רבע גמר גביע המלך: מודחים מהגיע אחרי הפסד 1:0 בסן מאמס

בין כל השיט סטורם שהולך עכשיו במועדון, יש גם את הדבר הזה שנקרא “משחק כדורגל”. מסתבר.
אז אין ברירה וצריך לפרסם סגל, והפעם - יום וחצי לפני המשחק. כי פעם קודמת פרסמו 6 שעות לפני, וזה מבלבל את האויב או משהו, וכי הפעם לא צריך אימון ביום המשחק כדי להחליט על הסגל.
מדהים איזו התקדמות עשינו בכל כך מעט זמן.

בכל מקרה, הנה השחקנים שלוקח איתו קיקה סטיין -

פיקה בסגל, למרות שלא התאמן היום. כנראה שזה בגלל שאין בלמים. קטע.
אראוחו וקויאדו גם בפנים.

אומטיטי צריך להשתתף במשפט בצהרים ושהמשפט יסתיים הוא יטוס ישירות למשחק. אמיתי.

לגביע מותר סגל של 20 שחקנים, או רק 18 כמו ב ליגה ו 2 ינופו?

באיזשהו מקום הפציעה של דמבלה הוציאה לכולנו את האויר מהמפרשים.
גם האמירה של אבידאל והפוסט תגובה של מסי.

אמנם הרבה ביטים נשפכו בתרד ההנהלה והפציעות, אבל הדברים צריכים להיות מקושרים למשחק מחר באופן ישיר.

אני תוהה אם נצליח לעבור את המשוכה הזו.
גם במוד של שני משחקים זו לא משוכה קלה. על אחת כמה וכמה כשזה משחק נוק-אאוט בודד שהוא גם משחק חוץ וגם מול קבוצה לוחמנית שהגביע זה כל מה שהיא יכולה להלחם עליו.

ועוד אני תוהה איך ניצחון או הפסד ישפיעו על המשך העונה.
אני לא מצפה לתארים וגם לא מצפה לעונה נטולת תארים. אבל אני רוצה לראות המשכיות בבנייה של הקבוצה, כשסופסוף מישהו לוקח את המשימה ומוכן ללכלך את ידיים.

האם הפסד היום יהרוס את האמון שהמאמן והשחקנים בונים?
האם ניצחון ביום הברדקיסטי הזה ישלח אותם לנסיקה ולהרקיע שחקים כמו אחרי הלייק של מסי לצ׳לסי בעונה הראשונה של לוצ׳ו?
האם אני מצפה ליותר מדי מהמשחק הזה?..

מחכה כבר למחר.
ומה שלא יהיה, זה כזה שיפור שאני מחכה למשחקים בציפיה ולא בבעתה…

הספינה משייטת בנוחות לאחר שפגעה בקרחון באמצע האוקיינוס.

ועדיין אני לא מצליח לשחרר מהתחושה שמסי מתכנן להרים הילוך או שניים בתקופה הקרובה, אם יהיו לו עוזרים טובים כמו בוסי בכושר הנוכחי, פאטי שימשיך לבצע צמיחה, דה יונג, ארתור, אומטיטי, סמדו… אולי נראה משהו טוב מהקבוצה העונה.

לא רוצה תארים, רוצה לראות 11 שחקנים על הדשא נלחמים עבור כל משחק ומנסים לשחק את המשחק שלנו, כל דבר מעבר בונוס.

ההרכב שמעלה קיקה סטיין -

אין גריזמן, יש רוברטו. הבחור עוד ידיח את מסי מההרכב.

אוהדי בארסה עכשיו:
:joy: :joy: :joy: :sob: :sob: :sob: :joy: :joy: :joy:

אוהדי בארסה עוד שעתיים:
:sob: :sob: :sob: :sob: :sob: :sob: :sob: :sob: :sob:

דקה 58, דה יונג מוציא מתפרצת. כולם עומדים ומחכים שיקרה משהו.

לא משנה איך המשחק ייגמר, לדעתי זו הדרך הכי טובה לתאר אותו.

יש הארכה או ישר הולכים לפנדלים? שמישהו יגאל אותי מהסיוט הזה.

@mos56 כנראה שאין.
בגביע כמו בליגה, ריאל ובארסה מתמסרות עם תפוח האדמה הלוהט.

אוי מסי.

נראה שגם אם היו משחקים עוד שנה בארסה לא היתה מבקיעה. אין חלוץ ולא יעזור שיגיע איזה שחקן מקבוצה בינונית ספרדית או חופשי.

אם אשאיל מאגלמה את הסגנון שלו

שיחקנו טוב בעטנו בדלי והפסדנו דקה 90, חזרנו!

Valverdeout#

אה אופס…

אומנם ראיתי רק את המחצית השנייה, אבל בגדול המשחק ההתקפי מרגיש לי זורם יותר ואני נהנה מזה. מסי וגריזמן עם החמצות איומות, אלבה שתמיד מוסר אחורה למסי, מחליט לחפש את דה יונג ליד השוער. בקיצור, אי אפשר להחטיא מצבים כאלה. ביום נורמלי אנחנו שווים 3 שערים.

זה גם מה שאמרנו נגד ולנסיה על הבעיטות של מסי.

היה דקות טובות פה ושם. אבל זה לא יותר מפירפורי גסיסה של קבוצה גמורה. פיקה נפצע. יש לנו שתי בלמים כשירים.

וילאמס עשה לנו טובה. הארכה היתה קוברת אותנו עוד יותר.

שמירנדה תשחק נגד בילבאו או סוסידאד בגמר. נראה אם שנה הבאה ימשיכו בפורמט החדש.

למרות שאני בעד הפורמט הזה.

אני מרגיש בדיוק כמו דורון.
שיחקנו כדורגל, הגענו למצבים, הכדור לא נכנס והפסדנו משער עצמי. זה לא שיעמום של הנעת הכדור למוות, זה כדורגל.
אני את הנחמה שלי קיבלתי עוד לפני שהמשחק התחיל. אין לי בעיה שקבוצה קטנה תזכה בגביע ולא בארסה.

זה שער עצמי או של וילאמס? אני ראיתי בשידור כל כך גרוע…

מהפדחת של בוסקטס, למרות שבטלויזיה רשמו על וויליאמס

שער עצמי רישמית עבר קבוצה :frowning: אלבה ועכשיו בוסקטס.

התקשורת במדריד ובברצלונה יהיו ממש בפיצול אישיות. מצד אחד הקבוצה האהובה שלהם קיבלה בראש, אבל בצד שני גם הקבוצה השנואה הפסידה.

יהיה מעניין בבוקר, זה בטוח.

אם הקבוצה של ואלוורדה הייתה נראית ככה אחרי שבועיים בלבד בתפקיד לאחר שהמאמן הקודם הרס אותה (גם טקטית וגם מנטלית), כאשר 2/3 מההתקפה שלו גם חסרה, לא הייתי אומר ואלוורדה אאוט.