שמינית גמר ליגת האלופות: מעבירים את ההכרעה לקאמפ נואו, אחרי 1:1 מול נאפולי (גריזמן)

הסגל למשחק -

סרגי רוברטו בחוץ (פצוע ל-3-4 שבועות).
אקיימה, אראוחו, קויאדו, ריקי ופנייה - בפנים.

ברייטווייט נכלל בסגל, למרות שכזכור - הוא לא יכול להשתתף.

צוותים רפואיים יהיו בהיכון ברחבי האיצטדיון, למקרה שמישהו ישתעל.

באיטליה ביטלו ארבעה משחקים בגלל קורונה. די מפחיד.

סכנת הרחקה משחק הבא: סמדו (!!) בוסקטס (היה חכם להשאיל את וואגה אה)

הייתי מנסה לחפור ולכתוב כמה המשחק הזה קשה ומסובך ונאפולי נכנסה למומנטום טוב ולא מפסידה והכל. אבל אני חושב שהתמונה הבאה , מספיקה.

ויסקה בארסה!

תסתכל על זה ככה - סוארס לא בסגל, אז אולי הפעם נכבוש במשחק חוץ באלופות.

הגומלין בקאמפ נואו. רק תאר לך מה היה קורה אם זה היה הפוך. :hot_face:

לא יודע - בשנים האחרונות עוד לא הודחנו כבר בשמינית, אחרי יתרון שלושה שערים במשחק חוץ.
תמיד אומרים שליגת האלופות צפויה ובנלית. אני אומר - בואו נגוון.

זה מה שאמרתי עוד לפני ההגרלה - לא משנה את מי נקבל, העיקר שהגומלין יהיה בבית.

אם סמדו מקבל את הצהוב, יש מצב שסרג’י רוברטו כבר יחזור לגומלין. לפי האתר הרשמי, זמן היעדרות 3-4 שבועות. אם לא, לדעתי סטיין ישים שם את ראקיטיץ’, אבל בוא נעבור את המשחק הערב קודם כל.

נאפולי לא הפסידה כמה שנים משחקי בית באירופה.
בארסה לא נראית טוב ב(רוב)משחקי חוץ בכלל ובצמפיונס בפרט עוד מימי פפ.
ועדיין מקווה לתוצאה טובה.

אני אשכרה מחכה למשחק של בארסה בליגת האלופות, ולא רוצה להקיא על ביזיון ידוע מראש.

בהצלחה לנו היום. ויסקה בארסה!

הפסידה לארסנל בשנה שעברה.

ככה זה שאני סומך על בארסה מאניה בלי לבדוק.

תודה

ההרכב -

4:4:2
ללא ארתור ופאטי.
עם וידאל וראקיטיץ’.

לא בצ’מפיונס ליג.

מאז ה2-4 לסיטי בנומבר 2017, נאפולי עם:
3-0 על דונייצק
1-0 על ליברפול
1-1 מול פריז
3-1 על הכוכב האדום בלגדר
2-0 על ליברפול
1-1 מול רד בול זלצבורג
4-0 על גנק

אין לי מה להוסיף, הוא מנסה לשחק על החזקת כדור ומסירות אינסופיות אבל פותח לי בשילוב הנוראי של וידאל וראקיטיץ.

לא עבד אלף פעמים בעבר, שוב תלוים במסי. שהיה לנו בהצלחה…

אני משונאי וידאל היותר גדולים בפורום, משונאי ראקיטיץ’ היותר גדולים בעולם - ועדיין, אני לא מאשין פה את קיקה.

לא שאני חושב שהשניים האלה יכולים לתרום במשהו, אבל אנחנו בבעיה גם מבחינת הספסל. לפתוח בלי שום דבר שיכול לשנות משחק מהספסל זה רע. מאוד. ארתור ופאטי יכולים לשנות אם דברים לא ילכו לנו.

נקווה לטוב.

לא עניין של שינאה, הם לא הולכים טוב ביחד, בטח מאמן שרוצה לשחק על החזקת כדור. או וידאל או ראקיטיץ.

לא ביחד.

הם לא הולכים טוב גם לבד. או בכלל. הם חרא קשרים בעיניי, על אחת כמה וכמה לקבוצה שרוצה להתבסס על הנעת כדור ועל שליטה במשחק.

הבעיה שלהעלות את הדברים האלה מהספסל אם אתה בפיגור וצריך גיים צ’יינג’ר, זה אחד הדברים הגרועים שיכולים לקרות. בטח במשחק כזה.

לא שזה כל-כך משנה הם כתבו ״באירופה״

היתי מקטר או מתלונן אבל זה חסר טעם, ברצלונה זה קבוצה חסרת נשמה שמונשמת ומוחזקת כרגע בחיים באמצעות צינור חמצן שהיריבה הגדולה שלה ממדריד מתעקשת לחלק לה. מתישהוא יעשו לה המתת חסד, חבל שזה כנראה יהיה ריאל ביום ראשון.

רק חילופים בהנהלה = צוות מקצועי חדש יביא לנו שינוי. עד אז נמשיך להיות תלוים בלוזריות של ריאל (או עד שהיא תחליט לקחת סוף סוף את עצמה בידים).

נ.ב נדב יעקובי אמר את המאזן שלנו בחוץ באירופה, כל כך מזעזע ששכחתי אותו. אבל באמת מזעזע, אני יגיד דבר קשה, קבוצה כל כך גרועה במאזן חוץ לא ראויה להיות אלופת אירופה. ועוד סימן לצורה הגרועה שהסגל שלנו נבנה.

רעקיטיץ’ מצליח להיות רע-מאוד-קיטיץ. אפילו ביחס ליכולת העלובה שלו.

איזה עולב.