מחזור 1 באלופות :: ניצחון 1-0 על אוניון בדקה ה-94 (היי ג'וד)

לקראת אוניון ברלין| איזה כיף. לא רק שליגת האלופות חוזרת ועבור ריאל מדריד, המלכה של אירופה, זו תמיד סיבה למסיבה - פותחים במשחק בית, השלישי ברציפות. ריאל תארח מחר, שימו לב, בשעה מוקדמת (19:45) את הסנסציה מגרמניה למשחק בכורה במפעל. לוקאס יחליף את קרבחאל, מודריץ’ יפתח, רודריגו צריך לתת גול להירגע וגם: הקלישאות הרגילות על ריאל וליגת האלופות.

image

יכולתי לכתוב לכם שוב בפעם האלף - אלף מילה על ריאל מדריד וליגת האלופות. קחו אוצר מילים: הדסימה, הגביע עם האזניים הגדולות, ריאל הנצחית, ראול, כריסטיאנו, זידאן, ראמוס, איקר קסיאס, אני יכול להמשיך לנצח. עד כמה המפעל הזה מסמל את המועדון שלנו וימשיך לרגש כל פעם מחדש, עד כמה מחר, למרות שזה כולה המשחק הראשון בשלב הבתים ואנחנו מכוונים באופן מסורתי ל-12 משחקים אחרי - הגמר - תהיה התרגשות, יהיו פרפרים, תהיה ציפייה. “APorLa15”, מתבקש שם. ואפשר פשוט לכתוב את זה קצר - בדיוק היום לפני שלוש שנים הוצאתי את הספר “המלכים של אירופה: סיפורה של ריאל מדריד”, וזה מסביר הכל. שנה וחצי של עבודה, והגשמתי חלום. הדבר שאני אולי הכי גאה בו בחיים שלי. כל מילה, על כל ניצחון, כל מהלך - נכתבה בהתלהבות שיא שאין לתאר. שכחתי, או יותר נכון ניסיתי לשכוח מהתבוסה הקשה נגד מנצ’סטר סיטי באיתיחאד שסיימה את 2023/24 על הריצפה, ועכשיו פותחים דף חדש.

אומרים שתמונה שווה אלף מילים, אז כמה שווה ספר? אפילו להנאתי לחלוטין, ואני בטוח שעשיתי את הדירוג הזה כבר אחרי הזכייה בגביע ה-14 שלאחריה אני כן קצת מרגיש שאפשר למות בשקט ובאותה הנשימה הטירוף והרעב לא נגמרים אף פעם - כתבתי לי את חמשת הרגעים הגדולים ביותר של ריאל מדריד במפעל. ככה שוב להיזכר בדסימה, שוב להיזכר בצמד המטורף של רודריגו. איזה זיכרון יהיה לנו הפעם?

אני משוכנע גם שזה לא במקרה שדווקא אמש ודווקא בורחה מאיורל שהיה שחקן סתמי ושולי בסגל ב-2017/18, ממש נחבא אל הכלים, ספק כמה שיחק כבר בליגת האלופות - סיפר בדיוק בתזמון הזה, לפני פתיחת עונה, על הנאום הקסום של זינדין זידאן במחצית נגד באיירן מינכן ב-2017/18. ובכל מקרה, אינסוף זיכרונות, אפילו בעונה שעברה החלשה גם היו קצת (למשל ה-2:5 המדהים באנפילד), אבל בריאל הכל נשכח. ריאל רוצה זיכרון חדש ואמיתי.

סטטוס ריאל מדריד:

ריאל מדריד תמיד מגיעה במצב רוח טוב לליגת האלופות, הצ’מפיונס הוא יום חג במועדון, בטח בסנטיאגו ברנבאו. “זה המפעל שלנו” ומספיק להיזכר במשפט של ראול מלפני 25 שנה בערך - על “ימי שלישי ורביעי הקסומים בסנטיאגו ברנבאו”. זה יהיה משחק בית שלישי ברציפות של ריאל, תמיד כיף, ועם ה-1:2 על ריאל סוסיאדד ובעיקר מחצית שנייה טובה ומאזן מושלם בליגה – הביטחון עולה. בשנתיים האחרונות ריאל פתחה ברגל ימין את שלב הבתים (בניצחונות חוץ) וברור שזו גם הציפייה הפעם. מעבר לכך, זו החזרה הגנרלית לקראת הדרבי הסוער נגד אתלטיקו מדריד וזה אומר גם קצת רוטציות. מי “שנפל” ראשון הוא דני קרבחאל שנשחק עד דק בקבוצה ובנבחרת (בניגוד לדיווחים בספרד, המאמן שלנו הרגיע ואמר שהוא כן אולי יהיה זמין לדרבי). לוקאס ואסקס, אחד “המקופחים” התמידיים - ימלא את מקומו.

אפשר לדמיין כאן כל קלישאה על ריאל וליגת האלופות וקרלו אנצ’לוטי כמובן דיבר על כך, אדוארדו קמאבינגה היה מחויך מאוזן לאוזן במסיבת העיתונאים, אבל בתאכלס, הסגל חסר מאוד, עם כל הכבוד לקאמבק של פרלאן מנדי. ויניסיוס טוביאס גם כן הוקפץ, אבל ההתקפה? חוסלו, שלאחרונה הולך לו (לקראת משחק ראשון בחייו בליגת האלופות – פרגנו), רודריגו – שפחות הולך לו וזה מדאיג, ואולי החזרה למפעל שלו תוציא אותו מהפריזר, ברהים דיאס – שלא משחק אף פעם, וגונסאלו מקסטיליה. טוב נו, וכמובן פיצ’יצ’י ג’וד בלינגהאם ששבת מהבקעה וחייב לשמור משהו למשחק הבית הראשון שלו במדי ריאל בליגת האלופות (אשתקד כבש בכל ארבעת המשחקים הראשונים בשלב הבתים). שאננות לא באה בחשבון, על אף שאוניון ברלין כמובן חסרת ניסיון ולא רק ביחס אלינו. ריאל ניצחה ב-14 מ-21 משחקי הבית האחרונים שלה בצ’מפיונס וזה טעון שיפור. נגד גרמניות בבית היא הפסידה פעם אחת בלבד ב-20 משחקים (15 ניצחונות), האחרונה שבהן הייתה נגד שאלקה בגומלין שמינית הגמר עם אותו אנצ’לוטי על הקווים, ב-2015.

“ליגת האלופות היא מפעל מיוחד עבורנו, המשחק מחר הוא מיוחד גם כן. חשוב להתחיל ברגל ימין ויש לנו הזדמנות נהדרת לעשות זאת במשחק בית”, אמר אנצ’לוטי, שיאן הניצחונות במפעל. הוא דיבר על יתרונותיה של אוניון: “זה שהם כאן, גם אם זה בפעם הראשונה, אומר שהם עשו את הדברים נהגר אשתד. זו קבוצה שמתבססת על הביחד, ללא כוכבים גדולים, היא כוחנית ועלינו להציג משחק אינטנסבי”. קרלו טען שריאל היא לא הפייבוריטית לזכיה אלא האלופה המכהנת מנצ’סטר סיטי, אבל ריאל תמיד בן הפייבוריטיות והקבוצה מסוגלת להתחרות. “עזבו שחקנים, אחרים הגיעו, היו שינויים בהרכב וזה בסדר אבל אנחנו כמו בעונה שעברה”. מתגעגעים לוויניסיוס ג’וניור? הוא יחזור לאימונים בתחילת השבוע הבא.

כאמור, לוקאס יחליף את קרבחאל וזה לא מופרך שנראה את לוקה מודריץ ב-11, אולי במקום פדה ואלוורדה, כובש שער השוויון נגד סוסיאדד. גם קמאבינגה, השחקן שהגיע עם קרלו למסיבת העיתונאים, ישוב להרכב, במקומו של טוני קרוס. אנצ’לוטי דיבר על לוקה: “זה בסדר, אני משוחח איתו, ברור, זה לא יכול להיות אחרת. יש לנו קשר אישי קרוב. לפעמים העובדה שהוא לא משחקת עלולה להשפיע עליו, אך לא על הקשר האישי. הוא ישחק מחר”. לוקה ירשום מחר ציון דרך עם משחקו ה-110 במדי ריאל בצ’מפיונס, יתנתק מרוברטו קרלוס ויהיה המחזיק הבלעדי במקום החמישי – יפה מאוד.

עוד רוטציות? אין כל כך אפשרויות, בטח לא בחלק הקדמי. ברהים רשם רק 17 דקות העונה. רודריגו לא יסופסל כנראה כי זה סיכון אדיר, ואולי הזדמנות עבורו לקטוע את בצורת 422 הדקות ללא שער. אולי נראה את נאצ’ו משתחל פנימה במקום אחד הבלמים, למשל דויד אלאבה. גם פראן גארסיה אגב ישחק לראשונה בקריירה בליגת האלופות והתמיכה ההתקפית שלו מצד שמאל תהיה חשובה מאוד. ואם כבר תמיכה התקפית, קמאבינגה הודה: “חסרים לי שערים, אני צריך להבקיע ולאיים על השער הרבה יותר”, אמר במסיבת העיתונאים על דברים שעליו לשפר. בלי לשים לב הצרפתי משחק מספיק העונה (ואולי במשחק כזה אין צורך באורליאן טשואמני, וקמאבינגה יכול לשחק את הקשר האחורי בעצמו). “לשחק בליגת האלופות עם ריאל מדריד זה מה שכולם רוצים”, אמר, וריגש יותר: “זה נורמלי ששחקנים שזכו כאן חמש פעמים במפעל ירגישו רע אם הם לא זוכים בתואר הזה”. הוא דיבר על כך שהוא לומד מטוני ומלוקה גם אם הצעירים משחקים כעת יותר, “יותר מבשנה שעברה” ו"יש לנו את אותה המנטאליות כמו לוותיקים". מגן שמאלי? אל תזכירו לו את זה. קמאבינגה סיים בהתייחסו לברנבאו: “זה אצטדיון יפה מאוד, אגדי. עכשיו הוא יפה מאוד ובסיום השיפוץ זה יהיה מדהים”. אם נוכל לחייך כמו שקמאבינגה חייך במסיבת העיתונאים, ולהיות רגועים כמוהו – נדע שהקבוצה עמדה במשימה. הפעם אפשר בלי קאמבק…ניצחון רגוע, Por Favor. הלכנו לשמוע את ההמנון.

ז'וסלו מברך אחרי שכבש את שער הקאמבק מול ריאל...
ההתקפה שלנו לצ’מפיונס. חוסלו מבקיע, ג’וד מדהים, רודריגו צריך להיכנס לעניינים

ריאל מדריד – הרכב משוער: קפה| לוקאס ואסקס, אנטוניו רודיגר, נאצ’ו, פראן גארסיה| אורליאן טשואמני, אדוארדו קמאבינגה, לוקה מודריץ’| ג’וד בלינגהאם, רודריגו וחוסלו

מה המצב אוניון?

אוניון ברלין מגיעה לרגע הגדול בתולדותיה כמעט 120 שנה לאחר היווסדות המועדון הוותיק – משחק ראשון איי פעם בליגת האלופות, ועוד נגד המלכים של אירופה – נגד ריאל מדריד. החלום הפך למציאות. כך שמצחיק לדבר על כושר או מומנטום. אוניון, שסיימה אשתקד במקום הרביעי בבונדסליגה, לא מפחדת מאף אחת. אשקד היא הדיחה את אייאקס עם 1:3 גדול בליגה האירופית (ויש לה גם ניצחון על בורוסיה דורטמונד בחזקה ותיקו נגד באיירן מינכן אם שאלתם), והיטיב לתאר את התחושות רובין גוסנס: “אנחנו לא באים לסנטיאגו ברנבאו כדי להעריץ את השחקנים או האצטדיון, את זה אפשר לעשות לאחר המשחק”. המאמן אורס פישר, שנמצא בתפקיד מאז 2018 – חתיכת זמן – אפילו אמר שבקבוצה יודעים את כל נקודות התורפה של ריאל. בכל מקרה, אם בעונה שעברה הפסד הבכורה הגיע במחזור השמיני, הרי שאוניון שפתחה את העונה עם שני ניצחונות 1:4 חגיגיים - הפסידה פעמיים. הובסה נגד לייפציג בבית במשחק מאכזב (3:0) ובהמשך נכנעה 2:1 לוולפסבורג.

גוסנס בינתיים מדבר לא רק בכלי התקשורת אלא חשוב יותר, על המגרש. עם שני שערים עד עתה הוא השתלב מצוין והיה גם זה שכבש את שער השוויון שלא הספיק נגד וולפסבורג, כי שתי דקות לאחר מכן הקבוצה ספגה שוב. מדובר בחיזוק התקפי ראוי לקבוצה שהתבססה בעיקר על הגנת ברזל – 38 ספיגות כמו ההגנה החזרה בגרמניה – של באיירן מינכן, וכבשה “רק” 51 שערים – שער וחצי למשחק. על אף רוח הקרב של גוסנס זה הגיוני לומר שלאוניון אין מה להפסיד. שני המשחקים הבאים שלה בצ’מפיונס יהיו לעיני הקהל הביתי. המחזור הבא יהיה נגד בראגה.

הקפטן כריסטופר טרימל, המגן הימני, היטיב לתאר את התחושות, בגיל 36 לפגוש את הקבוצה הגדולה בהיסטוריה, אין כיף מזה: “אני מרגיש גאה מאוד על כך שהשגנו את זה. המועדון עשה היסטוריה בשנים האחרונות. אנחנו מצפים מאוד למשחק, זה פרס על העונה שעברה הנפלאה שלנו. הגיע לנו. מה נגיד על ריאל מדריד? המילים מיותרות, הקבוצה שזכתה חמש פעמים בליגת האלופות בתשע שנים. הסנטיאגו ברנבאו נהדר הם לא נבהלים אף פעם, גם אם לא נוח לכם. אלו שחקנים מהשורה הראשונה, וזו משימה גדולה מאוד שעומדת לפנינו. אנחנו נרגשים אבל רוצים להוציא לפועל את תוכנית המשחק שלנו”. הקפטן נשאל איך אפשר להתגבר ‘על ההערצה’ לריאל וענה: “אני בקשר עם דויד אלאבה למשל. כדורגלן מקצוען יודע מהן המטרות”.

המאמן פישר אמר לקראת המשחק: “מיד לאחר ההפסד שלנו התחלנו לנתח את המשחקים של ריאל מדריד. ראיתי את המשחק שלה נגד ריאל סוסיאדד, את המשחק נגד סלטה ויגו. אנחנו יודעים מה לעשות. אנחנו מתמודדים עם האתגר בהתלהבות עצומה. ניתחנו גם את הטעויות שלנו. אני לא חושב שריאל תזלזל בנו. הם פתחו את העונה מעולה, אבל יש לנו את ה-DNA שלנו ואנחנו מסוגלים לשחק כדורגל בוגר מאוד”. על המשמעות של הופעה בברנבאו: “אני חושב שגם השחקנים וגם אני כמאמן לא יודעים עוד כמה פעמים נוכל לשחק כאן, זו חוויה נהדרת. בבונדסליגה יש אצטדיונים נהדרים אבל כאן זה משהו אחר. יש לנו כבוד גדול אבל אנחנו לא נגזים”. המאמן שהבטיח שהקבוצה התגברה על שני ההפסדים האחרונים, ציין את רודריגו ובלינגהאם (“מכירים אותו מהעונה שעברה, האיכות שלו מדהימה, הוא אמיץ ויודע לנצל שטחים”) כשחקנים שצריך לשים אליהם לב. לסיום הוא נשאל האם יאסור על סלפי וצחק: “ממש לא, איפה הגבול? הם צריכים לדעת”.

הזכרנו את גוסנס לא אחת, הוא לא כשיר במאה אחוז ובקבוצה לא לוקחים סיכונים כך שהוא לא יוכל לעזור לקבוצה מחר. גם הקשר יאניק הברר לא ישחק, חיסרון גדול, בשל השעייה שהוא סוחב מהעונה שעברה. המאמן הודה שהעניין ‘כואב’ לו. לוקאס טואסרט שעלה מהספסל בשבת, צפוי להחליפו. שראלדו בקר, מלך שערי הקבוצה אשתקד (12), בינתיים לא ממש משחק ויש לו רק 151 דקות העונה, אך אולי הוא יפתח. מנגד, קווין ברנס שכבש עשרה בכל העונה שעברה, כבר כבש ארבעה בבונדסליגה ואין סיבה שלא יאפיל על המספרים שלו. שם חדש שגנב את מרבית תשומת הלב הוא לאונרדו בונוצ’י שלעת זקנה הלך להרפתקאה מחוץ לסרייה א’. הוא יוסיף ניסיון, עוצמות ורוע. ובעוד אוניון משחקת לראשונה נגד יריבה מספרד הרי שבונוצ’י פגש פעמים רבות את ריאל. “זה אפשרי מאוד שהוא יפתח בהרכב”, אמר המאמן על הבלם בן ה-36 שטרם שיחק. השוער פרדריק רונוב עדיין לא הצליח לשמור על שער נקי מלבד משחק הגביע הקל.

Die Mannschaft betritt den Rasen im Bernabéu
תארו לכם מה הם מרגישים. שחקני אוניון עולים לאימון בהיכל הכדורגל

אוניון ברלין – הרכב משוער: פרדריק רונוב| כריסטופר טרימל, דיוגו לייטה, רובין קנוכה, דנילו דוהקי, לאונרדו בונוצ’י| אלכס קראל, לוקאס טוסארט, עיסא לאידוני| שראלדו בקר קווין ברנס

מה הסיכוי שאלאבה יתופקד כמגן שמאלי?

הייתי רוצה מתישהו במהלך המשחק לראות את ברהים ורודריגו ביחד

איך אמורים לשרוד עונה שלמה של כדורגל מעייף וחסר יצירתיות כזה?

אם זה לא משחק ל433 עם בראהים בצד אחד ורודריגו בשמאל זה כנראה כבר לא יקרה אף פעם

לא מבין את ההייפ סביב קאמבינגה. בטח לא בקישור. מבחינתי הוא מוזמן לשחק מגן שמאלי או להתכבד ולשבת על הספסל.

בכללי הוא עושה עליי רושם של שחקן די טיפש. הוא מסבך את עצמו לשווא, גם בפעולות שעל פניו בסיסיות. מחליק מלא, מסתבך בדריבל מיותר, והפסים שלו לא הכי מדויקים. ההחלקות וההסתבכויות היו עוד מיום הראשון שלו אצלנו. מה שמדאיג אותי בעיקר, זה שהוא לא עשה שיפור באספקטים הבסיסיים האלו עד היום.

האם להיות מעודדים מזה שלא ספגנו ב10 דקות הראשונות?

משחק של ריאל מבחינתי זה שעתיים של פנטזיה, לא משנה כמה אני סובל במשחק, אלה שעות הנחת האמיתיות שלי בשבוע.
That being said, מאז עונות השיא של כריסטיאנו אצלינו לא הייתה לנו קבוצה רוצחת, דורסנית.

גם נראה שאין מי שיעורר קצת את השחקנים כמו שהיו עושים כריסטיאנו, ראמוס, ראול, קאסמירו, מישהו שירעיל את חבורת האדישים הזאת על הדשא.

וואו, איזה שיעמום. וכמובן כל מה שההוא עושה זה ללעוס מסטיק על הקווים. שום הוראות, שום הכוונה.

להמשיך להתמסר מצד לצד לא יעזור. בסיטואציות כאלה אני אומר לשחקנים להכנס כמה שיותר לאמצע בין שחקני היריבה וככה משיג 1 על 1 בכל איזור וכמה שיותר לצמצם מרחקים. ככה יש יותר סיכוי לפועלות אישיות וזה גם מבטל את השמירה של הגרמנים. במקום להתבנקר כל שחקן שלנו אולי יצטרך להיות על שחקן או שניים שלהם בגג. לא 3.

פשוט בדיחה המערך והמאמן. אין מה להוסיף מעבר לזה.

אני לא מסכים עם הטענה הכללית אבל אני מסכים עם רוב הנקודות שהעלית
יש לו הרבה פאשלות של פעולות בסיסיות שחוזרות על עצמן מאז היום הראשון שלו בקבוצה

מצד שני, כמו שדובר פה בדיון על טשואמני, קשה לי לשפוט כל שחקן בהרכב שלנו כל עוד קרלו הוא המאמן ואין באמת שיטה(ואני חושב שגם אין באמת אימונים טקטיים)
איך הוא יכול להשתפר אם אין אף אחד שמכוון אותו, מלמד אותו ועוזר לו להיות שחקן טוב יותר?
————

אני רואה את המשחק של סיטי אתמול וזה נראה כאילו הם 12-13 שחקנים על המגרש עם כל התנועה והלחץ הבלתי פוסק

אני רואה משחק שלנו וזה נראה שאנחנו משחקים 9 שחקני שדה עם כל החורים בלחץ וחוסר היכולת ליזום מהלכים…
עצוב לי

אבל אין קשר בין השיטה לבין ביצוע פעולות בסיסיות ויכולת להשתפר באלמנטים בסיסיים ששחקן ברמתו אמור לשלוט בהם בלי בעיה.

תקן אותי אם אני טועה, אבל את רוב ההערכה אליו הוא צבר דווקא מעמדת המגן השמאלי.

אני מנסה להבין מה פרז חושב על זה.
זה פשוט לא יאמן.

מת להבין מה קרוס יוסיף לנו במשחק הזה, במקום להכניס את ברהים במקום מודריץ הוא מכניס את קרוס…
בחייאת שהמאמן הזה פשוט מעייף.

יכול להיות שאתה צודק ואני עדיין מפנטז על פוטנציאל וקצת עיוור

אכן את רוב ההערכה הוא צבר כמגן שמאלי אבל זאת לטעמי עוד אחת מהטעויות הנגררות של הדבר הנורא הזה שנקרא אנצלוטי, הוא לא נתן לקמאבינגה באמת לשחק בקישור ולהראות את היכולות שלו שם לכן לא הייתה לו גם הזדמנות לצבור הערכה בתור קשר ולצבור ניסיון חשוב בעמדה

כשזורקים אותך לעמדה זרה ואתה משחק טוב הרבה יותר קל לקבל סופרלטיבים ומחמאות מאשר כשאתה משחק טוב וזהו בעמדה המקורית שלך

איזה חילופים לא קשורים בכלל :joy: באמת לא יודע אם לבכות או לצחוק כבר.

גם כך הכדורגל הוא לא כמו פעם ועם ריאל מדריד הזאת פשוט נמאס, עייפתי

אפשר להביא את השופט הזה לליגה הספרדית? אני לא רגיל לרמה כזאת.

ככה זה כשאין מה להגיד על המשחק…

בלינגהאם זה ריאל מדריד מטריאל. כאילו גדל בברנבאו.

ניצחון שהוא כולו הפסד

טוב זה כבר נהיה לא מקרי כל הגולים האלה של ג׳וד.

אני רק שאלה: איך לעשות ג׳וד בחיים האישיים שלי מישהו יודע ? :thinking:

אחת, שתיים, איכס| כמובן שאני שמח באיזשהו אופן אבל בעיקר עבור ג’וד בלינגהאם כי כמה מגיע לו אבל אני נגעל מריאל מדריד (בעצם הנקודות חשובות לנו), אי אפשר לראות אותנו, כל כך קל לשחק נגדנו. לא יכול להיות שכל משחק זה “אופי” ו"רמונטדה" ודקה 90. תתחילו לשחק כדורגל כבר קיבינימאט. לא מסתכל הצידה על מנצ’סטר סיטי - אנחנו לא שם, לא על באיירן מינכן, לא מעניין אותי שברצלונה נתנה חמישייה. תשחקו כדורגל, תעשו משהו, תזוזו. נמאס כבר. היה מתאים לי בוז צורם של הסנטיאגו ברנבאו. לא רוצה להיכנס למארקה יומיים, נשבע לכם. אם היה 0:0 זה לא ‘שיט הפנס’. ממש לא. הכל ק-ש-ה.

אנחנו לא עושים שום דבר. אנחנו לא לוחצים גבוה - אוניון כן, זה מביך. זה לא משנה מי היריבה, זה לא משנה אם ההרכב שלנו זה הפיזיים או לא. אנחנו עולים נינוחים מדי, לא מתחילים ב-0:1 כמו פעם. אנחנו משעממים, אנחנו מגביהים לרחבה בלי סוף. הקבוצה הזו לא מתקדמת, כאילו לא עושים שום דבר באימון. באים, מצטלמים, עושים וידאו, יש חומר לרשתות ויאללה שחרר אותם הביתה.

אז נכון שהיה בליץ’ של עשר דקות במחצית הראשונה וגם כמה הצלות חביבות של השוער המקסים, משקוף של רודריגו ולא יודע מה, אבל זה מעט מדי, הרוב אלו מצבים שמקשטים את התקציר של ערוץ הספורט כמו הבעיטה של לוקה מודריץ’ למרכז השער יחסית שהשוער הדף בפוזה יפה למצלמה.

קרלו אנצ’לוטי מתסכל אותי ומוציא לי את החשק לראות כדורגל. נניח שלנסות את דויד אלאבה כמגן שמאלי זה בסדר - וקיבלנו הוכחה היום שזה לא נותן כלום, דויד אלאבה כוח התקפי זה אולי 2018, גם מרסלו אז היה מעולה - המגן הטוב בעולם. אבל החילופים שלו, וואו. גם ככה אין לנו כמעט כלום, גם בהרכב מלא, גם עם ויניסיוס ג’וניור, העסק לא דופק. אז שיחקנו כדורגל עשר דקות, אז מה. פעם פאביו קאפלו וז’וזה מוריניו היו זורקים שניים לספסל בדקה 46 כדי להעיר את החבר’ה. והוא מתעלל בברהים דיאס. תעלה אותו כבר, יש לו מהירות, יש לו דריבל, הוא יוסיף פאניקה. היה ברור לכל העולם שטוני קרוס יהיה החילוף הראשון.

הדבר היחיד שאהבתי לראות במשחק הזה - נאצ’ו כמו אריה עם סרט הקפטן על העד, אולי לא ניצח את גדולי החלוצים אבל בכל מאבק ידו על העליונה, דוחף קדימה, אכפת לו ממה שקורה, החייל הנאמן. לוקאס ואסקס עם כמה הגבהות סבבה וג’וד בלינגהאם ווינר מדהים אם כי בחלק מהמשחק הוא סורס בצד שמאל או בכלל בכנף וגם קיבל את הכדור נמוך מדי מהבלמים.

פעם אחת אדוארדו קמאבינגה הלך שם ליד הקרן וקיבל כדור נהדר מלוקה מודריץ’, הוא צריך לעשות את הכניסה הזו ולזוז איזה 6-7 פעמים במשחק, להתקדם כבר במשחק שלו. רודריגו כמובן לא לקח על עצמו מספיק, עשר דקות ונעלם, חבל מאוד. טוב שיש עוד יום להתאושש מהם עד לדרבי, באמת הישרדות, הישרדות VIP.

לא מגיעות מחמאות לבלינגהאם, לא משחק טוב שלו. מאז שויני נפצע אין לנו תוכנית משחק וזה נראה שאנצ’לוטי אומר להם ‘שחקו יהיה בסדר’.

מדהים איך שכל פעם יש לנו בדיוק כוכב אחד שמתפקד בקבוצה. פעם זה בנזמה, פעם זה ויני, פעם זה פדה ופעם זה בלינגהאם. סוגרים לנו את הכוכב התורן והכל תקוע.

נשמע שאתה חושב שכשויניסיוס כשיר אנצ׳לוטי אומר משהו אחר מ-שחקו יהיה בסדר :rofl: