
דה יונג (:man_facepalming:t2:)

דיברנו לא מעט על טקטיקה במהלך הקיץ. ההתקפה נוצצת, הקישור (אלא אם כן סילבה יבוא) תלוי כולו בפדרי וההגנה מפחידה כרגיל, אבל נראה שמעל הכל מרחפת עננת תקרת השכר - פחות מ48 שעות לפני המשחק ואנחנו לא יודעים אם 7 הרכשים החדשים ירשמו למשחק. כרגע זה נראה שירשמו רק חלק מהשחקנים שצ’אבי ירצה לפתוח איתם.

הסגל הרחב נראה מצוין במשחקי ההכנה:
1-1 מול אולוט
6-0 מול אינטר מיאמי
1-0 מול ריאל מדריד
2-2 מול יובנטוס
2-0 מול ניו יורק רד בולס
6-0 מול פומאס

טבלת הכובשים:
5 - דמבלה
3 - אובמיאנג
2 - ראפיניה
2 - ממפיס
2 - פדרי
1 - פאטי
1 - גאבי
1 - לבנדובסקי
1 - פרנקי דה יונג

טבלת המבשלים:
4 - ראפיניה
2 - לבנדובסקי
1 - טר שטגן
1 - באלדה
1 - ממסיס
1 - אלבה
1 - סרג’י
1 - דסט
1 - בוסקטס
1 - פדרי
1 - קסייה

שימו לב ש15 מתוך 18 השערים שהבקענו הגיעו מבישולים. מעבר למס’ השערים הגבוה (שבעיקר נובע משתי השישיות) גם מי שלא ראה את כל משחקי ההכנה, יכול לראות שיש פה קבוצה, ולא סתם אוסף של שחקנים.

דמבלה שכולנו רצינו לזרוק נראה כמו ההוא שהבטיחו לנו שהוא יותר טוב מאמבפה, ראפיניה שהגיע במלא כסף נראה כמו בינגו מטורף, לבנדובסקי זה פאקינג מפלצת, פדרי הוא קוסם ואיך נותנים דקות ל200 הבלמים שיש לנו בסגל כשכולם נראים טוב?

על הנייר - ראיו לא טובה יותר מהקבוצות שפגשנו בהכנה. השאלה האמיתית היא מי יעמוד לרשותו של צ’אבי ועד כמה היכולת שלנו תושפע מזה.

היריבה ראיו, סיימה את העונה שעברה במקום ה12. אחרי פתיחת עונה טובה, הם סיימו את 2021 במקום הרביעי בטבלה. החצי השני של הליגה היה קטסטרופה כאשר בכל 2022 הם ניצחו רק פעמיים. הנתון המפתיע הוא ששני הניצחונות שלהם הגיעו תוך 3 ימים(!) בברצלונה, נגדנו ונגד אספניול.

בגביע הם עשו קמפיין יפה שנגמר בחצי הגמר מול הזוכה, בטיס.

את משחקי ההכנה שלהם העונה הם פתחו עם הפסד 3-0 לפרייבורג בגרמניה, אבל את שאר המשחקים באנגליה וספרד הם סגרו ללא הפסד:
2-0 אצל שפילד יונייטד
2-2 אצל ברינגהם סיטי
2-1 אצל לגאנס
1-1 אצל יונייטד
0-0 מול ויאדוליד

הניצחון האחרון שלנו על ראיו נמצא אי שם ב2019, 3-1 משערים של פיקה, מסי וסוארז. מארק, פיקה, אלבה ובוסקטס הם השרידים האחרונים מאותו המשחק, וגם השלושה האחרונים כנראה נמצאים בעונתם האחרונה בקבוצה. מאז הם בילו שתי עונות בסגונדה, וחזרו עונה שעברה לליגה הראשונה רק כדי לנצח אותנו פעמיים 1-0 בבית ובחוץ.

ואיך אפשר בלי הלב שלנו, שנמצא הרחק בפריז? כנראה שעד היום שבו הוא יחזור הביתה ימשיכו הוויכוחים האם היינו צריכים לחתום על cvc כדי להשאיר אותו. שנה שעברה נפרדנו בדמעות, בפרידה אולי הקשה בהיסטוריה של הכדורגל. אצלנו זה התבטא בחצי עונה קטסטרופלית, עד שחזרנו לאקס, ואצלו זה המשיך כמעט עד סוף העונה עם עונה של בן אנוש רגיל ביותר. אבל נראה מאז סוף העונה דברים מסתדרים גם אצלו. ב10 המשחקים האחרונים שלו:
מונפלייה - צמד.
מץ - בישול.
איטליה - שני בישולים, איש המשחק ותואר.
אסטוניה - חמישייה.
קווילי - סחט פנדל ונתן לראמוס.
קוואסאקי - שער.
אורווה רד דיימונדס - נח ונכנס מחליף.
גמבה אוסקה - שער ובישול.
נאנט - שער ענק, איש המשחק ותואר.
קלרמונט - בישול ענק וצמד.

אז עכשיו כשגם הוא מחייך, אפשר להתחיל עונה בלב שלם. התחלנו עידן חדש, ואנחנו רוצים את הכל.

ויסקה בארסה!

והנה כמה שאלות לקראת המחזור הראשון והעונה החדשה:

1. כמה שחקנים נצליח לרשום עד המשחק?

2. סרג’י רוברטו - יצליח להפתיע שוב את אירופה ולהידחף להרכב?

3. מי יהיה המגן הימני שלנו? דסט, אראוחו או קונדה?

4. ברנרדו פאקינג סילבה יגיע בסוף?

5. דה יונג ישאר או יעזוב? אם ישאר, יקצץ או לא? אם יקצץ, יקבל סוף סוף הזדמנות כקשר אחורי?

6. באיזו שנה נצליח להיפטר מאומטיטי ובריית’וויט?

7. כמה פעמים נראה העונה מערך 3-4-3?

8. צ’אבי יבין שהשילוב של פדרי וגאבי לא מספיק טוב?

9. האם דיוני בנזמה-לבנדובסקי יהפכו לדיוני המסי-רונאלדו החדשים?

10. מי מהם יסיים כמלך השערים?

11. מי יהיה הפתעת העונה שלנו?

12. האליפות תחזור לקאמפ נואו?

13. לאיזה שלב נגיע בליגת האלופות?

14. מי תהיה אלופת העולם?

תודה תומר!!

תגיד טל, כל המלל הזה כשאף שחקן לא נרשם זה… ואוו! הרבה כוחות נפש.

מת על מסי והכל, אבל דיי עם האובססיה. מה מסי לעזאזל קשור למשחק פתיחה של העונה? אולי נעבור הלאה ונדבר עליו איפה שהוא רלוונטי?

חוץ מזה שאפו ענק. אני מרגיש כמו עונת 04-05.

בהנחה שמה שאומרים עכשיו בתקשורת זה נכון ויהיה אפשר לרשום רק 4-5 שחקנים לשבת. מי היתם רושמים?
קסייה וכריסטיאנסן לבנדובסקי ראפיניה ואם החמישי היה אפשרי אז קונדה. לא מבין למה רשמו את ממפיס ופיאניץ …

1. כמה שחקנים נצליח לרשום עד המשחק? 3-4. ביזיון מטורף.
2. סרג’י רוברטו - יצליח להפתיע שוב את אירופה ולהידחף להרכב? למה אתה חושב שזה יפתיע מישהו?
3. מי יהיה המגן הימני שלנו? דסט, אראוחו או קונדה? כן.
4. ברנרדו פאקינג סילבה יגיע בסוף? לא.
5. דה יונג ישאר או יעזוב? אם ישאר, יקצץ או לא? אם יקצץ, יקבל סוף סוף הזדמנות כקשר אחורי? יישאר ויקצץ. לא ישחק קשר אחורי גם אם העולם יישרף.
6. באיזו שנה נצליח להיפטר מאומטיטי ובריית’וויט? כשייגמרו החוזים שלהם, ולא שנייה קודם.
7. כמה פעמים נראה העונה מערך 3-4-3? לא מעט. תלוי יריבה.
8. צ’אבי יבין שהשילוב של פדרי וגאבי לא מספיק טוב? לא.
9. האם דיוני בנזמה-לבנדובסקי יהפכו לדיוני המסי-רונאלדו החדשים? לא.
10. מי מהם יסיים כמלך השערים? שלנו? דמבלה/לבנדובסקי.
11. מי יהיה הפתעת העונה שלנו? קסייה.
12. האליפות תחזור לקאמפ נואו? מוקדם להגיד. אבל הסיכוי גבוה משמעותית ביחס לעונה שעברה.
13. לאיזה שלב נגיע בליגת האלופות? מוקדם להגיד, ותלוי הגרלה. שמינית/רבע.
14. מי תהיה אלופת העולם? קטאר.

הם כבר שחקנים רשומים ולא רכש חדש.
ממה שאני מבין אתה חייב לרשום אותם ולתת להם מספר. ממש כמו עם אומטיטי ומרטין שידוע שהם לא בתכניות ועדיין חייבים לרשום אותם.

יאללה נקדים את דיוני התחזיות:

והנה כמה שאלות לקראת המחזור הראשון והעונה החדשה:

1. כמה שחקנים נצליח לרשום עד המשחק?
    נמצא דרך הזוייה לדחוף את כולם לדעתי. עוד איזה שפן מהשרוול.

2. סרג’י רוברטו - יצליח להפתיע שוב את אירופה ולהידחף להרכב?
    כמו שאיל אמר, זו לא כזאת הפתעה אם כן, וזה גם יקרה.

3. מי יהיה המגן הימני שלנו? דסט, אראוחו או קונדה?
    רוברטו.

4. ברנרדו פאקינג סילבה יגיע בסוף?
    הטירוף יעצר פה, זה יהיה גדול על ההנהלה להביא אותו.

5. דה יונג ישאר או יעזוב? אם ישאר, יקצץ או לא? אם יקצץ, יקבל סוף סוף הזדמנות כקשר אחורי?
    ישאר בלי לקצץ כשחרושת השמועות פשוט תמשיך במהלך העונה ותוציא לו את המיץ. לצערי הוא לא יהיה קשר אחורי.

6. באיזו שנה נצליח להיפטר מאומטיטי ובריית’וויט?
    רק בסיום החוזה. אין ניסים עם עלוקות.

7. כמה פעמים נראה העונה מערך 3-4-3?
    יש לי הרגשה שדיי הרבה, ולשם צ’אבי חותר. כל הרכשים בקיץ לדעתי מובילים לתצורה כזו או אחרת של מערכי שלושה בלמים.

8. צ’אבי יבין שהשילוב של פדרי וגאבי לא מספיק טוב?
    זו שאלה בעייתית כי השאלה היא “מה צ’אבי רוצה מהקישור?” אם הוא מחפש קישור לוחץ ואינטנסיבי שיודע לנווט מהר קדימה מהגנה להתקפה אני חושב שהם יוכלו לשרת את המטרות שלו, אם מישהו באמת מחפש בהם את הצ’אבינייסטה הבאים הוא צפוי להתאכזב.

9. האם דיוני בנזמה-לבנדובסקי יהפכו לדיוני המסי-רונאלדו החדשים?
    אולי יהיה ניסיון להציג זאת כך, אבל לדעתי עדיף לשחרר מהרעיון כמה שיותר מהר. שחקנים מצויינים, אבל זו לא אותה ליגה או אותו עיניין.

10. מי מהם יסיים כמלך השערים?
    אם זה אצלינו לדעתי לבנדובסקי, אם זה ככלל בליגה אני חושב שבנזמה יזכה שוב.

11. מי יהיה הפתעת העונה שלנו?
    ראפיניה. אני אוהב כל רגע שהוא על הדשא.

12. האליפות תחזור לקאמפ נואו?
    לדעתי כן, או לכל הפחות מקום שני צמוד מאוד.

13. לאיזה שלב נגיע בליגת האלופות?
    רבע גמר.

14. מי תהיה אלופת העולם?

הראש אומר צרפת

הלב אומר ארגנטינה

השופטים אומרים קטאר.

ההתרגשות שלי השנה שמורה ל-22 בנובמבר…

בכל מקרה, אחרי כל הרכש המפוצץ יש תחושה של תארים באויר. לצערי התחושה הזו לא מלווה בהבטחה לכדורגל יפה. הציפיות שלי מצ’אבי ירדו מאוד בחצי השנה האחרונה. אני לא מתחבר לרעיונות המשחק שלו, אני חושב שהוא מנסה להתחקות אחר כדורגל ‘מודרני’ שהוא לא כדורגל ברסאי ויש לי תחושה שהכוכבים שהבאנו יסתירו את אוזלת היד של שיטת המשחק.

מצד שני ריאל כל כך גרועה הרגע לקחה דאבל אז לא אתפלא אם ניקח אליפות.

סרג’י רוברטו הוא קורבן של נסיבות. לדעתי יש לו הרבה מה לתת ככלבויניק מהספסל ותמיד היה לו. מאוד אוהב את השחקן הזה ואם צ’אבי יאמין בו נקבל פה נכס נהדר שכל קבוצה הייתה רוצה.

מגן ימני זו סאגה מעצבנת שמלווה אותנו יותר מידיי זמן. לצערי פספסנו הזדמנות להביא את מולינה כי היינו עסוקים בשטויות. אחד הבלמים יחלטר שם. ממילא יש לנו יותר מידיי כאלה. אולי כשקונדה יסיים לאכזב אותנו כבלם טופ הוא יעבור לאגף.

לגבי השילוב גאבי-פדרי - גאבי בכלל לא ברמה להיות שחקן הרכב בבארסה. אידיוטי שניקו הלך והוא נשאר. פדרי חביב אבל לא הוא יוביל את הקישור הברסאי. אלא אם צ’אבי ימשיך פשוט לוותר על הקישור. לא מתחבר לצמד הזה בשיט. תורידו מהם את כותרת הגיל ונשארים עם עם שחקנים די אפורים וחסרי משמעות.

ליאור אתה פסימי יותר ממני חשבתי שזה בלתי אפשרי :joy:

בכלל לא פסימי… אני כבר מפנטז כל בוסקטס

דרך אחרת לנסח את המשפט המודגש: “הכוכבים שהבאנו יתאימו לשיטת המשחק שצ’אבי מנסה להנחיל, גם אם אני פחות מתחבר אליה”.

יש שיטות אחרות לשחק כדורגל מלבד הטיקי טאקה - גם הכדורגל של הקבוצה של קרויף בשנות ה-90 לא ממש היה טיקי טאקה. פעם אחרונה שניסיתם שיטה אמיתית אחרת, שהתאימה לחומר השחקנים שהיה לכם (וגם לכדורגל המתפתח) - לקחתם טראבל. לא כל שיטה אחרת היא ‘אוזלת יד’.

כן אבל אני שואף לפפ-טים לא ללוצ’ו-טים. הקבוצה של לוצ’ו הייתה עתירת תארים ונצחונות. זה היה נחמד אבל משהו היה חסר. לפני שצ’אבי בא הנחתי שהוא הממשיך הטבעי של פפ. העניין הוא להשיג עליונות מוחלטת לאורך זמן. את זה פפ השיג במשך 4 שנים (וכוח האינרציה המשיך את זה עוד עשור כמעט והלוצ’ו-טים עם כל הכבוד ללוצ’ו, חצי מהאנרגיה שלה הגיעה מהאינרציה שפפ השאיר). הרעיון הוא שאם צפינו בשלמות לעולם נשאף לאותה שלמות. הפשרה של צ’אבי מבאסת אותי. בכל אופן אתה צודק ש’אוזלת יד’ זה כינוי שאני נותן לדבר ואפשר גם לקרוא לזה פשוט ‘רעיון אחר’.

מעולם לא הבנתי למה הנחת את זה. זה לא הוגן לצפות ממנו להיות פפ, ועל כן גם חוסר הסבלנות שלך כלפי צ’אבי והפרוייקט שלו באים לידי ביטוי. גם להכריז על זה שהוא לוצ’ו קצת חוטא באמת. אומנם הסגנון דומה במידת מה, אבל אני חושב שיש אספקטים בצ’אבי כמאמן שיכולים להיות טובים מלוצ’ו לצורך העיניין. אם אתה רוצה לנתח את מה שצ’אבי עושה אני מציע לך לא לעשות את מנקודת מבט השוואתית, כי אני חושב שהוא אולי כן יכול להביא משהו שונה. גם את אייאקס של טן האח אני לא יכול להשוות מהר לגרסאות שונות של בארסה כי זה פשוט שונה, לאו דווקא טוב יותר או רע יותר.

גם לקרוא למה שצ’אבי עושה “פשרה” זה שווה ערך ל"אוזלת יד" במקרה הזה. אני לא הערצתי את הכדורגל של לוצ’ו כי הוא היה מאוד מבוסס על יכולת אישית, אבל הוא לא היה אנטי ברצלונה בשום צורה. צ’אבי לא מנסה להסתמך על יכולת אישית, אלא מנסה לייצר שיטה, ולהוריד את התלות שלו משחקנים מסויימים (פדרי, דמבלה, אלבה ואובה). אני כן חושב שכמו בהרבה סגנונות יש גם לסגנון ולשיטה של צ’אבי חסרונות, אבל אני לחלוטין חושב שנוכל לראות כדורגל מצויין מברצלונה שהוא יותר קצבי, התקפי ומהיר.

זה נראה כאילו לא למדנו כלום. שצ’אבי עלה לבוגרים רצו שהוא יהיה פפ. הוא לא פפ, לא כשחקן ולא כמאמן. והוא גם לא לוצ’ו כי לוצ’ו כפרעליו יש רק אחד, העולם לא מוכן ל2 כאלה. יותר מדי טוב בשביל להיות אמיתי.

תנו לי כדורגל טוב. אני לא מחפש העתקים. עם אותם עקרונות, לא בהכרח אותו דבר בדיוק. הכדורגל של פפ באותם שנים השתנה, וגם אצלו מרגיש שחסר משהו הרבה פעמים.

אני אנסה לענות למה אני חושב ששיטת המשחק של צ’אבי נחותה (על סמך חצי העונה הראשונה בסגל של קומאן ואמן שאתבדה ואצא אידיוט גמור!):

בארסה העמידה את הקבוצה הכי טובה ששיחקה כדורגל אי פעם בהיסטוריה של הספורט הזה. באות קבוצות אחרות ומנסות להעמיד קבוצות שישתוו לאותה בארסה. הן מצליחות לעונה אחת וכולם מתלהבים ואז הן לא מצליחות יותר.

המשחק ההגנתי של בארסה בפפ-טים היה משחק מושלם. הוא אוכל את כל הבונקרים שקדמו לו. הוא מבטל את היריבות, גדולות כקטנות, ואז מאפשר לנו להבליט את יכולותינו ההתקפיות.

עכשיו בארסה מנסה לעשות את מה שאחרות מנסות וזה לבנות קבוצה דינמית מאוד שמשחקת ישיר מאוד. העניין שמתפספס פה היסטורית זה ההבנה שהפפ-טים הייתה קבוצת הגנה לפני שהיא הייתה קבוצת התקפה.

מי שמנסה לבנות קבוצה ישירה יותר מוותר דה פקטו על השתלטות מוחלטת על המשחק, ומכאן שמוותר על היתרונות ההגנתיים המטורפים שכלולים בדבר. ברגע שאתה מוותר על השליטה האבסולוטית (וצ’אבי כמו לוצ’ו מקריב שליטה לטובת ישירות) אתה גורם לבארסה להיות יותר פגיעה הגנתית.

מה שאני שואף אליו זה לנצח את המשחק בעשר דקות. להפוך את הכדורגל לגארבג’ טיים. לא לספוג שלושה כל עוד אתה מבקיע ארבעה - אלא להבקיע ארבעה כדי שלא נורא אם תספוג שלושה. כדורגל צריך לנצח בעשר הדקות הראשונות של המשחק. אסור לתת למשחק להרים את הראש. כשאני משחק מול קספרוב אני בטוח מפסיד. לא אולי . בטוח. ככה צריכה להרגיש כל קבוצה שבאה מולנו.

פראן מקבל את האישור הרפואי, ויהיה ניתן לזימון למשחק מחר.

מסכן לבנדובסקי, רק הגיע…

אתה גורם לזה להישמע שצ’אבי בונה על בונקרים ומתפרצות. הוא כן רוצה הנעת כדור, אבל אחת כזאת שאשכרה תגרום למשחק לשאוף קדימה תוך כדי יצירת יתרון מספרי. אם זה לא קורה, זה מקבל צורה של משחק מסירות לרוחב ללא תכלית.

אתה פתחת עם הסתכלות על בארסה של פפ בקבוצת הגנה כי היא הגנה ע"י החזקת כדור, אבל מדובר פה על הסתכלות מאוד חלקית על הכדורגל של פפ. היציאות קדימה היו מצויינות, התגובה של בארסה לאיבוד כדור הייתה מצויינת, והחלק הפחות טוב של הקבוצה דאז- מצבים שהכדור לא אצלה הצטמצמו בגלל משך הזמן בו הקבוצה החזיקה בכדור. לצ’אבי יש תוכנית והסתכלות על כל פרמטר. כל שחקן יודע להתנהל עם הכדור אצלו, מהשוער עד החלוץ, וכל שחקן יודע ללחוץ כשהכדור לא אצלו והם מראים משמעת יוצאת מגדר הרגיל.

החלק שמטריד אותך הוא זה שהנעת הכדור לא מלוטשת, ואם זה לא שער שמגיע אחרי קריאות “אולה” מהקהל ומשולשים זה לא שער של הנעת כדור. ברצלונה בכל המשחקים שלה מנסה לייצר קולקטיב מסויים ולהצליח לייצר משחק קבוצתי בקצב מהיר כדי להרוג משחקים מהר. ככה זה נראה ברוב משחקי קדם העונה.

האם יכול להיות שגם אני טועה ומסנגר על צ’אבי על פארש? אולי. האם אני חושב שהגישה שלו למשחק היא ללא דופי? ממש לא. האם אני חושב שהוא כן שואף לכדורגל חיובי והתקפי? ממש כן.

קצת הרכבים משוערים למשחק הלילה -

אם הולכים לפי 4 ההרכבים למעלה, השוער (כמובן), הקישור, ההתקפה ו-3/4 משחקני ההגנה (אראוחו, אריק ואלבה) באנקרים.

כלומר - השאלה היחידה היא מי מבין כריסטינסן ורוברטו יפתח. לא ייאמן.