מחזור שני, אכזבה ראשונה: רק 1-1 בברנבאו מול ויאדוליד

זה שחאמס יצא ואיסקו נשאר על המגרש זה לא פחות משערוריה, פשוט ניהול משחק רע של מאמן שבא עם החילופים מהבית.

פשוט 2 נקודות לפח, זה המשחק שאמור להיות הכי קל בלוח המשחקים שלנו השנה.

קצת שמח למה שקורה לויניסיוס. הבחור זכה שנה שעברה לביקורות חיוביות על כמה פעולות רוביניואיות וגרם להרבה מאיתנו להתעלם מהשאר.
הוא חייב לקחת את עצמו בידיים. אם לא שיגיד תודה אם ראול ייקח אותו.

כבר שכחתי איך זה להתאכזב מכדורגל. אני מאשים את עצמי שזו האהבה שיש לי כרגע. לא אכפת לי מהיכולת ומהמצבים ששרקו ליד הקורות (בראבו לבייל וחאמס). תישמרו על היתרון היקר הזה שהקזנו דם עד שהגיע. קלאסי שנספוג ככה בדקה האחרונה ברשלנות כזו מול יריבה כזו, ושיהיה בריא קורטואה. הייתי אופטימי מידיי כנראה לפני המשחק, חלמתי על 0:5.

אגב גם זידאן אחרי המשחק שהוא שם לב שהקבוצה הזו הרבה יותר לחוצה מבעבר וכך גם האוהדים. הוא גם דרש פאול במתפרצת אם אני לא טועה.

עם הסגל הזה אין משחקים קלים, שערוריה זה שכל כך הרבה שחקנים טיפשים/מיותרים עדיין משחקים בריאל מדריד.
הקבוצה במהלך השער פשוט ביקשה את השער עם המסירות שעשו, וכמובן מי חוץ מאהוב זידאן טוני קרוס עם האיבוד האופייני שלו נותן להם שער מתנה

ואלוורדה היה חייב להיכנס אחרי הגול. שחקנים שלנו לא חזרו להגנה אחרי הדקה ה-60 וזה בכלל נס שעלינו ליתרון לפניהם. במקום להודות לאלילת המזל ולהחזיר קצת איזון למשחק נתנו לויאדוליד ללחוץ את האין קישור שלנו ולתקוף בלי הפרעה. חבל.

סך הכל היו לנו המון בעיטות ונגיחות אבל לא ייצרנו אף מצב של 100% שער כמו שויאדוליד ייצרה שני מצבים של שחקן לבד מול שוער.

ויניסיוס נכנס רע למשחק אבל הוא סתם שעיר לעזאזל נוח. אם אנחנו רוצים שחקן שמייצר מצבים מכלום ועובר שחקנים אז אנחנו צריכים להיות מוכנים לקבל גם איבודי כדור, אחרת נמשיך לראות הגבהות סתמיות.

טוב שהאשליות נגמרו במחזור השני. אחרי השבוע הראשון כמעט והרשתי לעצמי לפנטז על תארים העונה.

אחרי שעה של משחק באמת מעולה שלנו, החבר’ה נכנסו ללחץ והמשחק התבלגן. זו תוצאה של חוסר הביטחון שאנחנו צריכים להתגבר עליו. הלוואי שהם לא ייקחו את זה קשה, כי היכולת באמת הייתה מעודדת ונראה שיש דרך ויש עתיד. חוץ מזה, המון חוסר מזל במהלך של הגול של ויאדוליד. כל כך חבל.

מה שכן היה חסר זה עוד טיפה סבלנות לפני שגומרים מהלך. כמעט כל הבעיטות היו חסרות מחץ. מזכיר ששנה שעברה הובלנו בבעיטות לשער והיינו מאוד לא יעילים.
נקווה שיוביץ’ ישתלב כי עליו אני בונה לשיפור המחץ. אנחנו באמת נראים טוב ועוד בלעדיו ובלעדי הזאר.

לגבי ויניסיוס, מגיע לו לשבת קצת ביציע על חוסר האחריות המזוויע שלו. כרגע, הזאר וחאמס לפניו בהיררכיה.

חאמס לא שיחק כדורגל חודשיים ובקושי זז לפני החילוף. אפשר לחשוב מה היה קורה אם איסקו היה יוצא קודם וחאמס אחר כך, כאילו זה מה שהיה מונע את התקף הפאניקה הרגיל של הקבוצה הזאת כשהדברים לא הולכים. שוב כולם עולים בלי קשר לכלום, שוב כדורים פוגעים איכשהו בראמוס ומצילים אותנו, שוב מרימים מכל מקום ומדרבלים לשום מקום. ועד שהתחת עושה את שלו וקארים מבקיע, אז קרוס מאבד וקרבחאל יוצא ללחוץ באמצע בלי שום סיבה ו-וראן חוזר להיות סטטיסט וקורטואה חוטף בין הרגליים. אין תקומה לקבוצה הזאת עם השחקנים האלה.

גיא, אני מסכים עם רוב מה שכתבת מצד אחד. מצד שני הזארד במקום בייל (שחקן מעולה, אבל אין קשר בינו לבין הקבוצה כבר שנים), פוגבה במקום איסקו ויש לך הרכב לא רע. מפה יש בעיה קשה של חוסר עומק, אבל זה סיפור אחר.

לגבי חאמס - מן הסתם עניין של כושר, זידאן לא עיוור

היינו טובים לא הבקענו, חילופים לא טובים, שער מכלום וזרקנו הכל לפח.
איסקו לא היה צריך לצאת, איתו הנענו את הכדור הרבה יותר טוב וכשיצא לא היה סדר.
חייבים להמשיך לתת לחאמס הזדמנויות ולהכניס אותו לכושר משחק.
קרבחאל ממשיך להיות לא טוב ואולי עדיף מיליטאו, טימטום של ראמוס שיוצא ללחוץ במקום להשאיר אותו לקסמירו שהיה הרבה יותר קרוב ובמיקום יותר טוב.

@whykds הרכב לא רע יש גם עכשיו, אבל צריך יותר משמות על הנייר בשביל להיות קבוצה. פשוט אין לנו הגנה, למרות שכל אחד מהשמות בהרכב כוכב גדול (באמת). כרגע אנחנו רוכבים על גלי ההתרגשות של תחילת העונה, בייל יורד עם המגן, מרסלו טרם פישל, איסקו מתרוצץ וכו’… וגם כך אנחנו מופקרים בטירוף. זה פשוט לא יילך.

אנחנו אומרים את זה כל עונה, ואתה צודק: יש לנו בעיה בהגנה, והיא בין השאר מבנית כי אנחנו מסתמכים על ההצטרפות של מרסלו ודני. את האליפות האחרונה לקחנו כי ידענו להבקיע יותר וכי היה לנו סגל עמוק. החלק הראשון יכול לקרות, השני מדאיג אותי יותר.

אנחנו הפכנו למופקרים בהגנה כשיצאנו מהתבנית של תחילת המשחק, זאת הבעיה הכי קשה של הסגל הזה, דבר שמנע מאיתנו עוד אליפויות, האם זידאן יצליח?

הפאניקה שהקבוצה הזאת נתקפת בדקה ה-65-70 כל פעם שהיא צריכה גול היא פשוט מגוכחת. משחקים טוב, לוחצים יפה, מגיעים להזדמנויות והיריבה לא מתקרבת לשער. ואז ברגע אחד כולם הופכים לקמיקזות שרק יודעים להרים. מביך כל פעם מחדש. מי המאמן יחיד הסגולה שיפתור אותנו מהרעה החולה הזאת?

היחיד שנראה רע היום הוא ויניסיוס (אם ממש מתעקשים אז גם איסקו). הוא הפנים של הפאניקה הזאת. הוא מתייחס לכל כדור כאילו זו ההתקפה אחרונה בגמר המונדיאל. מוד “מצב חירום” הוא דיפולט אצלו. לפעמים אפשר גם לתת סתם פס אחורה, ילד.

זידאן בראיון מאוד מפוכח (תרגום של מדרידיסטה)

זידאן: “ספגנו שער במצב הגנתי רע. הבעיה לא הייתה איבוד הכדור, זה דבר שיכול לקרות. הבעיה היא שיצאנו מהעמדות. שיחקנו כאילו כבר ניצחנו. אנחנו צריכים להבין שכל קבוצה יכולה לבוא ולפגוע בנו. מוכרחים לשחק את מלוא 90 הדקות”.

“שמים לב שהקבוצה הרבה יותר לחוצה בגלל מה שקרה בעונה שעברה. גם הקהל ככה. אנחנו צריכים את האוהדים איתנו”.

“נכנסנו למחצית השנייה בצורה פחות משכנעת. מזג האוויר החם לא יכול להוות תירוץ. המשחק שלנו לא זרם, וכשהוא לא זורם - מתחילות בעיות”.

“חאמס הציג משחק טוב. הוא הוחלף כי הייתה לו קצת רגישות בשריר”.

במידה ויהיה כשיר, ובהינתן ההופעה שלו ושל מערך ארבעת הקשרים, חאמס יפתח לדעתי גם במשחק הבא.

נפוטיזם טהור. אין מילים אחרות.

ציינו, חאמס חש אי נוחות:

https://twitter.com/RMadridInfo/status/1165357779273625600?s=19

אין כאן עניין של נפוטיזם

אני אקח את הטוב מהמשחק הזה : יש כדורגל! עד שנפתחה הליגה לא האמנתי שיש סיכוי שאצליח בכלל לחייך או להינות ממשחק כלשהו בעונה הקרובה. ובשני המשחקים האחרונים זה קרה הרבה יותר פעמים מאשר בעונה הקודמת. יש הרבה סיבות לפסימיות : חוסר מחץ, קרדיט לעגלות שעבר זמנן דוגמת איסקו או לוקאס ובעיקר מלא מלא לחץ.
לעומת זאת, היכולת של חאמס, הזיעה של בייל והברק שחזרו במידה מסוימת לקבוצה, מזכירים במקצת את ריאל מדריד של פעם.
רק שידעו לצמוח מהמשחק הזה, ולא להתרסק. המדריגל זה מבחן רציני.

מצד אחד,ניכרת העבודה של זידאן באימונים וראינו היום קבוצה הרבה יותר מסודרת,השחקנים היו קרובים אחד לשני,הנעת כדור טובה ואפילו הגעה למצבים,מחצית באמת נהדרת רק בלי שער.
מצד שני במחצית השנייה זידאן ניהל את המשחק בצורה רעה,החילופים היו לא טובים והוציאו את הקבוצה מאיזון.
בסהכ אפשר לצאת מעודדים,הזאר במקום איסקו חסר התועלת ביחד עם חאמס,בייל ובנזמה יכול להיות מפחיד,שילוב של הרבה יצירתיות ומהירות.
*קרבחאל פשוט נוראי כבר מאז הגמר של 2018 כשהוא נפצע מול ליברפול,לא זוכר משחק אחד טוב שלו,מאבד כדורים,עושה עבירות טיפשיות,בועט כדורים על מגינים במקום להרים והיום בשער שספגנו הוא האשם העיקרי מבחינתי,למה לעזאזל לצאת ללחוץ באמצע כשיש שחקן פנוי באגף שלך? תשמור עליו ותן לוראן ללחוץ את מוביל הכדור,מבחינתי אפשר לנסות את מיליטאו,יכול לצאת מזה רק טוב.

וראן לא פחות גרוע מאז, ומעבר לזה מרגיש ששניהם לא מתאימים טכנית לרמות האלה, כל כדור אצלהם זה חצי איבוד. הגיע הזמן שקרבאחל יתמקד בצד ההגנתי ובריצות על הקו, לא במשחק מסירות כי יש מספיק שחקנים אחרים בהרכב שמתאימים לזה