שמינית גמר ליגת האלופות: מעבירים את ההכרעה לקאמפ נואו, אחרי 1:1 מול נאפולי (גריזמן)

בינתיים יום רע מאוד של מסי. איבודים, מסירות לא מדויקות, לא מצליח לדרבל.
ההגנה שלנו אפשרה רק 2 מצבים מסוכנים ליריבה, אני בסדר עם זה. הבעיה שההתקפה יצרה 0 מצבים. גריזמן לא יכול ליצור מצב, הקשרים אנמיים, ומסי ביום רע, אז אנחנו נראים רע מאוד.

ההגנה שלנו איפשרה להם רק שתי מצבים (בלי הגול) , כי על זה נאפולי משחקת. לא אכפת להם שנניע את הכדור גם 95 אחוז מהזמן. ונגיע ל 2000 מסירות במחצית. כל עוד זה שליטה דמה. וחסרת עוקץ, מצידם שנמשיך להתמסר עם עצמנו בחצי והם יעקצו אותנו גם במחצית השניה.

ברור שאין להם בעיה. לי יש בעיה עם זה. אני רוצה לראות מצבים שלנו, ואולי גם גול.
ואני ספרתי 2 מצבים כולל הגול של נפולי. השני זה החטאה של מנולס.

מחפש מה השינוי שקרה מאז חילופי המאמנים, מנסה למצוא את הבשורה החדשה.

אחלה פתרון קסם.

אתה באמת לא רואה שינוי?
לפני שנכסים לדיון האם השינוי טוב או לא, אתה לא רואה צורת משחק אחרת לחלוטין?

אין לי תלונות לסטיין, הקבוצה סופר מוגבלת עם הפציעות. עכשיו שגם יש לנו 2 מורחקים בגומלין, באמת שהמצב לא קל.

אין הרבה סיכוי שניקח את הגביע, אז ננסה להנות ממה שנשאר.

למסי יש את הפעולה הראשונה במשחק שמלמדת איך יהיה המשחק שלו. היתה לו איזו בעיטה לא מדוייקת (גבוה מעל השער) בתחילת המשחק ושם ידעתי שזה לא היום שלו.

אני רואה שינויים, כן.
האם הם משמעותיים? האם יש רוח חדשה? האם ההגנה מתייצבת? לא, לא, ו…לא.

אני יודע שאנחנו מניעים כדור חצי שעה לרוחב, בלי להתקדם, ואז נאפולי מגיעה תוך 3 מסירות לרחבה שלנו. ומה התגובה? חילוף קשר רוחב בקשר רוחב, והחילוף הבא רק בדקה 87.

לא יודע מה השינוי פה, אבל מבחינתי זה לא מספיק. עם כל “100 ימי החסד” שסטיין מקבל, ועם כל הפצועים.

יש לברצלונה 12 שחקני סגל זמינים עד הגומלין.

צד אחד אני מאוכזב ומסכים עם אייל, צד שני אני נזכר איזה סגל קיקה קיבל ואיזה סגל נשאר לו.

השילוב החוזר של ראיקיטיץ ווידאל ביחד זה שמאכזב אותי. אבל באמת, שאני לא זוכר מאמן שקיבל סגל של 12 שחקנים זמינים. ועם זה הוא צריך לצאת למלחמה.

את מי אתה היית מכניס? את סוארז? דמבלה? מלקום? קוטיניו? אלבה? פרז? ברייטוויט? אינייסטה? דאולופאו? פאקו?

ברצינות, תסתכל על הספסל שלנו היום: פפ עלה ב2012 עם טייו וקואנקה. לקיקה אין אפילו את זה.

להגיד לך שאני מרוצה מאיך שברצלונה נראית?! לא.
אבל אני בוודאות מזהה נסיונות לביצוע ובניגוד למה שכתבת אני כן רואה נסיונות ללכת לעומק. הבעיה שהקצב מאוד איטי והסגל כל-כך מוגבל שאין שחקנים שיבצעו את זה מהר יותר ובעיקר כמו שצריך.
היו כמה משחקי חוץ טובים תחת וולורדה אבל רוב המשחקים תחתיו לא בוצע שום ניסיון התקפי שנראה לעין.

אם לוואלורדה היו את האופציות שהיו היום לסטיין על הספסל אני מניח שהיינו עוברים 90 דק בלי חילוף. בטח לא להכניס חלוץ בן 17 בדקה ה85

ואני ממש לא מסכים שארתור וראקיטיץ הם שחקנים דומים (״קשר רוחב בקשר רוחב״)

את פאטי, ולא במקום גריזמן.
אה…ולא בדקה ה-87.

אתה לא חייב להסכים, אבל בפועל - מה ההבדל בין התרומות ההתקפיות של שניהם היום, או השנה?

עם ואלורדה שיחקנו כך בסגל הרבה יותר טוב. ועם יותר אופציות על הספסל.

אני גם הייתי מעלה את פאטי. בדקה 70 בערך, במקום וידאל.

אבל ברצינות, האם הילד בן ה17 היה עושה את השינוי? בהזדמנות המטורפת שהייתה לו להתקפה מתפרצת קטלנית, ראינו איך הלחץ והמעמד גדולים עליו כרגע, והוא איבד את הכדור בפאניקה.

שחקן בן 17 לא צריך להיות זה שמציל את המולדת.

לא יודע אם הילדון בן ה-17 היה עושה את השינוי, אבל אולי שחקן אגף היה עושה את השינוי. אממה…יש לך עוד שחקן כזה בסגל? יש מישהו שיכול לתפקד ככזה?
בחייאת…יש פקק באמצע, אז בוא תרווח. מה עדיף - וידאל כקיצוני?

לא דיברתי על לשלוח את פאטי כדי שתמות נפשו עם פלישתים. אם היה שחקן כנף אחר - אחלה. אבל אין.
שיטת המשחק של “בוא נלך בכוח דרך האמצע” לא עבדה? קורה. בואו נשנה. ולא כשנשארו 3 דקות לסיום, ובמקום גריזמן.

כן? אתה לא רואה שום דבר לא בסדר בלהחליט שעם הסגל הפצוע והמוכה הזה, אתה מסתפק ב1-1 (תוצאת חוץ מצויינת לכל הדעות) וחוזר לקאמפ נואו?

מסכים, פשוט חושב שהייתה דרך טובה יותר לעשות את זה.

1. פיקה נפצע.

לנגלה ואומטיטי כרגע הבלמים היחידים בסגל. וידאל ובוסקטס מורחקים. אין שום חלוץ. שתי מגינים שלנו פצועים.

אני גם מאוכזב מקיקה (לא מרגיש שהוא באמת מחליט בברצלונה), אבל צריך להסתכל בפרסקטיבה נכונה. אי אפשר לעשות כמעט שום דבר עם הסגל הנוכחי, מלבד להתפלל למסי.

טר שטגן איש המשחק. לא מבין למה גריזמן לקח אותו.

מה, פאטי לא נחשב?
2 שוערים
2 מגינים
3 בלמים
3 קשרים - ארתור, ראקיטיץ’ ופרנקי
3 בהתקפה - מסי , גריזמן ופאטי.
איזה כאב ראש יש לסטיין לגומלין: אומטיטי או לנגלה? לנגלה או אומטיטי???

אולי סרג’י יחלים.
פיקה זה בסה"כ נקע, הוא יחלים עד הגומלין. אולי אפילו לקלאסיקו.

דור הופמן צייץ את זה , אז לקחתי את מה שהוא כתב.

https://twitter.com/dorhoffman/status/1232424685440249858

מספרית? מניח שאין הבדל. יש מראה עיניים.

יש השחקן שכל כך סומכים עליו, שהוא קיבל איזה 5 דקות במצטבר כל העונה. אותו אחד שהיה שווה להשאיל את טודיבו בשבילו, אחרי שהאחרון נשאר כי הוא בכלל עדיף על דה ליכט.

כן ולא. אני מאוד נהניתי מגריזמן היום.
בניגוד לשחקנים אחרים,לפחות הרגשתי שהמשחק מעניין אותו.